kamieniak89

Members
 • Ilość treści

  2667
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

31 Excellent

O kamieniak89

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02/09/1989

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kamień Wielki-Lubuskie

Ostatnio na profilu byli

64202 wyświetleń profilu
 1. kamieniak89

  Buhaj limousine

  Strzelane z dmuchawki, no i działa skoro dał się złapać. Środek raczej przymula, ale na tyle że dało go radę złapać i załadować.
 2. kamieniak89

  Buhaj limousine

  Strzelany był, a uciekł bo z braku miejsca "tam" gdzie stoi bydło zabrałem 2 buhaje do domu do starej obory i stały tam na łańcuchach, a że ten nie ma rogów to tłukąc się z sąsiadem przez łeb ściągnął łańcuch i poszedł na spacer. Było ostro bo jak pohasał to się rozjuszył i atakował nas, tu strzelałem go z paki z L200 i w jednym momencie gonił nas a teraz ma takie zakwasy że ledwo łazi ;D
 3. kamieniak89

  Buhaj Limousine

  @farmero015 było dokładnie jak piszesz, najpierw my go goniliśmy, a później on nas, nie było ciekawie ale daliśmy radę
 4. kamieniak89

  Buhaj limousine

  Po ucieczce
 5. kamieniak89

  Buhaj Limousine

  Piątkowa przygoda z uciekinierem
 6. Wywózka siana, dokładniej niedojadów.
 7. Przy wywracaniu trzeba uważać bo musi w miarę prosto stać, ostatnio prawie poległem bo dżony ledwo dał radę w błocie za czym znalazłem dobre miejsce do wywracania, jednak docisk pomaga Oj Marcin masz tyły jak od września jej nie wypatrzyłeś ;D
 8. kamieniak89

  Metaltech TS 18 + JD 7250R

  Wożenie obornika
 9. kamieniak89

  Chwast

  Krzywoszyj polny
 10. kamieniak89

  Jcb 531 70 Agri

  Usuwanie obornika
 11. Traktor sam się przemaluje z biegiem czasu Siatka przymocowana 3 mocowaniami do tej rurki przy słupku i dorobione mocowanie z tyłu przykręcone razem z zawiasami. Potrzeba jeszcze dołem usztywnić "konstrukcję" bo drga i tak jeden odbojnik gumowy chcę dać w miejscu gdzie się kończy dolny zawias a drugi na dole przy schodkach, tak żeby nie był na stałe do nich przykręcony ze względu na ruchy kabiny.
 12. Trzeba wprowadzić jeszcze małe przeróbki, rzucić lakier i można spokojnie kosić.
 13. Na sprzedaż http://olx.pl/oferta/zestaw-uprawowo-siewny-kuhn-integra-CID757-ID9AWHB.html#046f939e4d
 14. Dwa razy na łąkach, teoretycznie torfowych.
 15. A więc uspokoję wszystkich iż mam siatkę ochronną z blachy perforowanej, jeszcze nie dokończoną bo muszę zrobić małe poprawki no i malowanie, a została założona po 2 stratach szyby przy kosiarce pomimo iż jest AgroCasco czy tam AutoCasco z tego 1 utrata nieuznana bo szkoda była za mała (ok 2 tys) bo nie przekroczyła wartości 1% ciągnika, druga już przekroczyła W sumie ubezpieczenie jest to po co siatka??? Tylko że jak szyba walnie to albo jej nie mają i trzeba czekać, klimy nie włączysz, syf w ciągniku, przyszło mi raz pryskać rzepak przedwschodowo, a było sucho to nie szło oddychać w ciągniku bo taki pył leciał spod kół. Jak nie zapomnę to wrzucę zdjęcie tej siatki która jeszcze jeździ na ciągniku :lol:
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj