JD1052

Niemieckie dmuchawy tłoczące do zboża .

Polecane posty

pzremo1987    7

kolego jedz do wilkołaza ja kupiłem tam dmuchawe niemiecka i jestowiele wydajniejsza niz polska bo miałem przedtem binowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rad10    0

witam

 

szukam informacji o opini na temat dmuchawy WESTFALIA 7,5kW jaka ona ma realna wydajnosc do silosow BIN 70t moze ktos ma taka dmuchawe i moze mi cos wiecej powiedziec na temat wydajnosci itp.

Z gory dziekuje

Edytowano przez rad10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1    0

Witam, kupię dmuchawę Neuro lub Himel za rozsądną cenę :) prosze o kontakt (małopolskie): kowal.15@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

Czy ktoś z was posiada dmuchawę  tłoczącą kongskilde ? zastanawiam sie nad modelem trl 75 silnik 5.5 kw. warto kupować dmuchawę z podajnikiem ?  Jaką wydajność mogę nią osiągnąć dmuchając zboże na ~ 4.5 m ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Odnośnie dmuchawy tłoczącej - w sieci jest film z pracy takiej dmuchawy 

Wg mnie wydajność zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak 90 stopni musiały by byc 3 na rogu domu jeden i pozniej pod strychem jedno do gory a drugie do srodka. Chyba ze ją puszcze prosto na góre caly czas tylko popodkładam cos pod rury bez kolan. Jedne kolano by tylko musial byc na tym rogu domu napewno bo nie dam rady wjechac tam przyczepą.
Strop jest na wysokosci 2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

Kolega kupil ostatnio dmuchawe ssaca tloczaca z niemiec silnik 13 kw. Nie widzialem jak dziala ale wiem ze przy probach rozruchu bezpieczniki na transformatorze wyrzucalo. Sam jestem ciekaw jak to dziala i czy sie oplaca to uruchamiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Przy rozruchy takiej dmychawy mysi być zakryty otwór ssący wentylatora. Ja mam w Dozamechu specjalną klapkę i przy rozruchu zawsze zamykam, nie zamknięcie jej grozi spaleniem silnika i wywaleniem korków,  a silnik 15kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457

Tak 90 stopni musiały by byc 3 na rogu domu jeden i pozniej pod strychem jedno do gory a drugie do srodka. Chyba ze ją puszcze prosto na góre caly czas tylko popodkładam cos pod rury bez kolan. Jedne kolano by tylko musial byc na tym rogu domu napewno bo nie dam rady wjechac tam przyczepą.

Strop jest na wysokosci 2m

U mnie działa przy 13 mb, z tym że z dwoma kolanami i tłoczy na 3 m. Im dalej tym mniejsza wydajność

 

 

Kolega kupil ostatnio dmuchawe ssaca tloczaca z niemiec silnik 13 kw. Nie widzialem jak dziala ale wiem ze przy probach rozruchu bezpieczniki na transformatorze wyrzucalo. Sam jestem ciekaw jak to dziala i czy sie oplaca to uruchamiac

 

Bezpiecznik na transformatorze? To zakład energetyczny coś liche bezpieczniki u was w stacjach montuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie działa przy 13 mb, z tym że z dwoma kolanami i tłoczy na 3 m. Im dalej tym mniejsza wydajność



Dzieki wielkie za odp ;) tez dodałem 2m ale jedno kolano tylko mam. Jutro sie okaże czy daje rade pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20

Posiada ktoś dmuchawę ssąco tłocząca i użytkuje do zbiornika BIN 6 metrów do góry musi podać czy nie ma szans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj