Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#34081 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę

Z czystej ciekawości weszłam w ten post :D ! Z niektórch komentarzy miałam niezły ubaw :D Rolnicy ! Uwierzcie, że niektóre dziewczyny wolą właśnie prostego chlopaka ze wsi, a nie mieszczucha ! Sama uważam, że rolnicy są bardzo przystojni :)) no i pracowici (oczywiście większość ). W poszukiwaniach dziewczyny nie zależy się kierować jedynie przez pryzmat dodatkowych rąk do pracy :) trzeba znaleźć bratnią duszę , która będzie wspierać i oczywiście będzie świadoma , że życie z rolnikiem nie jest łatwe. Bo czasem trzeba mieć dużo zrozumienia, cierpliwości oraz wiedzieć, że niekiedy praca w polu będzie ważniejsza :) a jeśli już znajdziecie taką, to jesteście prawdziwymi szczęściarzami :D tak z perspektywy kobiety napisane !

A tak z ciekawości to, które posty Cię tak ubawiły, hmm? Wszyscy tu trochę generalizujemy, tak samo Ty patrzysz przez swój pryzmat, jadnak co by nie powiedzieć takie poglądy, podejście juz jest na wymarciu.... Zresztą chyba sama w to nie wierzysz, bo wspomniałaś, że jak juz taką znajdziemy to będziemy szczęściarzami, zupełni jak Ci co szukają Św. Grala... :lol: . I wypraszam sobie tego prostego chłopaka ze wsi, niektórzy są.... skomplikowani :D.

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka   że chłopak z miasta, to nie od razu zły  A co do ,, wyrafinowanych panienek " to takie raczej nie na wieś biggrin.png bo paznokietki się połamią

Ocho, wyczuwam jednak lekką fascynację tym zgniłym, zepsutym miastem ;).

Edytowany przez grego, 26 wrzesień 2016 - 07:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:40
  •  

#34082 Share Naciaaa2902

Naciaaa2902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę

Posty możesz sobie przejrzeć sam na spokojnie :) No ja dziewczyny nie szukam :D ale sama osobiście znam kogoś takiego :) więc chyba istnieją takie osoby ? Jeśli uraziło Cię słowo ,, prosty " to sorka :D  no i może masz rację, niektórzy są skomplikowani :P A fascynacji brak :) ale nie ograniczam się jedynie do kolegów ze wsi :)

#34083 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 26 wrzesień 2016 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

Grego miasto jest dobre na skorzystanie z sieci restauracji Tuska - McDonald's :)

Naciaa niektorzy maja zle skojarzenia ze slowem <prosty> .

Wiec czy miasto czy wies jest zalezne gdzie kto lepiej sie czuje i jakimi ludzmi sie otaczamy,zarowno jeszcze jaka prace wykonujemy.Z wszystkiego sa plusy i minusy roznie sie mysli i patrzy na to.

#34084 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę

Posty możesz sobie przejrzeć sam na spokojnie No ja dziewczyny nie szukam ale sama osobiście znam kogoś takiego więc chyba istnieją takie osoby ? Jeśli uraziło Cię słowo ,, prosty " to sorka  no i może masz rację, niektórzy są skomplikowani :P A fascynacji brak :) ale nie ograniczam się jedynie do kolegów ze wsi 

Ale skąd będę wiedział , które posty Cię tak rozbawiły, nie skazuj kolegi na tortury czytania  1705 stron :lol: . Chociaż jakaś podpowiedź? Please! :D . No strasznie mnie to zaciekawiło, może coś jednak ominąłem i przelece wszystko od początku  :o . 

