Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac ,perkins awarie pomp

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 08:20

Farmtrac ,perkins awarie pomp co jest z tymi pompami czy to głównie w modelu 675 tak psuja się?czy we wszystkich,czemu firma której powinno najbardziej na tym zależeć czyli Farmtrac nic z tym nie zrobi,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac ,perkins awarie pomp Dzisiaj, 01:20
  •  

#2 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 luty 2014 - 08:26

Farmtrac ,perkins awarie pomp a co oni mają z tym zrobić, jak kupują gotowe silniki i tylko wkłądają je do ciągników,

po awarii pompy to gdzie kupujesz drugą ewntualnie naprawiasz starą?

#3 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 08:35

Farmtrac ,perkins awarie pomp tylko lub aż, ekspertyzy pomp powinny byc robione w nie zaleznym od perkinsa zakłądzie,a farmtrac powinien postraszyc zerwaniem umowy z perkinsem bo zapłącic 8 tys za pompe a za rok znow to samo to ja dziekuje,mowisz ze tylko wsadzaja silniki ich ale odpowiedzialnosc za to tez ponosza wkoncu to oni produkuja i najwiecej na takich awariach stracą

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 luty 2014 - 09:01

Farmtrac ,perkins awarie pomp po ilu mtg te pompy padają, a czy nikt nie słyszał wiejskiej legędy o awaryjności pomp paliwowych w perkinsach? ;) te pompy w perkinsach padają tak samo w landini i wszystkim innym co z perkinsa ma silnik po około 2 tyś mtg, także może ten farmtrac wcale nie winny, w końcu to chyba nie jest jakaś wycudowana droga w naprawie pompa? naprawić i ganiać dalej ;)

#5 Share traktor11

traktor11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisany 14 luty 2014 - 09:07

Farmtrac ,perkins awarie pomp Do pomp wirowych ma być idealnie czyste paliwo nawet jak yale oddasz do ekspertyzy to i tak wyjdzie że z winny użytkownika :( takie czasy

#6 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 09:11

Farmtrac ,perkins awarie pomp 6 tys za regeneracje to nie jest mało ,idelanie czyste paliwo a od czego filtry sa zeby zaraz pompa siadala jakos inne ciagniki na tym samym paliwie jezdza i jest ok

#7 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 luty 2014 - 09:31

Farmtrac ,perkins awarie pomp ale farmtrack za to odpowiada do końca gwarancji a po gwarancji to twój problem według nich.

#8 Share Pablo1970

Pablo1970

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 14 luty 2014 - 10:26

Farmtrac ,perkins awarie pomp ten typ tak ma piszę o fartmtracku ja mam z silnikiem FORDA pompa rzędowa 3 sekcje po kilkunastu mtg zaczeło z niej cięknąć przyjechał serwis gwarancyjny
jakiś czas było dobrze gwarancja się skończyła pompa zaczeła cieknąć

#9 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 11:07

Farmtrac ,perkins awarie pomp tyle ze oni na gwarancji własnie sprawe maja w du..

#10 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:01

Farmtrac ,perkins awarie pomp Co do Perkinsa też uważam że to Firma DZIAD kolega z mojej miejscowości jak zgłosił ze Ft 690 pali mu 22l/ha to przyjechali przedstawiciele firmy perkins z Warszawy z swoimi wyliczeniami i tabelami spalania i powiedzieli ze te 22l mieści się w jeszcze w max normach i nawet nie wzieli pompy na badania dopiero po długich rozmowach z dilerem i Mrągowem wymienili mu cały silnik i teraz jest dobrze.A może to nie perkins tylko ich przedstawiciele z warszawy coś kombinują.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Retragon

Retragon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 15 luty 2014 - 15:10

Farmtrac ,perkins awarie pomp 675 Dt mam trzy lata bez problemu dolewam mixsol lub luX 10 nie ma problemu to przy pompach delfi ale teraz można spotkać te silniki z pompami BOSSCH podobno są lepsze

#12 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 15 luty 2014 - 15:57

Farmtrac ,perkins awarie pomp Ale common rail czy zwykłe rotacyjnie takie jakie były?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#13 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 15 luty 2014 - 15:59

Farmtrac ,perkins awarie pomp Sam servis mragowo zaleca co 2-3 tankowanie dodac oleju do paliwa.....saiad ma dwa i 675 i zaden z nich nie widział polskiego paliwa tylko ruskie z dobrego zródła i smigaja obydwa ten starszy ma sporo na biegane mth....paliwo paliwem dystrybucja tez wazna banki po chemi wykoncza kazda pompe

plapla" ile ...22 litry na mtg tyle to spala 1224 z płogiem...az nierealne dla mnie moj 690 max 8-9 l miezone niejednokrotnie przy ciezkich pracach

#14 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:36

Farmtrac ,perkins awarie pomp Te 22l to palił oczywiście przy orce ale ,,fachowcy,,z perkinsa robili też próbę bez obciążenia na szosie to wyszło ok 17l tylko nie wiem dlaczego wymienili mu cały silnik zamiast sprawdzić np. wtryskiwacze albo pompę ale jak było mu depnąć na gaz to i czarnego dyma puszczał.Po wymianie silnika spalanie się unormowało na poziomie 8-10l/mtg zresztą w moim jest podobnie.

#15 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:34

Farmtrac ,perkins awarie pomp użytkownika @ursus385 juz firma farmtrac ugłaskała i teraz jak wezmie drugą farmtraczyne to dopiero sie zacznie kampania reklamowa tegoż wspaniałego produktu ,juz nowa teoria wysnuł ze ciagnik z rozwaloną pompa paliwową to nie jest awaria no bo skoro ciągnik jedzie to jest ok a ze np bedzie w stanie jechać tylko 3 km na godz to tez nie awaria no bo jezdzi

#16 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 16 luty 2014 - 09:45

Farmtrac ,perkins awarie pomp Masz dzieciaku jakiś problem ? Wiesz chociaż co to za "awaria" była ? Prosze bardzo napisz jak takiego mądrego udajesz! Czy po prostu żal Ci d*pe ściska że nie chce NH kupić ?

#17 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 luty 2014 - 10:12

Farmtrac ,perkins awarie pomp fajna firma i super ciągnik ;) ... jak popsuje Ci się ten drugi to żeby uznali gwarancję zamówisz trzeciego FT :D :D :D

#18 Share Han360

Han360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 16 luty 2014 - 10:37

Farmtrac ,perkins awarie pomp A nawet jak zamówi trzeciego to co wam do tego ? :huh:

To jego pieniądze i on decyduje co kupi ...

Edytowany przez Han360, 16 luty 2014 - 10:38.

#19 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 16 luty 2014 - 11:35

Farmtrac ,perkins awarie pomp @Han360 A tu się ktoś kogoś czepia?I namawia kogoś aby coś kupił? Już Cię tak zazdrość zżera że ktoś ma nowsze ciągniki? @kozulek2 nic nie napisał takiego aby można było się przyczepić, z resztą jego wypowiedź to wypowiedź ironiczna która jest oparta na niezgodności i przeciwieństwie.Więc jak nie umiesz interpretować wypowiedzi to się nie udzielaj.

Co do wymiany całego silnika to nawet lepiej dla właściciela bo nie będzie miał problemów.Jednak w tym wypadku można było sprawdzić pompe/wtryskiwacze.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share munioo

munioo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2014 - 20:51

Farmtrac ,perkins awarie pomp ja mam 690dt i tez nie dosc ze z moca mnie farmtrac potraktowal (opisane w temacie farmtrac 690 awarie) to spalanie mam do 15 w orce .mi z kolei perkins z warszawy mowil jak dzwonilem ze ten silnik ma do 18 litrow norme tak mnie pocieszyli.a roznica w mocy jest za mala zeby cokolwiek robic