Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny trzody chlewnej 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2763 odpowiedzi na ten temat

#421 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 04 luty 2014 - 19:07

h

enio normalnie smiac mi sie chce co ty piszesz ze mozesz kizonka z kuku karmic myslisz ze jak ktos ma kupe swin nawet z 50 czy 200 bedzie karmil w koryta ciagle kuku normalnie jak za czasow kamienia łupanego hehehheeeee cena leci na jutro przymiarki u sasiadow -10 centow Rusek pokaze co potrafi zrobic z unia !!!!!!!

No teraz się nie popisałeś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny trzody chlewnej 2014 Dzisiaj, 16:24
  •  

#422 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 04 luty 2014 - 19:10

Ceny trzody chlewnej 2014 http://www.portalspo...iace,96623.html
Też byłem zdania że nie ma co ulegać panice i nie uległem. Będzie mnie to kosztować ze 20 dychy, ale panice nie uległem. Ci co ulegli się śmieją. Chcą nas wrzucić do jednego worka i zamknąć granice na pare lat. Na pewno za dwa tygodnie cena podskoczy,tylko nie wiem z jakiego poziomu będzie podskakiwać. Jedyna nadzieja że zachód będzie słał do rosji a my na zachód. Ale to dopiero za 2 miesiące. Na razie ruskie mają ubaw po pachy z zamieszania jakie zrobili podrzucając te dwa dziki na litwe. Wszyscy będą zadowoleni z takich podróży po świecie.

#423 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 04 luty 2014 - 19:34

No teraz się nie popisałeś.

za to ty sie popisales wspaniale piszac na temat henio raczj ty zacznij pisac ze zrouzumieniem bo nic nie piszesz ze chodzi o ziarno kuku wiec mam byc wrozka czy ???/ a co kiszone ziarno kukurydzy na drzewie rosnie czy jak ze jest za darmoche ?????

ruskie przykrecili kurek na dwa miesiace to jest pewne i ceny nie bedzie wiec wliczcie sobie dwa miesiace pracy za darmo !!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#424 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 04 luty 2014 - 20:05

Ceny trzody chlewnej 2014 Skończcie już z tym kto się popisał a kto nie itp. bo się czytać tego nie da. Każdy ma trochę racji i nie ma co się spierać.
Podobno zakłady mięsne przed wykryciem pomoru na Litwie nabrali się po taniości mięsa z tamtąd.

#425 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 04 luty 2014 - 20:11

Ceny trzody chlewnej 2014 nie no zenujace miał napisac ze nie daje kiszonki od krow fakt trzeba być wrozka aby się domyslic!!!
dość ze nie piszesz ze będziemy przez 2 miesiące dokladac do interesu niejedno zalamamie cen [bo chyba o nich piszemy ? ]w swoim 17 letnim gospodarzeniu przetrwalem to i teraz dam rade i dalej będziemy godnie zarabiać

#426 Share Jurmiczek

Jurmiczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 04 luty 2014 - 20:43

Ceny trzody chlewnej 2014 Nie masz bliższych do wyładowania się???.Każdy twój post jest pisany z myslą o zbyciu swojego warchlaka.Cały grudzień pisałeś że zywiec w styczniu zdrożeje nie patrząc nawet na MEGA ceny jakie były w tym czasie bo były po 5.50!ZNAFCO od siedmiu boleści!Żal mi ciebie.

#427 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 04 luty 2014 - 22:11

Ceny trzody chlewnej 2014 Piszcie na temat! Chyba ze ktoś chce dostać ostrzeżenie.
Z rozmowami na inne tematy, znajdźcie sobie odpowiedni dział.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#428 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
    rodzinne wyjazdy

Napisany 04 luty 2014 - 23:32

Ceny trzody chlewnej 2014 pisze o cenach w polowie grudnia 6.40 KL E staniało do 6.10 i od polowy styczna wzrost o 20 gr i spodziewany był dalszy wzrost ale niestety embargo i pomor zrobil swoje i zakłady to wykorzystują a rolnicy w panice wyprzedają tym bardziej ze w dużych mrozach dostawy były nieco wstrzymane teraz czas pokarze jak będzie się ksztaltowala cena i najwazniejsze co zachod zrobi
na ten tydzień 6.20 + 2 % premia KL E

#429 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 05 luty 2014 - 07:36

Ceny trzody chlewnej 2014 A sprzedajesz za tą cene czy słyszałeś że taka jest? U mnie duży zakład na D po odmawiał ludziom odbiory. Znajomy miał zgłoszone na piątek i go cały czas przekładają i w tym tygodniu nie wiadomo czy mu odbiorą. A ma 500 szt w słusznej wadze od 110 do 150 kg. Cena 6,4 do 6,5 za E tylko nikt tej ceny nie gwarantuje nawet na jutro. Panika to się dopiero zacznie jak przyjedzie promocja z zachodu. Na razie towar zatrzymany na białoruskiej i ruskiej granicy został u nas bo z powrotem puste samochody wracały.

#430 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
    rodzinne wyjazdy

Napisany 05 luty 2014 - 09:07

Ceny trzody chlewnej 2014 taka jest cena na ten tydzien i zakład jej nigdy z dnia na dzień nie zienial ja oddaje w piatek i po tyle powinienem dostać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 05 luty 2014 - 09:34

Ceny trzody chlewnej 2014 U mnie jest też taki zakład który nigdy ceny ustalonej nie zmienia, nawet teraz. U reszty już tak dobrze nie jest. Może i Twój zachowa się odpowiednio co warto zapamiętać gdy sytuacja się kiedyś odwróci.

#432 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 05 luty 2014 - 10:30

Ceny trzody chlewnej 2014 A u mnie spadki w porównaniu z zeszłą środą 30gr
Obecnie 4.50 z vat i świń sporo bo raz że straszą ceną dwa ostatnio była słaba pogoda i mało dowieźli. Więc się trochę skumulowało z zeszłym tygodniem.
Tylko spokój może nas uratować....

#433 Share kuba18l

kuba18l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 05 luty 2014 - 14:26

Ceny trzody chlewnej 2014 Wczoraj oddawałem po 4.60

#434 Share daniel12xd

daniel12xd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 05 luty 2014 - 16:08

Ceny trzody chlewnej 2014 W poniedziałek oddawaliśmy tuczniki do Święciechowy (pow. Leszczyński, wlkp) Cena - 6.20 zł/kg za klasę E, dzisiaj cena za tą klasę to 5.50 zł/kg u nich ...

#435 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 05 luty 2014 - 17:56

Ceny trzody chlewnej 2014 czyli jak teraz juz cena jest 5.5 za klase t oychodzi okolo 4.3 wiec caly czas w dol gdzie jest henio co gadal bzdury !!!!!!!!!!!

#436 Share hanssz

hanssz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 05 luty 2014 - 18:42

Ceny trzody chlewnej 2014 mój znajomy odstawiający bardzo duże iliści miał na dzisiaj kontrakt na 5,6 powiedzięli że na dziś max 4,6 mogą zapłacić,
drugiemu mięli wziąść30 szt dziś po 4,5 i nie zjawili się.

#437 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 05 luty 2014 - 19:07

czyli jak teraz juz cena jest 5.5 za klase t oychodzi okolo 4.3 wiec caly czas w dol gdzie jest henio co gadal bzdury !!!!!!!!!!!

Kolego gdzie ja pisałem że od dziś podrożeje?Nie pal tego zioła tyle bo się wykończysz na dziś 4,80 u stałego odbiorcy

mój znajomy odstawiający bardzo duże iliści miał na dzisiaj kontrakt na 5,6 powiedzięli że na dziś max 4,6 mogą zapłacić,
drugiemu mięli wziąść30 szt dziś po 4,5 i nie zjawili się.

A co to za kontrakt że gwarantowali 5,60 a dawali 4,60 bo jeszcze o takim nie słyszałem ,jak macie takie niskie ceny to wstawcie fakturę a nie piszecie kolega- kolegi ,znajomy znajomego miał dostać myślę że ci co tak piszą to pośrednicy którzy na embargu chcą kieszenie sobie napchać jak ktoś musi trudno niech sprzedaje ale kto może niech się wstrzyma pomorze sobie i nam wszystkim

+1pkt i masz urlop na 7 dni

Edytowany przez milanreal1, 06 luty 2014 - 00:50.

#438 Share BartekM

BartekM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 05 luty 2014 - 19:43

Ceny trzody chlewnej 2014 Dla starej unii zakaz zostaje powoli znoszony, z zakazem zostaje Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Słowacja i Rumuny.

#439 Share Szpawel50

Szpawel50

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 luty 2014 - 20:23

Ceny trzody chlewnej 2014 Dziś sprzedane po 6,3 za klase E netto do Sokołowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share haper

haper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 luty 2014 - 20:52

Ceny trzody chlewnej 2014 W piątek pojechały po 6,15 podstawa na wbc .Jutro jadą w tej samej cenie do Animexu. Z Litwy cały czas ciągną tucznika i warchlaka.

Edytowany przez haper, 05 luty 2014 - 20:56.