Zaloguj się, aby obserwować  
AKS

dzialki wyczeszczenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AKS    2

witam chcialbym prosic o porade zakupiclem dzialki pod budowe domu ta dzialka byla kiedys rolnicza lecz teraz jest strasznie zaniedbana chaszcze to jak las I zanim zaczne budowe chcialbym to uporzatkowac I niewiem czy moge zaorac a pozniej zabronowac na koniec zyby znidszczyc chwasty ale grubt byl rowny I do utwardzenia podworka co byscie polecali bo jak przyjda deszcze to niebedzie mozna nawet nogi postawic .prosze o porady I z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Skoś te chaszcze kosiarką i usuń z działki Poczekaj aż odrosną trochę żeby się zazieleniło i wtedy spryskaj to wszystko jakims roundapem lub jego generykiem Działkę będziesz miał czyściutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gjanicki
      Hej. Chciałbym trochę zasłonić swoje budynki gospodarcze od pozostałej części działki. Wymyśliłem żeby w kotwach osadzić płot panelowy drewniany. Na myśli mam dokładnie któryś z tych rodzajów [link usunięty] . Miał ktoś do czynienia z tymi płotami i może coś konkretnego powiedzieć czym różnią się np. płoty boazeryjne od lamelowych? Jak wygląda trwałość takiego płotu?
    • Przez Peters
      Witam
      Na mojej działce stoją słupy telekomunikacyjne i przeszkadzają nim w pracach polowych i chciałbym się ich pozbyć a ewentualnie przenieść ich na kraj działki. Mieliście taki problem? Jak mam to zrobić od czego zacząć dodam że słupy stoją nie legalnie
    • Przez Slomek
      Witam.
      Zacznę od samego początku, xx lat temu dostałem wraz z 2 innymi kuzynami Gospodarstwo Rolne w spadku a dokładniej samą ziemię. Jest to jedna działa o powierzchni 25ha o jednym numerze działki. W akcie notarialnym jest zapisane która część pola należny do mnie. Teraz chciał bym sprzedać swoją część działki, lecz dwaj inni spadkobiercy, mówią, że nie dostanę od nich zezwolenia na sprzedanie swojej części pola, że nie podpiszą aktu notarialnego sprzedaży.
      Pytanie co zrobić? Czy mam szanse na sprzedanie tego ? Czy mam prawko do sprzedania swojej części działki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj