Zaloguj się, aby obserwować  
Peters

Jak się pozbyć słupów TP z działki rolnej

Polecane posty

Peters    21

Witam

Na mojej działce stoją słupy telekomunikacyjne i przeszkadzają nim w pracach polowych i chciałbym się ich pozbyć a ewentualnie przenieść ich na kraj działki. Mieliście taki problem? Jak mam to zrobić od czego zacząć dodam że słupy stoją nie legalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie legalnie 2-3 lata i masz usuniete słupy i troche kasy w kieszeni , o ile faktycznie sa nie legalnie , ale jak nie chcesz tego zawsze możesz to zgłosić do nich ale w to nie licz bo teraz tp nie ma , a orange tego nie zrobi bo to sa koszta i im sie tego nie opłaca będa cie odsyłać aż ci sie znudzi , zakładasz sprawe do sądu i fifa, tylko faktycznie nie maja na to żadnego papieru , chyba że podpisywal kiedyś ktoś z twojej rodziny z nimi umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Jak stoją nielegalnie, to weź je w nocy poprzewracaj. A na poważnie to wyegzekwowac cokolwiek od Orange graniczy z cudem. U mnie po sąsiedzku słup prawie się kładzie na ulicę stanowiąc zagrożenie. Sołtyska dzwoni od 2 lat i nic. Jak przyjeżdża ekipa żeby gdzieś pospinac kabelki, to mówią, że nic nie zrobią, bo nie mają zlecenia.

Edytowano przez margoo78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

No najlepiej je przewrocic i potem ich nie wpuścić jak przyjada nowe wstawić :) ale tak troche mniej bolesnie bym chciał to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ich zniszczysz to zapłacisz karę tak jest w tym naszym chorym kraju , Nie da sie tylko i wyłącznie sąd jak nie maja papierów na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez szerszen
      witam
      posiadam deutza z serii M i ma egr...czy idzie go obejsc w jakis sposob czy nic sie nie da z tym zrobic??
    • Przez Arek
      Jest już temat o wróblach a ja zapytam o gołębie. Macie jakiś sprawdzony sposób? W garażu siadają na bindrach i na wszystko sr**ą. Nie muszę mówić co się dzieje z lakierem na maszynach. Wiatrówka odpada.
      Próbował ktoś jakiś trutek albo czegoś podobnego?
    • Przez Radan
      A więc stało się:
       
      "Polska w unijnej siedmiolatce 2014-20 powinna dostać o cztery i pół miliarda więcej, niż w budżecie na lata 2007-12. Ten wzrost to zasługa większej koperty na politykę spójności. Z łącznej kwoty 106 mld euro (441 mld zł) na spójność dostaliśmy blisko 73 mld euro, czyli ok. 303 mld złotych. Premier może więc ogłaszać spełnienie wyborczych obietnic."
       
      "Oprócz funduszy spójności (72,9 mld euro), największą pulą pieniędzy, która trafi do Polski są środki na Wspólną Politykę Rolną. Wyniosą one 28,5 mld euro, czyli ponad 188 mld złotych. Składają się one z dwóch filarów, Pierwszy z nich to dopłaty bezpośrednie - tu zyskaliśmy. Jedyna działka, w której tracimy w porównaniu z obecnym budżetem (o około 3,5 mld euro) to fundusze na rozwój wsi, czyli tzw. II filar polityki rolnej. Łącznie z 5 miliardami euro na inne programy, Polska otrzyma łącznie 106 miliardów, czyli około 441 miliardów złotych."
       
      Co wy o tym sądzicie?
      Wasze opinie.
    • Przez gjanicki
      Hej. Chciałbym trochę zasłonić swoje budynki gospodarcze od pozostałej części działki. Wymyśliłem żeby w kotwach osadzić płot panelowy drewniany. Na myśli mam dokładnie któryś z tych rodzajów [link usunięty] . Miał ktoś do czynienia z tymi płotami i może coś konkretnego powiedzieć czym różnią się np. płoty boazeryjne od lamelowych? Jak wygląda trwałość takiego płotu?
    • Przez AKS
      witam chcialbym prosic o porade zakupiclem dzialki pod budowe domu ta dzialka byla kiedys rolnicza lecz teraz jest strasznie zaniedbana chaszcze to jak las I zanim zaczne budowe chcialbym to uporzatkowac I niewiem czy moge zaorac a pozniej zabronowac na koniec zyby znidszczyc chwasty ale grubt byl rowny I do utwardzenia podworka co byscie polecali bo jak przyjda deszcze to niebedzie mozna nawet nogi postawic .prosze o porady I z gory dziekuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj