Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Targo K70 Power shift problem

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Deny

Deny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 12 luty 2014 - 20:32

Claas Targo K70 Power shift problem Witam!
Zakupiłem ostatnio ładowarkę Claas Targo k70 i podczas testowania jej w trakcie jazdy , wydaje mi się że skrzynia jest w jakiś sposób uszkodzona ..
Mam ten sprzęt 2 dni i jak do teraz nie miałem okazji testować nic podobnego więc nie wiem jak się tym posługiwać , ale wydaje mi się ze są 2 tryby jazdy szosowy i jakiś tam roboczy , na jednym hydraulika nie działa (Chodzi o to ze przy "krokodylu" nie ma ścisku") na drugim zaś tak , wiec można się domyśleć ze jest to ten "szybki" i tu jest problem bo chodź zmieniam (teoretycznie) tryb to ładowarka na full obrotach jedzie max 15 km/h przy tym do przodu zakres biegów wynosi zaledwie od 1 do 4 piątki tak jakby nie ma .. , ponad to "auto" w przód również nie działa , w tym natomiast cały zakres .. Nie wiem jak odczytać to co jest na tym wyświetlaczu nad kierownicą na którym są 2 literki "T" i "F" ??
I teraz pytanie do ludzi znających się i na tym sprzęcie i na samej skrzyni :
Gdzie jest ta skrzynia ulokowana ?
Jak się do niej "dobrać" ?
Czy koszty naprawy tego są duże?
I czy po prostu nie lepiej sprzedać mi tego sprzętu ?
Proszę o wypowiedzi osób które wiedzą coś na ten temat ...
PS: Jestem "zielony" i nie wiem jak się za to zabrać wgl.. :C
Proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Targo K70 Power shift problem Dzisiaj, 09:11
  •  

#2 Share woodchuck91

woodchuck91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 12 luty 2014 - 21:39

Claas Targo K70 Power shift problem Albo uciekasz z tym jak najszybciej albo dokładasz jakieś 10000zł i masz porządny sprzęt. :) takie jest moje zdanie, a może ktoś wie lepiej to niech się wypowie...

Pozdrawiam.

#3 Share xxmajdanxx

xxmajdanxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 luty 2014 - 21:43

Claas Targo K70 Power shift problem A na sam początek proponuje KURS na Ładowarkę :rolleyes:

#4 Share Deny

Deny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 12 luty 2014 - 23:00

Claas Targo K70 Power shift problem @woodchuck91 to jest aż tak droga sprawa ? Jakieś "cewki" tyle kosztują ?
@xxmajdanxx dlaczego "kurs" co mi ma to dac ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share xxmajdanxx

xxmajdanxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 luty 2014 - 23:44

Claas Targo K70 Power shift problem nauka obsługi maszyny

#6 Share woodchuck91

woodchuck91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 13 luty 2014 - 14:12

Claas Targo K70 Power shift problem kurs, kursem ale jak sie dzieje coś nie tak to lepiej w to nie wchodzić. Mi jeśli coś nie pasuje albo się nie podoba to nie biorę tego. Zastanów się dlaczego ktoś to sprzedawał...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Deny

Deny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 13 luty 2014 - 17:04

Claas Targo K70 Power shift problem Nie będę się zajmował jakimiś "pierdołowatymi" kursami , bo obsługi z biegiem czasu samemu mozna sie nauczyć , inna sprawą jest to że nie mam żadnej instrukcji ..
Poza tym @wood.. jezeli tak uwazasz , to po co kiedy kol-wiek kupiles jakis uzywany sprzet ? Przecież kazdy mogł mieć wadę ... Fakt że rzadko trafia się dobry sprzęt , ale jak nie masz 300 tyś to kupujesz używany .. Jeżeli masz mi pisać takie głupoty tutaj , to lepiej nie pisz wcale ...
Poza tym napraw nie musi wyniesc 10 tyś .. Kwestia moze tego ze coś nie łączy i wgl , postaram się ją rozebrać i zobaczyć jak wgl ta skrzynia wygląda...
Ładowarka poza tym była w dobrej cenie i wszystko jest sprawne , jedynie brak 5-tki i auto w położeniu jazdy do przodu.