Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#601 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę bob ja sie zawsze pytam - ponizej 100 ha nie ma co gadać ;)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:22
  •  

#602 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę bobek napisz z jakimi możesz zapoznać to ja ci powiem czy się kwalifikują ;)
martina nie jest tak , żle , jak byś chciała to możemy trochę praktycznie poćwiczyć np pierwsza pomoc usta-usta ;)

#603 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę @1piotr1 obawiam sie, że nie będę za Ciebie ręczył. Dodany obrazek

#604 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę 1. StasiekS więc w życiu na niczym ci nie zależy...nie jesteś osobą uczuciową, nie przywiązujesz się- jak sam to powiedziałeś...tak więc nie masz celu w życiu?
A co ma życie uczuciowe do celu w życiu bo za bardzo nie kojarzę? A cel mam. I to nawet ambitny.

3. Skoro dla ciebie związek jest jak poker...hmmm. Nasza reprezentacja piłki nożnej ma zapewne taki stosunek do tego co robi- dla nich tez to pewnie poker, i efekty widac.

A czy poznając dziewczynę która ci się spodobała a jej ty to jesteś pewien że będziesz z nią do końca życia? Jesteś pewien że związek który już trwa przez jakiś czas następnego dnia nie rozleci się? Bo wątpię.

Jeśli dziewczyny macie problem ze znalezieniem chłopaka to albo jesteście brzydkie, mało interesujące albo za słabo szukacie.

tak zapytam co ma bycie katolikiem do korzystania z życia
Jak pamiętam katolicyzm ma dużo ograniczeń w związku z korzystaniem z życia.

I tak jak brzozak:
anarchia!!!!
sex, drugs and rock&roll, a nie tam katolickie zasady

#605 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli dziewczyny macie problem ze znalezieniem chłopaka to albo jesteście brzydkie, mało interesujące albo za słabo szukacie.

tutaj chcialbym zaznaczyc, ze do chlopow to sie tyczy dokladnie tak samo ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#606 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Odnośnie używania, to każdy ma inne pojęcie i wyobrażenie używania życia. Z własnych doświadczeń i spostrzeżeń napisze tyle, że świeckie korzystanie z życia jest destruktywne. Dodany obrazek

Popieram rozszerzoną przez @brzozaka2 tezę @StaśkaS. Dodany obrazek

#607 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Także się zgadzam z moją tezą którą rozszerzył brzozak. Autor tej tezy jest chyba genialny.

#608 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę A pro po hektarów znam jednego gospodarza 40 parę lat ziemi ma chyba ze 120 hektarów sprzęt w najwyższej półki poznał fajną kobietę ona też miała gospodarstwo i parę ładnych hektarów byli ze sobą jakieś pół roku do momentu kiedy zapytał przyszłego teścia ile dostanie ziemi ten się wkurzył i powiedział że nie chce go widzieć na oczy.Do tej pory mieszka sam z matką ;)

#609 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę O masz, pewnie myślał że będzie jak w bajce, dostanie rękę królewny i pół królestwa ;) Może jakby jakiego smoka ubił, a tak to czarna polewka, miał szczęście że go szpadlem nie przeżegnali ;)

#610 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę A co jest złego w mieszkaniu z rodzicami? Jak nie masz dziewczyny, żony to masz przynajmniej z kim pogadać a matka jeszcze dobry obiad zrobi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#611 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę

hm no tak o dziewczynę na gospodarkę trudno... ale też trudno jest o faceta na gospodarkę... sama wiem jak jest...

:
Koniareczka mam pytanie: czy jakiś czas temu w pewnym znanym miesięczniku udzieliłaś wywiadu?

#612 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:56

Dziewczyna na gospodarkę

A co jest złego w mieszkaniu z rodzicami?

wszystko. lepiej jak sie ma w doroslym zyciu wlasne zdanie i nie musi wysluchiwac innych racji (poza oczywiscie wlasna rodzina).
poza tym moim zdaniem lepszy sie ma kontakt z rodzicami nie mieszkajac razem, to rodzi zbyt wiele problemow.

wygodnictwo tak - ale bez przesady
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#613 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę To zależy jednak jakie masz stosunki z rodzicami. Jeśli oni są wyrozumiali i nie narzucają swojego zdania to w czym problem? Coś ci doradzą ale nie będą zmuszać. A jak masz duży dom to i przeszkadzać też nie za bardzo. I dopóki nie założysz własnej rodziny możesz odkładać pieniądze na własny dom.

#614 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS jak już mówiłem- różnimy się.

"A czy poznając dziewczynę która ci się spodobała a jej ty to jesteś pewien że będziesz z nią do końca życia? Jesteś pewien że związek który już trwa przez jakiś czas następnego dnia nie rozleci się? Bo wątpię."

Widzisz, ja wychodzę z założenia, że samo "się spodobała" to za mało żeby mówić o związku. Dla mnie "związek" ma o wiele większe znaczenie niż trzymanie się za rękę po tygodniu znajomości.

