Gość Luke16

Potrzebna krew dla mojego kumpla!

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Michał Matysiak mój dobry kolega uległ poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest krew! Krew można oddawać w dowolnym punkcie krwiodawstwa, trzeba mieć dowód osobisty. Koniecznie mówić, że krew oddajemy dla Michała Matysiaka, który leży w Szpitalu w Łęcznej - Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń . Chłopak ma 25 lat wiele planów na przyszłość w tym wesele zaplanowane na Październik tego roku... Każda pomoc jest w tym momencie ważna, nie liczy się grupa krwi. Kto będzie mógł niech pomoże i odda to 450ml, to nic nie kosztuje, najwyżej troszkę czasu ale w podzięce jest wolne w pracy, szkole i troszkę słodkich upominków.

 

Napiszę jeszcze raz dane na kogo oddawać:

Michał Matysiak. Szpital w Łęcznej. Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń.

 

Ja już byłem i oddałem!

Liczę na Waszą pomoc

Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jak to nieliczy się grupa krwi? chyba to jest bardzo istotne akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

nie jest, oddajesz swoją grupe krwi w obojętnie jakiej placówce a w zamian kolega Michał dostanie krew zgodną z jego grupą


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

chyba że nadmiar jednej grupy a braki tej potrzebnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ma ABRh+, zgodna z wszystkimi grupami.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a myślałem że osoba z grupą 0 jest uniwersalnym dawcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Koledzy bez awantur mi tutaj. Sprawa jest poważna, jak odda 50 osób to zawsze znajdzie się ta odpowiednia grupa.... A nie liczy się dlatego że tak jak kolega Matey powiedział to centrum krwiodawstwa przekazuje odpowiednią krew dla potrzebującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że osoba z grupą 0 jest uniwersalnym dawcą...

 

Zgadza się. Natomiast AB jest uniwersalnym biorcą.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Koledzy bez awantur mi tutaj. Sprawa jest poważna, jak odda 50 osób to zawsze znajdzie się ta odpowiednia grupa.... A nie liczy się dlatego że tak jak kolega Matey powiedział to centrum krwiodawstwa przekazuje odpowiednią krew dla potrzebującego.

Tu nie ma awantury, im częściej się pojawiają posty tym więcej osób czyta, tym większe prawdopodobieństwo pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardock    6

To jeszcze ja w jednej kwestii: to nie jest tak, że jak oddajecie krew na kogoś, to ona zostaje dla niego przeznaczona. Oddana przez Was krew trafia do banku krwi, kolega dostaje jakby w ramach pierwszeństwa taką, jakiej potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj