Skocz do zawartości
adrian123292

Problem ze skrzynią manitou powershift.

Polecane posty

Witam. Kupiłem sobie ładowarkę manitou mlt 634 lsu 120 powershift. Jest ona z 2009 roku i jak widać jest na powershifcie . Sprzedawca mówił, że ma ona 6 biegów w przód, niestety nie sprawdziłem tego na placu i dopiero teraz zauważyłem że tych biegów jest jednak 5. Na kartkach operatora tych przy kierownicy niby jest napisane że jest 6 biegów ale niestety ta 6 nie włacza się, dochodzi do 5 i tyle.. Mam też fracuzką instrukcje obsługi i tam też o tej 6 coś jest opisane .. Jak jest w waszych maszynach ? Może trzeba się odpowiednio rozpędzić żeby ta 6 wskoczyła? Ile wyciągają km/h wasze manitki na drodze? Maszyna ma 4800 motogodzin.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sprawdziłem i niestety nie ma 6.. Jak jest ten przycisk wyłączony to na wyświetlaczu 5 miga a gdy jest włączony nie miga tylko świeci stale.. Hmm

Jestem z okolic Szczytna a dokładnie to Świętajno. Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy wrzucę bieg i rewers do przodu lub do tyłu to muszę trzymać na hamulcu bo maszyna sama jedzie bez gazu, wiem że jest przełącznik wyłączania skrzyni ale gdy go włączę i puszcze hamulec to rusza gwałtownie z szarpnięciem. Tak powinno być ? Obroty silnika to około 900..

Mikruss    55

Tak jest. Albo masz sprzęgło w hamulcu albo w joysticku (ja mam tak w troche starszej 634). Przy ruszaniu z niskiego biegu jest szarpnięcie ale tym wyższy bieg tym łagodniej rusza.

Witam ponownie. Nie zakładam nowego tematu bo po co zaśmiecać forum i dwa razy pisac o jaką maszynę mi chodzi. Otóż mam teraz problem z moim Manitou . Od jakiegoś czasu czasami nie działa mi zamykanie krokodyla, (otwieranie działa zawsze ok) . Czasami nie działa w ogóle a czasami działa tylko tak jak by z opóźnieniem a czasami działa normalnie bez problemu.. Hmm co to mogło by być? Wszystkie inne funkcje pracują dobrze. Poziom oleju ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się