Ja to uwielbiam tą kobiecą nader optymistyczną perspektywę patrzenia na takie powiedzmy to "relacje", a szczególnie dziwie mnie, po raz kolejny zresztą, to zdziwienie, że można mieć pewne problemy z pozyskaniem kobiety na wieś. Ciekawe z czego to wynika..? Mniemam, że właśnie niektóre posty traktujące o tym wprawiły Cię w taki świetny humor? Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn mają, jak by to nazwać... fory, bonus (?). Chodzi o to, że w naszej kulturze to mężczyźni zabiegają o względy kobiety, a kobieta dokonuje wyboru, no chyba, że trafi się istna łowczyni hehe. I dziwnym trafem coś jest mniej tych wyborów na rzecz rolników i ogólnie wsi. Nie, nie wszystkie kobiety kierują się jedynie serduszkiem często patrzą na to pragmatycznie czemu się dziwić zresztą nie można, bo każdy szuka jak najlepszego wyboru dla siebie, albo tak im sie wydaje. Były przykłady, że dziewczyny robiły w tył zwrot kiedy się dowiadywały czym jegomość się zajmuje. Proponujesz to ukrywać, aż uczucie sięgnie zenitu? . Jak sama wspomniałaś życie na wsi wymaga wielu wyrzeczeń, a nie wszystkie przeciez tam ciągnie, jest wręcz odwrotnie,. Oczywiście, że nie wszystkie takie są , ale tych drugich ewidentnie jest jakiś deficyt i to, że gdzieś tam jakaś jedna czy druga moze i jest, czasem wydaje się marnym pocieszeniem . Ale rozumie można żyć nadzieją, która to przeciez umiera ostatnia.  W każdym bądź razie dzięki za słowa otuchy dla szukających, bądź nie kolegów   :D .  

Ansju mi nie chodziło o miasto jako miasto, a raczej fascynację koleżanki płcią męską , która to je zamieszkuje, ale to tak w żartach. Zresztą Naciaaa zręcznie z tego zakłopotania wybrnęła ;)  

Edytowany przez grego, 26 wrzesień 2016 - 21:32.

#34085 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

Oj grego  kolezanka jest nowa,ale tez ma swoje poczucie humoru a to dobrze,nie bedzie focha strzelac i drapac tymi paznokietkami Cie he he.

#34086 Share Naciaaa2902

Naciaaa2902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

A co to jest te 1705 stron ? :D  ,, Ukrywać, aż uczucie sięgnie zenitu " ? Nie, bo nie jesteśmy w bajce :) dziewczyna powinna wiedzieć, czym się interesuje druga osoba :) Zresztą nie wiem co tu jest do ukrycia ? Zainteresowanie rolnictwem, jakby to był jakiś wstyd ? Masz rację , mało jest takich kobiet  :) ale nie oznacza to, że wszystkie wyginęły razem z dinozaurami :)

Edytowany przez Naciaaa2902, 28 wrzesień 2016 - 07:25.

#34087 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 27 wrzesień 2016 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę

Nie chcę pokazywać palcem ale kilka by się znalazło :D

#34088 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę

Takich co lubia rolnictwo?

Sa wyjatki i z miasta jednak wola byc z dala i wciaz powracaja na swoja spokojna wies :)

#34089 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 27 wrzesień 2016 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę

A co to jest te 1705 stron ? :D ,, Ukrywać, aż uczucie sięgnie zenitu " ? Nie, bo nie jesteśmy w bajce :) dziewczyna powinna wiedzieć, czym się interesuje druga osoba :) Zresztą nie wiem co tu jest do ukrycia ? Zainteresowanie rolnictwem, jakby to był jakiś wstyd ? Masz rację , deficyt takich kobiet jest :) ale nie oznacza to, że wszystkie wyginęły razem z dinozaurami :)

.... i teraz nie masz racji.

#34090 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę

Miglanc przeciez moze kazde miec rozne zainteresowania ale aby sie wzajemnie nie ograniczac.nie krytykowac.

Nacia Kazdy moze dazyc do realizacji marzen,nie patrzac co mowia inni.Pokazac,ze sie potrafi zmieniac je w rzeczywistosc.mieszkajac na wsi nie trzeba sie tylko interesowac rolnictwem.Jest wiele tez mozliwosci aby miec interesujace zycie i odnosic sporo sukcesow.Do tego potrzeba sporo wyrzeczen,pracy nad samym soba,wytrwalosci i wewnetrznej walki.Czesto ci ktorzy licza sie z opinia innych i dyktowaniem jak sie ma robic aby sie wszystkim to podobalo traca droge do szczescia.

Mieszkac na wsi i tylko zamykac sie wylacznie w pasji do rolnictwa jest zguba.Otworzyc sie na inne horyzonty i podazac do samorealizacji mozna z duzymi checiami i podniesiona glowa.

