Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoda Octavia 1.9 tdi

87 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 05 luty 2008 - 18:46

Skoda Octavia 1.9 tdi Zamierzam kupić octavie 1.9 tdi 2003r. Interesuje mnie wasza opinia na temat tego autka, szczegulnie awaryjność i typowe usterki. Jeżeli ktoś chciałby się podzielić ze mną swoimi swoją opinią na temat octavi będe wdzięczny.
<blockquote>
</blockquote>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoda Octavia 1.9 tdi Dzisiaj, 03:24
  •  

#2 Share Daniels10101993

Daniels10101993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barca!!! Mes Que un Club!!!

Napisany 10 luty 2008 - 11:38

Skoda Octavia 1.9 tdi Ja również zamierzam kupić taki samochodzik. Jak najbardziej ci go polecam bo porozmawiałem z paroma znajomymi na jego temat i okazało się, że jak najbardziej mi go polecają. :D Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego samochodu zapraszam na forum octaviaclub. Pozdrawiam. B)

#3 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:54

Skoda Octavia 1.9 tdi Jeśli nie jest powypadkowa ani zajeżdzona to możesz bez obaw kupować. Te samochody są mało awaryjne.
Samochód wiele sie nie różni od golfa V więc warto go kupić :D Tym bardziej że jest tanszy, a narzekać nie ma na co.
Mamy Octavie 1.9 TDI od kwietnia 2006 od nowości, sprawuje się świetnie. Spalanie na poziomie 6-6.5l w mieście, na trasie 5,7 -6,2 l ale wszystko zależy od kierowcy, bo na mieście to nawet 10l spali B) Ale jest czym przycisnąć :)

#4 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:56

Skoda Octavia 1.9 tdi

Zamierzam kupić octavie 1.9 tdi 2003r. Interesuje mnie wasza opinia na temat tego autka, szczegulnie awaryjność i typowe usterki. Jeżeli ktoś chciałby się podzielić ze mną swoimi swoją opinią na temat octavi będe wdzięczny.

ale jaki ona ma motor 90 czy 110 km???
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#5 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 10 luty 2008 - 12:32

Skoda Octavia 1.9 tdi Fajne auto, jeździ się ok, tylko drogie w częściach.

#6 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 10 luty 2008 - 12:36

Skoda Octavia 1.9 tdi fajnie wszystko tylko ze to nie jest forum o samochodach :D

#7 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 luty 2008 - 12:45

Skoda Octavia 1.9 tdi Jak i też nie o piwie, kobietach, sztukach walki, itp... dlatego jest tu dział Hyde Park :D

#8 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 luty 2008 - 13:13

Skoda Octavia 1.9 tdi No więc mój ojciec ma octavie 1.9 tdi 110KM z 2005 roku i narazie nie było żadnej nawet najmniejszej usterki a co najlepsze mało pali.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#9 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 10 luty 2008 - 13:26

Skoda Octavia 1.9 tdi octavia to prawie to samo co passat tylko passat jest duzo drozszy.skoda octavia jest dobrym samochodem tylko chlopie uwazaj bo ostatnio to zlodzieje najwiecej kradno octavie???u mojego kolegi matula wrucila z drogi w nocy i niewstawila samochodu do garazu no i juz na rano samochodu niebylo

#10 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 luty 2008 - 13:34

Skoda Octavia 1.9 tdi akurat octavia jest robiona na plycie golfa, wiec nie wiem co ma miec wspolnego z passatem.
usiadz na tylnich siedzeniach w pasku i octavii to zrozumiesz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 luty 2008 - 14:16

Skoda Octavia 1.9 tdi własnie na golfie, czyli prawie to samo co VW. silnik golfowski TDI a ogromna wiekszosc uzytkowników skody vw i seatów go sobie chwali za niską awaryjnosc i niskie spalanie.wykonczenie tez niezłe :D
ktos powiedział ze skoda to VW dla sfrustrowanych...ciekawe stwierdzenie bo skoda to taki tańszy brat volkswagena ;P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#12 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 luty 2008 - 14:21

Skoda Octavia 1.9 tdi silniki TDI sa najlepsze tylko maja jedna straszna wade sa strasznie glosne ale lubie ich glosny klekot.. :D
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#13 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 luty 2008 - 14:57

Skoda Octavia 1.9 tdi

silniki TDI sa najlepsze

Ja twierdze inaczej ;)

Octavia 2003 to jeszcze ta w starej budzie? Kolega ma taki model z 1.9 TDI 110KM, jeździ dużo, nie narzeka. Jak dla mnie auto bez charakteru, troche mało miejsca z tyłu, kiepskie fotele i zbyt miękkie zawieszenie ale to pewnie kwestia gustu lub przyzwyczajenia, ogólnie jednak nie ma co narzekać, samochód jest stosunkowo tani, mało pali, ma wieeelki bagażnik i rozbudowany serwis :D

#14 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 luty 2008 - 14:59

Skoda Octavia 1.9 tdi

silniki TDI sa najlepsze tylko maja jedna straszna wade sa strasznie glosne ale lubie ich glosny klekot.. :D

Wiesz glosno klekotaly to te stare diesle-te w tych starych mercach bo te nowe tdi to juz cicho chodza a ten typowy klekot zaglusza troche swist turbiny. ;)

#15 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:03

Skoda Octavia 1.9 tdi

ale jaki ona ma motor 90 czy 110 km???

orginalnie miał 90 a teraz po małym tuningu 120. Byłem dzisiaj na giełdzie i wpadła mi w oko toyota corolla 2004rok przebieg 107 tyś. dizel klima komputer itp cena 34tyś. dodam że zawsze podobał mi się ten wuzek i teraz mam dylemat który wybrać co radzicie.
ps. był też nowy 4512 za 90tyś.
<blockquote>
</blockquote>

#16 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:18

Skoda Octavia 1.9 tdi A ta Octavia też ma klime? Dużo jest tańsza od tej Corolli? Jaka jest przeszłość obydwu aut (krajowe, ściągane, naprawiane)? Ja bez namysłu wybrałbym Toyote :D

#17 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:21

Skoda Octavia 1.9 tdi Jak najbardziej do polecenia. Tata jeżdzi Octavia 2000r. ale juz po FL, silnik 1.9 TDI 110 KM, przebieg 280 000 km :D Mało usterkowe auto tylko należy serwisować na czas a będzie się jeżdziło dobrze. Jak ktoś już wspomniał z tył jest troche mało miejsca na nogi, w nowej Octavi już to poprawili :) Co do głosności to mi odpowiada głos tego silnika, ładnie Turbina chodzi. Myśle że te silniki już mają troche lat i technika już jest daleko posunięta, polecam ;)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#18 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:28

Skoda Octavia 1.9 tdi ja polecam ta skode jest mocna malo spala ale co ja bede gadac jak wy to wiecie, ja i tak mam 2 samochody i obydwa sa w dieslu wiec preferuje te silniki

#19 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:28

Skoda Octavia 1.9 tdi Octavia kombi 2003r. klima komputer szyby elektryczne 4 poduchy abs asr i jakieś jeszcze 2 skróty nie pamiętam. 180tyś. km nie bita od znajomego cena 30tyś
toyota corolla 5d 2004r. 107 tyś. km dizel klima komputer poduszki szyby elektryczne sprowadzona z holandi cena 34tyś.
Powiedzcie coś o awaryjnośći tych autek i kosztach częśći.
<blockquote>
</blockquote>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 luty 2008 - 15:43

Skoda Octavia 1.9 tdi Skoda ma pewniejszą przeszłość więc bym sie zastanowił... Choć ogólnie szukałbym Toyoty, wczoraj wieczorem śmigaliśmy troche autkami po mieście, był kumpel z Avensis I 2.0 D4D 110KM, ładnie sie to zbiera, motorek przyjemnie mruczy. Ustaliliśmy że mam prawo pierwokupu na ten samochód :D