mateusz97rolnik

jak zrobić mechanizm przerzucania znaczników

Polecane posty

witam!

mam siewnik reform semo 99 3m w którym jest nie oryginalna wajcha do przerzucania znaczników . wie ktoś może jak można zrobić takie coś może być hydrauliczne lub elektryczne

PS.czy ursus c-360 da rade z tym siewnikiem i niewielkim agregatem uprawowo siewnym

post-93163-0-31850100-1383488313.jpg

post-93163-0-17227100-1383488335.jpg

Edytowano przez KRISTOFORn
Błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

O c360 to chyba można zapomniec, natomiast jak chodzi o przerzutnik znaczników to jest fajny filmik na YT gdzie ktoś zrobił przerzucanie w famarolu na bazie silnika od wycieraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Wogóle tego nie podniesiesz nie mówiąc o jeździe,jedynie najpierw uprawa agregatem a później siew chociaż i tak ciężko będzie.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

60 w swierzej orce z agregatem 2,1 ma co robic na 3 a co dopiero 3m + siewnik czasami sie dziwie czy tylko moja 60 taka slaba czy te wasze jakies mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

U mnie z 3 metrowym agregatem pracuje C385 i to też za mały traktor a agregat z siewnikiem waży tylko 960 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

Ja myślałem o takim agregacie i troszke go odchudzić

 

a co Ty chcesz tu odchudzić?

co druga graczkę ?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Daj sobie spokój z agregatem do takiego ciągnika bo i tak efekt końcowy nie będzie taki jak ciągnikiem 80-konnym.

Lepiej nająć kogoś z zestwem uparwowo-siewnym,u nas za hekatar siewu biorą 100zł.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

szkoda czasu , ciągnika i paliwa do tego zestawu 360 jest za słaba żeby sobie dobrze radzić z takim agregatem , i o ile ci podniesie taki zestaw napełniony ziarnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez djlysy
      Witam. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat ale potrzebna mi jest natychmiastowa odpowiedz. Mianowicie chciałem dorobić siłowniki do znaczników poznaniaka z 2010r. czy da się i jaki by był koszt. Jak potrzeba to wstawię zdjęcie. Pozdrawiam.
    • Przez bacza1
      Kupiłem używaną prasę Deutz Fahr GP 2.50. Jej stan techniczny jest zadowalający. Problem z mechanizmem wiązania sznurkiem. W chwili zainicjowania procesu wiązania ramiona nie opadają do prawidłowej pozycji i balot nie chwyta sznurków. Może wyjaśni mi ktoś jakie zadanie ma do spełnienia wolnobieżka HFL 3530 w mechanizmie napędzającym ramiona? W jaki sposób przekazywany jest ruch obrotowy spowodowany sznurkiem na ruchy ramion?
    • Przez damianzb9613
      Witam , czy mechanizm wyrównoważający po odkręceniu trzeba później ustawiać (czy coś w tym stylu ). Silnik MWM D226-4 Renault 85-14 rok prod. 1984.
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez tomn95
      Czy mechanizm z żuka da radę przełożyć do obudowy tylnego mostu od tarpana. Mówię tu w obu przypadkach o benzynie. Potrzebne mi jest to ponieważ potrzebuje większych obrotów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj