Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13901 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Jak będzie dbać o chłopa to na pewno nie ucieknie :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:53
  •  

#13902 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Wodnyelf wszystkim im się dostanie bo większość jest taka sama

#13903 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Witam wszystkich:) nie powiem bo miałem co czytać napisaliście dużo tego ;D ale to bardzo dobrze że coś się tu dzieje..Koleżanko Lodzia pisząc o mnie heh lepiej tego ująć nie mogłaś, :)Co do życia ze sobą to według mnie my nie mamy żadnego wpływu na to jakie ono będzie.nie my o tym decydujemy. Wiem niejeden napisze że jak nie my decydujemy to kto? przecież jak sam sobie nie zarobisz na chleb to ci nikt nie da za darmo. No i ma rację ale nie do końca bo jeszcze nie zobaczył tego że samo to że ma możliwość pracować to już duży sukces. Ja jestem katolikiem, staram się co niedziele chodzić do kościoła, i wiem że bez tego życie by już było zupełnie inne.Różne sprawy mogły by się przecież skomplikować bo czemu nie?.A jednak jest tak jak ma być i ja wiem, że za wiarę dostaję coś w zamian. Wyrwał się też temat o motoryzacji ,Takiej teorii właśnie się uczą młodzi ludzie ,że Kto ma BMW ten ma Kasę i każda na to poleci..Od wszystkiego są wyjątki No i tak też bywa. znam niestety parę takich osób. co myślą ze im wszystko wolno, ale będąc w ich otoczeniu ignoruję ich. widzę jak ich to bardzo denerwuje ale czym bardziej chcą się popisać przed kimś tym bardziej mam ich gdzieś i im to nie wychodzi więc odpuszczają... Bystra a wiesz że ja jak bym widział taką Kobietę z widełkami to bym gnał szybko jej pomóc jednym słowem Miód Malina :) Bo taki człowiek jest godny szacunku był cytat "Nie szata zdobi człowieka" więc w czym masz problem ?;D próbowałaś wkładać gumowce i widełkami machać ;)?Co do Migotki i jej pisania o udanym związku to Nie gniewaj się koleżanko ale wydaje mi się że chcesz się pochwalić że dobrze wręcz wspaniale ci się układa w życiu z Partnerem .Naprawdę cieszę się że dobrze ci się wiedzie i aż rozlewa się ta radość na tym forum ale pamiętaj że pół życia człowiek śpi a pół nie,Pół jest szczęśliwy, a pół nie więc zostaw tej radości trochę na potem:) ps; Sorki że aż taka wielka ta odp. WoW normalnie straszy, ale jak się bawić to się bawić ;D

Edytowany przez Krisek, 02 wrzesień 2013 - 20:38.

#13904 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę

Wodnyelf wszystkim im się dostanie bo większość jest taka sama

A więc i ja jako kobieta mimo że ciebie nie znam jestem winna temu, że parę z nich tak cię potraktowało i mam być za nie karana? :huh: Mało poważna postawa. Nikt nie jest taki sam. Poza tym uwierz mi jak ja bym chciała traktować facetów tak jak Ty kobiety to po tym co doświadczyłam to musiałabym i głosić że faceci to dranie, zboczeńcy, zdrajcy, dziwkarze ect idt itp jak i chyba musiałabym gonić za nimi i ich kastrować za karę :ph34r:

#13905 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę

Napisze najprościej jak się da ,że jak poznajemy kogoś, to najpierw patrzymy ,dopiero potem poznajemy charakter itp. Odnośnie zachowania ,to też można się pomylić co do danej osoby ,bo czasami pozory mylą .
PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

W dzisiejszych czasach też zależy jak kogoś poznajesz przecież możliwe jest, że nie patrzysz a tylko poznajesz myślenie, poglądy drugiej osoby a dopiero później możesz popatrzyć - jeśli w ogóle dojdzie do popatrzenia. Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...
Masz swoje zdanie na ten temat trzeba to uszanować ale może kiedyś uwierzysz, że może być też inaczej :)

Poszukuję dziewczyny która bez wahania zamieszka na wsi, nie musi się martwić o pracę w gospodarstwie ja wszytko ogarniam,musi tylko umieć dobrze gotować. Preferowany wiek 20-24.

Kupie C-360 do 20 lat :D Chyba strasznie przedmiotowo to brzmi wiesz? Szkoda mi już tej dziewczyny gdyby się znalazła nawet. Dziewczyna to nie ciągnik ani nie przyczepa wiesz? Nie wiem jak dla reszty ale mi się wydaje, że ktoś tu chce znaleźć kogoś na siłę bo tak pasuje, tak trzeba...