Wiesz czym różni się liberalizm od konserwatyzmu? Liberał mając przed sobą zamarźniete jezioro wskakuje na lód z rozpedu- wychodzi z zalozenia ze jesli lód peknie to trudno, beda problemy, natomiast jesli wytrzyma- bedzie daleko do przodu. Natomiast konserwatysta wchodzi na lód ostroznie, z wyczuciem, tak aby zdazyc sie wycofac zanim lod peknie- robi postep wolnymi krokami ale unika bledow i strat. To ma sie tak i do zycia, jak i do polityki.

Ktoś kiedys powiedział, że najkrótszy związek "uczuciowej konserwy" trwa o wiele dłużej, niż najdłuższy związek "uczuciowego liberała" ...a ile w tym prawdy? sam sobie odpowiedz @StasiekS

#615 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę Zakładając że w uczuciach jesteś "konserwatystą", że jesteś nie ufny i robisz wszystko ostrożnie. Ale wtedy nie wiem czy twoja partnerka nie rzuci ciebie bo uzna że się nie angażujesz? Człowiek z miłości nie myśli już racjonalnie. Oczywiście jeden całkowicie głupieje a drugi mniej. Sam pewnie znasz pary które według ciebie długo jak nie do końca powinny być ze sobą ale jednak coś nie wyszło i się rozleciały. I konserwatysta nie przewidzi jednego. Mimo że lód na początku jest gruby nie oznacza że na środku czy na końcu nie jest za cienki. A łatwo tego na początku jeziora nie jest dostrzec.

I wiem że się różnimy, ale popisać zawsze można.

#616 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli oni są wyrozumiali i nie narzucają swojego zdania to w czym problem?

czy twoi sa na tyle wyrozumiali, by tolerowac twoj planowany hulaszczy tryb zycia?

generalnie mlode pokolenie powinno wniesc cos swiezego czy to do ksztaltowania rodziny czy interesu, zeby sie nie uwsteczniac stojac w miejscu, tak wiec z zalozenia nie mozna sie zgadzac ze starymi, przynajmniej z mojego zalozenia ;)

#617 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę Ja taki i trochę prowadzę. Rodzice powiedzieli mi że jeśli mam za co, robię to z umiarem i nie wpływa to za bardzo na moją przyszłość to dlaczego nie ale jeśli będę za bardzo przesadzał to ochrzan dostanę.
Napisałem że wszystko zależy jakie masz stosunki z rodzicami. Jeśli dobre i wiesz że nie będą ci przeszkadzać to dlaczego nie ale gdy cię kontrolują mimo dorosłego wieku, narzucają swoja opinię to się zgadzam z tobą że trzeba się wyprowadzić.

#618 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS konserwatysta idzie po lodzie wolno, jak zauważy, że zaczyna pekać to pojdzie inna drogą i raczej suchy bedzie....liberal przy swoich wielkich krokach wpadnie....

Bycie konserwatystą nie oznacza bycia nieufnym, ale ostrożnym. Konserwatysta opiera się na tradycji, starych zasadach- starych ale pewnych- i jeśli wprowadza zmiany to stopniowo, tak, aby w razie problemu wrócić do poprzedniego rozwiazania, badz je zmodyfikowac.

Mi bardziej chodzi o to, że w gruncie rzeczy te "stare", "niemodne" konserwatywne zasady, są sprawdzone, i pozwalają przetrwać związkowi.

"Ale wtedy nie wiem czy twoja partnerka nie rzuci ciebie bo uzna że się nie angażujesz?"

Hahaha @StasiekS myślę, że biorąc pod uwagę wszystko co wiąże się z byciem konserwą, partnerka własnie u konserwy moze liczyc na najwieksze zaangazowanie. W koncu w najbardziej ortodoksyjnym znaczeniu to cnota, slub, wiernosc po grób, itd..

#619 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:56

Dziewczyna na gospodarkę Tylko że lód może być zbyt cienki i nie zdążysz uciec. Liberał prędzej zapomni o wpadce do wody niż konserwa.
Ale będąc ostrożny jesteś także i trochę na początku nie ufny. Dopiero jak przekonasz się do następnego kroku to go robisz.
Człowiek będąc ostrożny w związku nie może się zaangażować bo wtedy jego ostrożność ma mniejszą czujność lub jej brak. Jeśli idąc przez ten sam lód n-ty raz to idąc kolejny raz myślisz sobie że nic ci nie stanie i idziesz już pewnie ale lód jednak się złamał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#620 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:56

Dziewczyna na gospodarkę

Napisałem że wszystko zależy jakie masz stosunki z rodzicami.

Stosunki to ja wolę mieć z dziewczyną ;)

Rodzice powiedzieli mi że jeśli mam za co, robię to z umiarem i nie wpływa to za bardzo na moją przyszłość to dlaczego nie ale jeśli będę za bardzo przesadzał to ochrzan dostanę.

tzw. dłuższy łańcuch ;) Mieszkanie ze starymi zawsze ogranicza, często też rodzi problemy i konflikty. Lepiej samemu umieć zachować umiar, niż być pilnowanym przez starych.