Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#3881 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę

Ooo.. Słońce ja się piszę na ten rosołek, o ile coś zostało :D od ponad dwóch tygodni nie jadłam ciepłego obiadu :(

Ja od 28 sierpnia czyli wyjazdu do Wawy ani razu nie jadłem zupy, no raz wczoraj poszedłem do restauracji na pierwszy prawdziwy cieplutki dwu daniowy obiadek na koniec kieliszek winka, ale po prawie 5 miesiącach jedzenia gotowców z biedronki można zaszaleć. Kurde trzeba znaleźć sobie panne co potrafi gotować, bo niedługo padnę z wycieńczenia i wcale nie żartuje, już mam problemy ze zdrowiem, osłabłem i wogle już mi jest wszystko obojętne. Jutro idę do apteki po zestaw witamin i minerałów i będziemy truć się prochami.

Widzę tu sporo Warszawiaków, moe ktoś poleci jakiś fajny klub co by uderzyć na imprezkę, a może by jakąś fajną pannę wyhaczyć :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:23
  •  

#3882 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Jak chcesz fajna pannę to idź do siedemdzisiątki
http://www.club70.com/?start
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3883 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę Ale to nie specjalnie żeby pannę znaleźć, nic na siłę.
Po całym tygodniu tyrania w piekarni trzeba jakoś odreagować, zapomnieć o problemach poprostu zabawić się, a może poznam nowych znajomych, bo mam niewiele, a możne i kiedyś się pannę wyhaczy.

Tu wcześniej jedna koleżanka dobrze wspomniała, że po szkole siedząc w domu nie znajdzie się partnera, partnerki. W domu to ludzie umierają trzeba korzystać z życia :)
Wieczny kawaler ;)

#3884 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę

Co do użytkownika Jaro to poprostu upodobałem sobie twoje posty jako człowieka "doświadczonego" i tyle, a że myślałem że masz większe poczucie humoru to już inna sprawa.
Ja tez sporo z SGGW mam wspólnego, ale teraz to mogę co najwyżej siostrę na ten rosołek wysłac bo ma niedaleko :).

Zdecydowanie mam owe poczucie dosyć wysokie (i nie tylko ja mogę o tym zaświadczyć :D )-tyle że po którymś tam razie mam dosyć.Zaraz Ci to wytłumaczę-co będzie jak zadam Tobie pytanie publicznie na forum-"karolu czy to prawda że przestałeś się onanizować ?"-i tak parę razy pod rząd a potem powiem-"szkoda że masz takie kiepskie poczucie humoru".Gdybyśmy się osobiście znali-wtedy co innego-sam lubię takie angielskie poczucie humoru.

#3885 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę

Moja Droga :D pewnie, że zostało i to cały garnek zatem starczy i dla Ciebie :D skoro taki problem z ciepłymi daniami to może trzeba się porządnie zaopiekować tu kimś :D:D,

widać prawdziwe studentki :lol:
p.s
nie wystawiaj aby tego garnka na parapet żeby ostygł...bo kradną <_<
Marcin

#3886 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę

Ja od 28 sierpnia czyli wyjazdu do Wawy ani razu nie jadłem zupy, no raz wczoraj poszedłem do restauracji na pierwszy prawdziwy cieplutki dwu daniowy obiadek na koniec kieliszek winka, ale po prawie 5 miesiącach jedzenia gotowców z biedronki można zaszaleć. Kurde trzeba znaleźć sobie panne co potrafi gotować, bo niedługo padnę z wycieńczenia i wcale nie żartuje, już mam problemy ze zdrowiem, osłabłem i wogle już mi jest wszystko obojętne. Jutro idę do apteki po zestaw witamin i minerałów i będziemy truć się prochami.

Widzę tu sporo Warszawiaków, moe ktoś poleci jakiś fajny klub co by uderzyć na imprezkę, a może by jakąś fajną pannę wyhaczyć :)

Al. Jerozolimskie 6 sogo, haha. Fajna 30 z pod Krakowa z dzieckiem, zna się na gołębiach... Jolka, czy Mariola, albo Iwona już nie pamiętam dokładnie bo to kolega stawiał jej szampana.

Ap-ropo tych ciepłych posiłków to ja panną nie jestem ale mogę Cię poratować rosołem i schabowym z buraczkami przygotowanym przez pannę. Ewentualnie że się skrzykniemy i zrobimy oblężenie akademika SGGW a konkretniej oblężenie garnka z studenckim rosołem B) A co ty pół roku nie byłeś w domu? Nawet na święta?

#3887 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazek

:D
:)

#3888 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę eee, taki rosół to i sam bym ugotował. Chyba..:P

#3889 Share adeq15

adeq15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę @Rolnikix ostatnio zauważyłem ze na forum trochę przybywa Kobiet trudniących się tym fachem ale tak i tak chłopów jest więcej. Tak nawiązując do twojej wypowiedzi to ja bym obrabiał obydwie gospodarki swojej luby i swoją myślę ze dął bym rade. Oczywiście zależy ile to by było hektarów ja mam 60 i takie 20 dodatkowych by pasowało, może ciut więcej

#3890 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Z klubów polecam New Orleans Gentelman's Club :) i nieśmiertelny Bolek.
Na SGGW zawsze podobało mi się w Reserv'at obecny dziekanat = świetne drinki sour szczególnie od dużego Mario i Magdy (nie wiem cyzona jeszcze tam pracuje).
Słońce a mogłem pojechać w ten weekend do wawy... fff

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3891 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę @Słońce trzeba się kiedyś umówić na wspólne gotowanie i jakieś cisteczko do kawki też się zrobi :D

#3892 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę To może jakiś masowy najazd agrofotowiczów na SGGW w najbliższy weekend?
Dziekanat jest świetnym klubem, jego niepodważalną zaletą jest bliskość akademików :P Nie trzeba daleko transportować zwłok :P karta mieszkańca doprowadza mieszkańca do jego pokoju hehe :P

MichuFarmer

#3893 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę

Al. Jerozolimskie 6 sogo, haha. Fajna 30 z pod Krakowa z dzieckiem, zna się na gołębiach... Jolka, czy Mariola, albo Iwona już nie pamiętam dokładnie bo to kolega stawiał jej szampana.

Ap-ropo tych ciepłych posiłków to ja panną nie jestem ale mogę Cię poratować rosołem i schabowym z buraczkami przygotowanym przez pannę. Ewentualnie że się skrzykniemy i zrobimy oblężenie akademika SGGW a konkretniej oblężenie garnka z studenckim rosołem B) A co ty pół roku nie byłeś w domu? Nawet na święta?

W święta byłem na dwa dni to tylko to był barszcz czerwony ale to lipa, prawdziwej grochowej na wędzonce bym skosztował :)
Rosołu nie lubię :P

17 jadę na 3 dni to mamusia już mi obiecała garnek grochówy, półmisek pyz z mięsem i inne pyszności i standardowo trzeba będzie zrobić zapasów na dłużej :P.

Spotkać się można, jak najbardziej ale nie na schabowego ale na % bo prawdę mówiąc nie mam tu z kim wypić, a picie samemu ''małp'' to żadna przyjemność.

Co do najazdu na SSGW mogę się przyłączyć, tylko zaraz sprawdzę gdzie to jest bo wogle nie znam topografii Warszawy, dopiero od niedawna zaczełem się bujać po mieście, ale poproszę koleżankę to mnie oprowadzi po ciekawszych obiektach Wawy ;)

A teraz czas spać, jutro po raz pierwszy na dziennej zmianie i o 4 muszę wstać, a do Galerii Wypieków mam ładny kawałek drogi. Pozdro all :)

Edytowany przez samczyk1991, 22 styczeń 2012 - 21:16.

Wieczny kawaler ;)

#3894 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę wspólne gotowanie a i owszem, ja np od tygodnia robię sałatkę z zupek chińskich z kurczakiem w przyprawie do gyrosa (taki przepis studencki) jest pyszna ale czasu brak i rąk do pracy:D a produkty czekają na chętnych :D :P, co do najazdu na akademiki to ja zapraszam :D u mnie wszyscy się pomieszczą:D
@asiulka a ja to uwielbiam W-Zki i gorącą czekoladę, a Ty??:) kawy nie pijam :P i jako dorywczy pracownik apteki tym bardziej odradzam

Edytowany przez Profil usunięty, 22 styczeń 2012 - 21:22.

#3895 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę No to ja już dziś wyjadę, bo trochę mam do Wawy ;p ale np w wakacje nie jest to zły pomysł ciepełko można balować pod gołym niebiem, ognicho i te klimaty ;D

#3896 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę oj można, wszystko jest realne, a na kampusie tyle miejsca ze cała armia może zrobić ognisko :P
to Dziekanat przeżyje oblężenie w najbliższy week :D

#3897 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę A co do gotowania obiadów w akademiku itd to może jest jakaś dziewczyna z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu?

#3898 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 02:35

Dziewczyna na gospodarkę A no studentka hehe. Słońce chętnie bym skorzystała z zaproszenia gdybym mieszkała bliżej. Smaka sobie narobiłam. Eh.. jakoś tak zawsze się składa, że wszędzie mam daleko...

Widzę, że ujawniło się podstawowe wymaganie odnośnie dziewczyn na gospodarkę: umiejętność gotowania :D łakomczuchy :)

Edytowany przez gofiaczek, 23 styczeń 2012 - 02:36.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3899 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 07:24

Dziewczyna na gospodarkę @gofiaczek cierpisz na bezsenność?
Nie marudź, że masz daleko tylko przyjeżdżaj, życie jest jedno i należy z niego korzystać póki można :P
Odkąd zacząłem pracować nie ma już możliwości korzystania z młodości w takim stopniu jak jeszcze całkiem niedawno :unsure:

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3900 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę

@Rolnikix ostatnio zauważyłem ze na forum trochę przybywa Kobiet trudniących się tym fachem ale tak i tak chłopów jest więcej. Tak nawiązując do twojej wypowiedzi to ja bym obrabiał obydwie gospodarki swojej luby i swoją myślę ze dął bym rade. Oczywiście zależy ile to by było hektarów ja mam 60 i takie 20 dodatkowych by pasowało, może ciut więcej

Powiem Tobie, że takie obrabianie gruntów oddalonych znacznie od miejsca zamieszkania nie jest wcale takie fajne, mam 11ha oddalonych od reszty gospodarstwa o 17km i wolałbym na miejscu mieć z 30ha wiecej niż tamto 11ha.. Ponadto obecna sytuacja na rynku chociażby paliw zmniejsza opłacalność takich gospodarstw. Jak masz blisko, to zawsze wyjdziesz w polę na godzinę/dwie/ trzy i zrobisz co musisz, a tam jadąc to ciągnę kilkoma ciągnikami sprzęt, nawozy, część maszyn.. Najgorzej w żniwa, pojadę kombajnem, koszenia na dobry jeden dzień, a byle deszczyk przedłuża czas pracy na takim obszarze o kilka dni... Miałem taka sytuację chociażby w tym roku, pojechałem tam żniwować, stałem chyba z 3 dni, bo popadało, a u mnie słońce świeciło. No ale takie to są uroki życia na wsi.

Zróbcie spotkanie na SGGW podczas Euro, sam pewnie wówczas zawitam pooglądać mecze Polski chociaż na telebimach, a może uda się wygrać jakieś bliety..
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.