Migotka ,nie musisz się zemną zgadzać ,powiem Ci tylko tyle w sekrecie ...Rób tak dalej ,a na pewno Twój Witek na inną nie spojrzy ...Pogadamy za parę lat ,ponieważ teraz to Ty (Wy ) jesteście na etapie euforii ,z czasem jak opadnie kurz ,zaskocz (oczywiście pozytywnie ) swojego czymś ,bo facetom to potrzebne jak tlen ....

Wiesz co ? Skąd możesz wiedzieć czy ona mnie zaskakuje czy nie ? Ale dla informacji Twej napiszę, ze tego "tlenu" mam pod dostatkiem a żeby było mało to wątpię, że ktoś inny ma go więcej ode mnie. Uwierz mi naprawdę wątpię, że ktoś może być bardziej pozytywnie zaskakiwany tak jak ja przez nią.
A resztę to Ci Migotka ładnie opisała wcześniej nie będę dublował. A i nie zrozum mnie źle nie pisałem tu nic w złości chciałem tylko rozjaśnić sytuację i potwierdzić to co pisała Migotka ;)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#13906 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę wodnyelf masz racje faceci tacy są i się przekonasz o tym nie raz w swoim życiu

Edytowany przez cinek1808, 02 wrzesień 2013 - 20:45.

#13907 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Nie zrozumieliśmy się. Ja JUŻ wiele się przekonałam, wiele w życiu przeszłam i nie zamierzam więcej przez to przechodzić.I nie, nie oznacza to mszczenia się na wszystkich facetach czy na byciu samą tylko na tym, że na błędach zawsze czegoś można się nauczyć, wyciągnąć wnioski, chodź nie na wszystko mamy wpływ. Ale nie ma co bólu, cierpienia w sobie trzymać, żyć tym, żyć zemstą,a wiesz cemu? bo zamienia się to w truciznę, która zabija.

Edytowany przez WodnyElf, 02 wrzesień 2013 - 20:57.

#13908 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

w życiu miałem kilka akcji że byłem zakochany ale zawsze coś się musiało zepsuć i to nie z mojej strony zawsze i dlatego się teraz odgywam na dziewczynach za to co mi zrobiły. kiedyś chodziłem z dobra dziewczyna to jej matka mnie ganiała że ze wsi po co ci taki druga uciekła z wesela z drugim i dotego mi jeszcze najlepszy kumple mi odbił dobra dziewczyne

Pytanie : Kumpel jest z Nią ?

Jeżeli nie to wisisz kumplowi flaszkę !!!

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#13909 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę

W dzisiejszych czasach też zależy jak kogoś poznajesz przecież możliwe jest, że nie patrzysz a tylko poznajesz myślenie, poglądy drugiej osoby a dopiero później możesz popatrzyć - jeśli w ogóle dojdzie do popatrzenia. Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...
Masz swoje zdanie na ten temat trzeba to uszanować ale może kiedyś uwierzysz, że może być też inaczej :)

Kupie C-360 do 20 lat :D Chyba strasznie przedmiotowo to brzmi wiesz? Szkoda mi już tej dziewczyny gdyby się znalazła nawet. Dziewczyna to nie ciągnik ani nie przyczepa wiesz? Nie wiem jak dla reszty ale mi się wydaje, że ktoś tu chce znaleźć kogoś na siłę bo tak pasuje, tak trzeba...

Wiesz co ? Skąd możesz wiedzieć czy ona mnie zaskakuje czy nie ? Ale dla informacji Twej napiszę, ze tego "tlenu" mam pod dostatkiem a żeby było mało to wątpię, że ktoś inny ma go więcej ode mnie. Uwierz mi naprawdę wątpię, że ktoś może być bardziej pozytywnie zaskakiwany tak jak ja przez nią.
A resztę to Ci Migotka ładnie opisała wcześniej nie będę dublował. A i nie zrozum mnie źle nie pisałem tu nic w złości chciałem tylko rozjaśnić sytuację i potwierdzić to co pisała Migotka ;)

Nie rozumie trochę Waszego wzburzenia ,czy tam tłumaczenia ....Ja Wam życzę jak najlepiej ,naprawdę ...Ale już trochę chleba zjadłam i wiem co nie co ....pozdrawiam

#13910 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę

Lodzia wymiatasz :D a biały kozak w avatarze pierwsza klasa :lol: na reakcje Falconeyes poczekam, w końcu przez całą Polskę nie musi jechać ;) pozdrawiam :)

Zabrzmiało jak wyzwanie, a wyzwania to miód na serce każdego mężczyzny :) możemy umówić się na wspólną analizę zacnych tytułów ;)
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13911 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę No wreszcie Falconeyes :D bardzo chętnie,tylko,że aktualnie dystans się zwiększył, musisz przyjechać do stolicy :P podejmujesz kolejne wyzwanie?

#13912 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Warszawa da się lubić, tutaj szczęście można znaleźć,tutaj serce można zgubić :) bardzo chętnie odwiedziłbym stolicę zwłaszcza że studiowałem tam pięć lat i zżyłem się z Tym miastem. Proponuję ciąg dalszy na PW ;)
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#13913 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 wrzesień 2013 - 08:10

Dziewczyna na gospodarkę

Hmm widzę ,ze kolega bardzo małostkowy .Jak widzisz kobietę atrakcyjną czyli ładna twarz ,zgrabna i ładnie ubrana itp. to co myślisz o takiej osobie ''ma fajny styl '' czy ''ładnie wygląda ''? Dla mnie wygląd to całokształt czyli i styl i to co natura dała jak rysy twarzy ,sylwetka . Także faktycznie jest mała rozbieżność między nami ,a podobno mamy się ku sobie :lol:

I tym się różni właśnie mężczyzna od kobiety, że mężczyzna patrzy na wszystko wąsko, a kobieta szerzej :rolleyes:

W taką pogodę , to sobie odpuść ,bo i tak Ci te płyty styropianu wiatr pozabiera :D Chyba że u Ciebie nie wieje ,bo u mnie strasznie ? ^^

też wiało i padało, ale jakoś dałem rady zrobić parę metrów i nic mi na szczęście nie urwało. Mam dach wysunięty, tak że mi nie padało na głowę, ale fajnie się robiło, jak po dachówkach stukało

Poza tym uwierz mi jak ja bym chciała traktować facetów tak jak Ty kobiety to po tym co doświadczyłam to musiałabym i głosić że faceci to dranie, zboczeńcy, zdrajcy, dziwkarze ect idt itp jak i chyba musiałabym gonić za nimi i ich kastrować za karę :ph34r:

Wiesz, czasami faceta nie zrozumiesz, bo jest jak zwierzyna wypuszczona z lasu... Z tego, co po sobie widzę, to nie dawaj nigdy facetowi zbyt wiele, bo ciągle będzie chciał więcej...

Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...

Meg wie o tym, lecz dla Meg wygląd nie jest takim wyglądem, jak my - faceci na to patrzymy ;)

Kupie C-360 do 20 lat :D

zapomniałeś dodać, że ma być nie bita i maks. 600 motogodzin :lol:

#13914 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę Co to oznacza "nigdy zbyt wiele"? mam być mniej np.wyrozumiała? :huh:

#13915 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 wrzesień 2013 - 12:07

Dziewczyna na gospodarkę to znaczy, że nie musi zaraz dostać to, czego chce ;) Słowo "nie" też jest słodkie :lol:

#13916 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę

Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...
Meg wie o tym, lecz dla Meg wygląd nie jest takim wyglądem, jak my - faceci na to patrzymy ;)

Wygląd pierwszorzędną cechą na pewno nie jest ,ale na pewno jest kluczową . I nie wierzę w takie opowieści ,że mężczyzna może w charakterze kobiety się zakochać , nie zważając na wygląd . Albo ja znam innych panów ,jak Wy tu Panowie udzielający się w tym temacie . ^^
Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

#13917 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę Meg a co powiesz na autentyczny przypadek, że facet nie patrząc na narzeczoną pleciał do dziewczyny z twarzy tak szpetnej że nie dało się patrzeć i o nie za wysokim ilorazem inteligencji... za czym poleciał? za charakterem? za kasą? czy za biustem, nie aż tak dużym ale wywalanym zawsze na wierzch?

#13918 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

#13919 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie
do sadek z kumplami to ja pije zdrowie kobiet

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13920 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 03 wrzesień 2013 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę oj tam oj tam nie oszukujmy sie kobiety tez dosyc czesto lubią siedzieć w siodle ;p .. pozatym stara prawda za młodu cnotliwa a na starosć bierze co dają
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!