Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tabaluga797

tabaluga797

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 07 maj 2014 - 12:47

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego Witam pisze do was z pytaniem który z tych ciągników ( mf 255 bądź ursus 3512 i c-360) do 30 tys zł będzie lepszy do ładowacza czołowego 3 sekcyjnego. Może macie jakies inne alternatywy w trym przedziale macowym oraz pieniężnym?? Ciagnik koniecznie bez kabiny .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik do ładowacza czołowego Dzisiaj, 04:45
  •  

#2 Share G_Siegien

G_Siegien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 maj 2014 - 13:00

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego Do ładowacza to moim zdaniem wypadało by brać coś z napędem przednim.

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

#3 Share tabaluga797

tabaluga797

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 07 maj 2014 - 13:19

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego Tak ale do tych pieniedzy tak kompaktowego nie ma ciagnika a na tym mi zalezy aby byl niski i bez kabiny do tuneli foliowych

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 maj 2014 - 14:50

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego lepszy będzie ursus c-360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share G_Siegien

G_Siegien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 maj 2014 - 14:59

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego Miałem okazję pojeździć obydwoma, praca MF 255 jest komfortowa, czego nie można powiedzieć o c-360. W MF wstawisz sobie radyjko i posłuchasz, a w c-360 przy wyższych obrotach nie usłyszysz swoich myśli.

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

#6 Share rafal1989

rafal1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 07 maj 2014 - 17:04

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego mf 255(to samo co ursus 3512) będzie lepszy, miej spali i jest bardziej komfortowy. Tylko jak masz kase to załuż wspomaganie.

Jeżeli pomogłem to kliknij zieloną strzałkę  

#7 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 07 maj 2014 - 17:57

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego MF255/Ursus3512 to 3P 47km. Tu bez balastu na tyle niema co myśleć o ładowaczu bo byle lekka górka i tył się unosi i koła tracą przyczepność. U3512 prościej przerobić na orbitrol fabryczny z Allegro, bo ma alternator po prawej a nie jak MF255 przy kompresorze. Niewiem jak C360 3P się zachowuje a o zwykłej C360 4cylindry zapomnij bo to historia co dużo pali a mało robi i każdy się tego wyzbywa. Jak masz tylko kupować do ładowacza czołowego traktor to lepiej odpuść sobie w.w. modele i kup 4x4 z 62-72km traktor a nie pożałujesz :) i mądrze wydasz kase. No chyba, że sporadycznie będziesz używał np. 200 balotów na rok to bierz Ursusa 3512 lub Tańszy Ursus C360 3P. Tylko tu napocisz się bez 4x4, będziesz musiał dać nowe przednie opony szerokie na fabryczną felgę 1opona od 310Zł. lub i felgę i od rozrzutnika oponę no i wspomaganie zrobić/kupić gotowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 07 maj 2014 - 18:44

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego http://olx.pl/oferta...html#5e382382e2 a nie lepiej takiego? napęd jest, komfort jest, obciążniki z tyłu są, tur 3 sek z samo poziomowaniem jest, za takiego tura na ciągnik trzeba dać koło 10 tys minimalnie. Według mnie się opłaca bo ciągnik młody i widać że nie zużyty.