Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzychrol    171

Temat o świniach czy nauczycielach ? Piszczcie lepiej ceny trzody na nadchodzący tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

woj. warmińsko-mazurskie pow. Iławski

cena na dziś 3,9 + vat 

 

(na marginesie wątek jest o cenach, a nie wielu wielu różnych sprawach , jak się chce pisać o innych pier...ach to zakładać nowe forum )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minoko    2

a co tutaj nie można podyskutować? dajcie spokój... po co ta spina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Łódzkie 3,6 + vat. Od środy + 20gr, ale co to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Sawicki teraz w tvp info i zamiast o naszych postulatach to o doplatach i o prowach kur... To my mamy z dopłat żyć??? A zakładom oddawać za darmo by się dorabialy. By gadał co z rynkiem trzody zrobić co z dzikami a nie o doplatach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzisiaj dzwonil do mnie moj odbiorca bo szuka swin.... zaproponowal 3,90 ale narazie nie mam nic... kuj-pom, pow. grudziadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcpenza    3

lubelskie 3.80 niestety.

jutro kolejna parta może coś więcej uda się dostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Można podyskutować ale ceny tez piszcie. Pow Rypiński 3.95 zł/kg. A tak odbiegając od tematu dziś byłem w ARiMR w Toruniu i zaobserwowałem małą ciekawostkę. Taka bieda, wszystko niby tanie a kolejka rolników z dokumentami na ostatni PROW tzn z poprawkami bardzo długa. Czyli wychodzi na to że w poniedziałek ludzie wyciągają łapki po pieniążki z UE i mają na wkład własny a we wtorek jada na strajk i się drą jaka ta Unia zła. Trochę to śmieszne


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Bo w większości Ci co najwięcej protestują to najwięcej mają.Ci mali rolnicy co też tam coś produkują to przeważnie są w pracy i nie mogą sobie pozwolić na stanie na drodze i większości przypadków ich traktory by na protest nie dojechały,ale oni najmniej narzekają na swój los .A ceny u nas 4.0 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171
Napisano (edytowany)

Jak ktoś jest w pracy i nie ma czasu jechać na strajk to z niego taki rolnik jak ze mnie pilot samolotu. Gospodarstwo bardziej ma jako dodatkowe źródło dochodu a nie odwrotnie. Znam kilku rolników którzy mają po 5-8 hektarów i tylko z tego się utrzymują i całkiem dobrze im to idzie. Kupują jakieś maszyny itp. Samochody maja całkiem dobre , budynki zadbane. Widać że można tylko trzeba trochę głową popracować. Radzą sobie lepiej od takich co pracują i gospodarstwa mają bo wszystko porobione na czas a to jest ważne. Jak ktoś pracuje i nikt mu nie pomaga to jedno że jesteś zawalony robota od rana do nocy a drugie że zawsze coś nie jest zrobione na czas. I jeśli chodzi o PROW to dobrze że jest przepis o obowiązku opłacania składek KRUS . Każdy ma wybór, albo rybki albo akwarium. A jeśli chodzi o ciągniki które by nie dojechały to wina wyłącznie po stronie właściciela że nie dba o sprzęt

Edytowano przez krzychrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

Każdy kraj ma swoich przedstawicieli by bronic interesów danej nacji.Tak było i u nas do 89r.Od tamtej pory przyszła intelygencja i cywilizuje Polskę i Polaków na swój sposób traktując nas jakbyśmy byli z epoki kamienia łupanego i nie potrafiącymi samodzielnie mysleć.Zlikwidowanie kilkanaście tysięcy zakładów w tym połowę o znaczeniu strategicznym świadczy o tym że Polska jest politycznym trupem w rozkładzie.To ze jeszcze funkcjonujemy jest zasługą patriotyzmu Polaków z czasów komunizmu.Każdy musi sobie uświadomić że tego kraju juz praktycznie nie ma a władza jest na usługach mafi z korporacji bankowej także odpuście sobie z dalszymi planami i żyjcie sobie z dnia na dzień i cieszcie się z tego co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3
Napisano (edytowany)

zobaczcie sobie jaki jest temat tej zakładki...

 

Edytowano przez zetor1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andreej    0

Zazdroszcze wam takich cen :( ja sprzedałem 03.02.2015 po 3.20 z Vat  strefa ASF podlaskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dlatego ja sobię griluję wieprzowinę bo mnie stać cena minimalna to 5 zł

Edytowano przez Artur_Paprocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj