Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2521 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 00:01

Dziewczyna na gospodarkę Nie do końca na siłę. Chyba, że ktoś na siłę szuka kobiety przez internet bo w realu się boi to wtedy tak. Ale czy w obecnych czasach poznanie kogoś przez sieć jest czymś dziwnym? Chyba nie. Internet jest teraz jednym z wielu miejsc gdzie można kogoś poznać. Gorzej jak ktoś to traktuje jako jedyne miejsce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:38
  •  

#2522 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 16 listopad 2011 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę Jednak poznawanie przez internet to lipa, tradycyjne metody chyba są najskuteczniejsze...

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#2523 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2011 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Lepiej poznać jedną a porządną przez internet niż dziesięć o co najmniej podejrzanej reputacji w realu

#2524 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 16 listopad 2011 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z takim stwierdzeniem. W realu niekiedy ciężko poznać kogoś ułożonego, bo chociażby idąc np. na dyskotekę średnia wieku to 15 lat.
Oczywiście w internecie też nie wiadomo z kim się pisze i można w coś wpaść. No chyba że to jest portal AgroFoto no to spoko,bo tutaj niskie zagrożenie i super użytkownicy i nie ma się czego bać ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#2525 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę Ja osobiście nie mam nic przeciwko poznaniu się przez internet (Ja Swoją żonę poznałem w realu), ale mój kolega a zarazem żony koleżanka poznali się poprzez internet i są już z 3 lata po ślubie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#2526 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę Heh wy tu mówicie o dziewczynie która chce zostać na gospodarke a u mnie we wsi nawet żaden chłopak nie chce zostać gospodarzem , jest tylko jeden który gospodarzy i ma 24-30lat nie pamiętam dokładnie jego wieku , i i ja prawdo podobnie póje pierwszy ze wsi do szkoły rolniczej od 20 lat , inni mi odradzają że by nie iść na gospodarke bo nie masz nowego sprzętu, nie masz dużej obory ale ja mówie że najwięksi gospodarze byli bieakami i też od czegoś zaczynali . A o dziewczynie na gospodarke niema co mażyć :( ale no cóż każdy pcha się do za**** miasta i uważają się za geniuszy a nawet niewiedzą z kąd mleko się bierze :lol: a mi kobieta na gospodarke przydała by się taka co domu by pilnowała , dzieci i tylko tyle,P.S ale dziewczyna też chłopakowi potrzebna wiecie do czego :lol:

Edytowany przez mlody4564, 16 listopad 2011 - 19:32.

#2527 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 16 listopad 2011 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę

P.S ale dziewczyna też chłopakowi potrzebna wiecie do czego :lol:

I chłopa kobiecie też do tego potrzebny. Bo jak chłopa nie ma i tego też to łazi wk*na :P
Tak jest świat stworzony, że kobieta musi mieć mężczyznę, a mężczyzna kobietę i tyle, nic i nikt tu nie zaradzi B)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2528 Share MateuszC330

MateuszC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

checi do pracy :Dczy jest tutaj taka osoba co by sie zwolniła po 6 miesaicach pracy w zakładzie w zawodzie i poszłą do innej pracy nie w zawodzie i do tego stale na dworze i w zakładzie praca taka sobie nie za ciezka lecz chwile sa ciezkie a na dworze wiadomo jak jest :)mysle ze bardzo mało ludzi tak by zrobiło bardzo bardzo mało chociaz kolana mam poobijane i mnie bola to i tak pracy nie zmienie :)wieć moge powiedziec ze checi do pracy to ja mam i pomysły tez ;) oj chyba sie jakoś zareklamowałem hehe ;)

co ja mam powiedzieć jak miałem robote w ciepłej kabinie ( mowilismy na to kiosk w zakładzie bo tak wyglądał) i z taiego ciepłego lub chłodnego miejsca ( w zależnosci od tego jak ogrzewanie nastawiłem) robiłem na ogromnej wiertarce numerycznej która wierciła otwoy w kilkunastotonowych elementach stalowych i przyszedł czas że trza było sie zwolnic dla chęci pracy w polu czego nie żałuje.
ps. szkoda że mam pół tyś km bo bym załapał sie na tego grzańca może. Pozdrawiam

#2529 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2011 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Oj co za problem, ja w jeden dzień miałam 650 km w trasie :P wsiadasz i jedziesz :D

Edytowany przez Profil usunięty, 16 listopad 2011 - 20:56.

#2530 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 16 listopad 2011 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę i to nie tak duzo :P jak wy o km to ja tez :) byłem u @yahoo777 a om mieszka za białą podlaską przeszło 600 km w jedna u niego tylko z godzine byłem i jechałem spowrotem wiec te 300 mogę smiało pyknać nawet w sobote po robocie a to bedzie jakoś około godziny 19 z domu <_<pózno <_<ale bym dojechał:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2531 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 16 listopad 2011 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę prawda jest taka ze jest niewiele dziewczyn ktore chca zostac na wsi... szczerze mowiac nie dziwie sie ludziom ktorzy sa wyksztalceni , mam kolege prawnika nie wiem ile zarabia ale z tego co widze i wiem to duzo napewno sporo powyzej 5 tys/miesiac. jego rodzice maja gospodarstwo 30 ha i hoduja bydło mleczne. on oczywiscie mieszka w poznaniu i tam pracuje. przy takim areale jak oni maja to wolałbym sie nie ,,tykac'' gospodarstwa i pracowac w jego zawodzie. i w jego przypadku tak jest szkoda zeby uzdolniony prawnik siedział w oborze i oprzątał krowy. moja dziewczyna kształci sie na przyszla panią dietetyk , zanosi sie na to ze odrazu po studiach bedzie miała swoj gabinet, i wiem ze ona by w gospodarstwie nigdy nie pracowała bo po pierwsze ze mieszka w miescie po drugie ze nigdy na wsi nie pracowała i ja to nie interesuje, po 1 roku zwiazku ze mna powiedziała mi prawde... ze jezeli bym hodował jakies swinie albo krowy prawdopodobnie by ze mna nie była bo odstrasza ja zapach wsi itp... mało jest kobiet w obecnych czasach ktore chce doic krowy i wyrzucac obornik...

#2532 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 17 listopad 2011 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę Witam wszystkich serdecznie :) odzywam się tu, bo chyba szukam pocieszenia w gronie użytkowników którzy znają ten temat, @tomaszpa1 mam tzn miałem podobna sytuację do Twojej, również chodziłem z dziewczyną z miasta, było fajnie póki studiowaliśmy, zajmowałem się bardziej nauką, to wiadomo siedziałem trochę więcej czasu w domu i dla dziewczyny też miałem go więcej, po obronie (tytułu inż. rolnictwa) zaczęło się zmieniać, od około miesiąca posypało się totalnie, ja nie wymagam od niej tego żeby pracowała ze mną w ziemi, lub hodowli, jednak nie zostawię wszystkiego i nie będę szukał byle jakiej pracy w Warszawie czy gdzieś indziej, tak jak ona tego ode mnie oczekiwała, trudno to wszystko wyrazić w jednym poście :/

#2533 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę I tak to bywa ale jak dziewczyna na prawdę kocha to wszystko zaakceptuje, w takich sytuacjach wychodzi wszystko na wierzch. Tak samo moja narzeczona która jest ze wsi wie co to praca itp itd powiedziała że nie będzie chciała robić przy tym tylko ona się chce spełniać sama zawodowo to w czym problem powiedziałem jej aby poszła sobie do pracy do miasta czy gdzie tam chce, ważne aby była szczęśliwa i ja szczęśliwy.

co do tego co mlody pisał że dziewczyna potrzebna chłopakowi wiecie do czego i tak patrze w profil to się trochę uśmiechnąłem ale ok mniejsza o to, wiadomo dziewczyna chłopakowi potrzebna owszem do igraszek ale odwrotnie nie zawsze tak musi być, sam mam taką znajomą co chłopa nie potrzebuje

#2534 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2011 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę DARoROL, rozumiem cie, wiem jakie masz teraz uczucie. wiele osob tak twierdzi ze ludzie powinni sie dobierac pochodzeniem typu wies lub miasto. jezeli chcesz zostac na gospodarstwie najlepiej wez sobie dziewczyne ze wsi i to nie chodzi nawet o to ze ma z toba chodzic i robic w podwórku, dziewczyna ze wsi poprostu bedzie bardziej wyrozumiała znajac zycie wiejskie.
Moja dziewczyna mnie zawsze denerwowała jak mialem zniwa i przychodzila sobota i nieraz co chwile dzownila wieczorem o ktorej bede itp. musialem jej wytłumaczyc ze jak sa zniwa to praca idzie nieraz do poznych godzin nocnych. jednoczesnie powiedzialem jej to wprost ze lepiej dla niej bedzie jak zaakceptuje to ze mam gospodarstwo a jak nie to droga wolna. i teraz juz jest spokoj , jak jestem zmeczony to sama do mnie przyjezdza...

#2535 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2011 - 12:14

Dziewczyna na gospodarkę Racja, że jest mało i to może bardzo mało na chwilę obecną dziewczyn które chciałyby być na gospodarstwie, a dodatkowo pracować w nim w każdej możliwej postaci - nawet jeśli chodzi o obornik. Mimo to taki przykład sytuacji: otóż znam dziewczynę, która rok temu na jesieni straciła jednego z domowników. Tej wiosny jak to w gospodarstwie było dużo pracy. Mimo że studiuje dziennie poza miejscem zamieszkania przyjezdzała specjalnie co dwa tygodnie do domu właśnie aby zrobić "porządki" w zagrodach z cielakami. Tak było przez bite trzy miesiące aż do chwili zwolnienia w oborze stanowisk. Uparła się, że sama będzie to robiła raz na dwa tygodnie aby nie przemęczać mamy. Wracała niedzielami na studia wykończona i na dodatek zdołowana, że taką ma sytuację w domu, że nawet nikomu nie może się przyznać co robiła bo może ktoś tego nie zrozumiałby czy zwyczajnie wstydziła się przyznać.
Jak pokazuje ta historia są osoby które wręcz lubią biegać po gospodarstwie i tam się czują najlepiej jeśli chodzi o kobitki :P
Co do szukania dziewczyn dzisiaj, które akceptowałyby męża rolnika jest i będzie ciężko. Pozostaje tak szukać aby np może dogadać się z przyszłą żoną iż będzie pracowała gdzie chciała nawet w pobliskiej mieścinie ale aby szanowała i doceniała to co robi jej luby :) właśnie aby każdy robił to co lubi. Teraz przecież gospodarstwa bywają tak zmodernizowane że i jedna osoba może dać sobie radę ze wszystkim. Żeby tylko miał dobrą duszyczkę chętną obiad ugotować, wsiąść czasem na ciągnik i coś pomóc nim itp. a co to wspomnianych aluzji, że facet potrzebuje kobitki, a ona jego to chyba tak oczywiste jak słonce i naturalne :P że nie trzeba o tym pisać :D :P

#2536 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę Tomaszpa1 ma rację. Jeśli studiujemy dalej od domu i tam poznajemy dziewczynę to wątpię, że będzie chciała za swoim księciem jechać do jakiejś wioski lub gdzieś tam, gdzie najbliższe duże miasto jest oddalone o 50 lub więcej kilometrów. Bo co ona tam będzie robić? Czekać na męża aż wróci z pola? Powiecie, że może rozwijać się zawodowo. Ale gdzie? W Pściniu Dolnym gdzie jest jedynie urząd gminy i parę sklepów? Czy może ma tracić kilka godzin na dojazdy do większego miasta. Nie wspomnę o życiu towarzyskim które nie będzie już tak bujne.

#2537 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę

Tomaszpa1 ma rację. Jeśli studiujemy dalej od domu i tam poznajemy dziewczynę to wątpię, że będzie chciała za swoim księciem jechać do jakiejś wioski lub gdzieś tam, gdzie najbliższe duże miasto jest oddalone o 50 lub więcej kilometrów. Bo co ona tam będzie robić? Czekać na męża aż wróci z pola? Powiecie, że może rozwijać się zawodowo. Ale gdzie? W Pściniu Dolnym gdzie jest jedynie urząd gminy i parę sklepów? Czy może ma tracić kilka godzin na dojazdy do większego miasta. Nie wspomnę o życiu towarzyskim które nie będzie już tak bujne.

Dokładnie i wontpie żeby dziewczyna chciała żyć na wsi i nawet jeśli będzie miała więcej pieniędzy niż w mieście to i tak woli mieszkać w mieście bo nie musi krów doić ,choć moja żona nawet by do obory nie weszła :) , ale jak sie trafi to itak jakiś pasztet :(

#2538 Share MateuszC330

MateuszC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę jakis czas temu miałem fajną przygode w barze. Poszlismy z pryjacielem na piwo i po jakims czasie przysiadły sie do nas dwie dosyc ładne dziewuchy... ale po wymianie paru zdań od razu nie przypadły nam do gustu... w pewnej chwili nastapił taki moment że jedna poszła do toalety a druga zamowić piwo. Kolega zagadał do mnie jak bylismy sami żebym jakoś odpędził te panny bo mu sie nie podobają i mają pstro w głowie. tzn myslały tylko o szybkich samochodach i gosciach z pokażnym kontem bankowym. Kiedy one wróciły to powiedziałem do kolegi ,, no nic trza bedzie za jakie pół godz isc bo krówki trza doić'' kolega mi wtedy przytaknął a panny nawet nie wiadomo kiedy poszły. Morał tej bajki taki że to niezawodny sposób na dzisiejsze ,,blachary''. Oj kurde ja też jestem w trakcie poszuiwania jakiejs godziwej partnerki życiowej a niestety lata szybko lecą...

#2539 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę @mlody4564-ty masz już żonę :blink: -czy to sformułowanie tak ogólnikowo?-pierwsza myśl-ma już zonę B) -chociaż teraz młodzież szybko dorasta :unsure:

@tomaszpa1-twoja dziewczyna jest(będzie)dietetykiem-jak ja ci współczuję-ty już normalnie nie pojesz,zero golonki i innych smakołyków,o piwie też zapomnisz :( ,biedaku będziesz się żywił jak królik :lol: uszy ci urosną.może jeszcze się zastanów-normalnie będzie szkoda chłopaka :huh:

mojej całymi dniami i tak w domu nie ma-zajmuję się warzywami i również mam stoisko na rynku-prawie jakby pracowała na etacie-jedynie że nie ma nad nią szefa(oprócz mnie :D )

@tomaszpa1-wyobraź sobie piękny kawałek golonki gotowanej na piwie,lekko jeszcze przypieczony,żeby skórka była lekko chrupiąca,kotlecik z karkóweczki,oczywiście z kością na patelnię wrzucony-palce lizać.

nie no ja idę jeść-zrobiłem sobie apetytu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2540 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:07