Edytowany przez Ansja, 28 wrzesień 2016 - 06:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34091 Share Naciaaa2902

Naciaaa2902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 07:28

Dziewczyna na gospodarkę

miglanc88 dopiero zauważyłam, że użyłam słowa ,,deficyt" ale nie o to mi chodziło . Każdy ma swoje zdanie :) gdybyśmy wszyscy myśleli tak samo, to raczej byłoby dość nudno :)

#34092 Share ArletaOrzo

ArletaOrzo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę Chłopacy! Co jest z wami? Może problem leży w was, a nie stąd, że żyjecie z pracy na roli. I wcale was nie rozumiem. Dziewczyna opisuje na swoim przykładzie, że taki właśnie facet ma u niej największe szanse- a wy krzyczycie, że "takich dziewczyn już nie ma". Panowie, wystarczy rozkochać kobietę i pójdzie z wami wszędzie ;)

#34093 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę

No prawie miałem mówić, że w takim razie problem na pewno leży w nas skoro parę dziewczyn tak twierdzi to tak musi przecież być, ale mnie tu pięknie wyręczyłaś ;). Po części racje Ci przyznam, że tak jest, ale no właśnie m.in tu jest problem i ta specyfika, jakby to powiedzieć "sorry taki tu mamy klimat" ;). Nikt nie mówi, że was (chętnych) nie ma tylko jest ich mało. Za dużo oglądacie dziewczyny tych komedii romantycznych :P. Ale z waszego punktu widzenia problemu z pewnością nie ma, czemu się w sumie nie dziwie.

#34094 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę

Najczęstszym problemem we wszystkim są rodzice/ teściowie... :D

widzę że Naciaaa z niedalekich okolic :)

#34095 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 12:46

Dziewczyna na gospodarkę Omylne stwierdzenie i to bardzo.
Poprzez absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to co najlepsze.Tak bardzo na nie narzekamy a tak naprawdę to one hamują nad od samouwielbienia.Wówczas droga do celu gdy człowiekowi brakuje pewności siebie staje się dłuższą.
Bzdura jest stwierdzenie,że sami tworzymy swoje kompleksy.To ludzie ich nas uczą swoja postawą narzekania.

Dziewczny my jesteśmy postrzegane jako plec piękna.Więc uśmiechajac sie wzbudziły w mężczyznach większą sympatię i szybciej nas zauważa.

#34096 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 28 wrzesień 2016 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę To która uśmiechnie się do mnie? Ha ha

#34097 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę

I dożywocie gotowe, za jeden uśmiech.. :lol: .

Ja tam wolę bardziej analityczne podejście, na wsiach i małych miasteczkach żyje prawie 50% osób "do wzięcia"  z czego większość to mężczyźni, co zresztą chyba widać... Wynika z tego, że niedobory muszą być uzupełniane z dużych miast, do których kobiety dużo chętniej emigrują i tam zostają, więc naturalnie są pewne problemy choćby czysto technicze aby takie osoby się spotkały/poznały, nie mówiąc juz o całej reszcie, czyli m.in o zainteresowaniu sobą takich kobiet... i samej woli przeprowadzki. No nie oszukujmy się, ale mało która "korporantka" zdecydowała by się na życie na wsi, choć i takie przypadki bywały ;). Oczywiście rolnicy mogą mieć też pewne trudności z powiedzmy to "uwodzeniem" i zainteresowaniem sobą kobiet, ale i zbytnio nie ma kogo i gdzie uwodzić...

Bez urazy, ale jak kilka sympatycznych dziewczyn wpisze tu, że kobiety czekają na rolników to wydaje mi sie to mało reprezentatywne...

Edytowany przez grego, 28 wrzesień 2016 - 15:46.

#34098 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę Chlopaki niech wam tak wesoło nie będzie dzisiaj!Czesto to jesteście niektórzy tchorzami i frajerami.Mając fajna dziewczynę,inteligentna,bystra,pracowita,miła zostawiacie taka dla blondyny z długimi nogami,dużym biustem.Tylko dlatego,że udała bezradna słodka idiotke.

#34099 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 28 wrzesień 2016 - 17:09

Dziewczyna na gospodarkę A który bezczel tak zrobił?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34100 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 28 wrzesień 2016 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę

Chlopaki niech wam tak wesoło nie będzie dzisiaj!Czesto to jesteście niektórzy tchorzami i frajerami.Mając fajna dziewczynę,inteligentna,bystra,pracowita,miła zostawiacie taka dla blondyny z długimi nogami,dużym biustem.Tylko dlatego,że udała bezradna słodka idiotke.

Pozostaje tylko ubolewać, że te wszystkie cechy jakoś nie występują w przyrodzie wspólnie  :lol: