Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
darekmaster90

Prasa Rolująca Warfama mechanizm obwiązywania siatką

Polecane posty

Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

BLV    10
(edytowany)

u dilera ursusa wejdz na strone ursusa i znajdź najbliższego dilera 1700 netto chyba ...

Edytowano przez BLV

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489
blizniak1    0

Do Sipmy aparat obwiązywania siatką kosztuje ok. 6tyś brutto.

CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

mariuszd93    489

Możesz zapytać w firmie , z linku który podałem , tylko jak to starszy model, to może coś nie pasować chyba

;)

mariuszd93    489
(edytowany)

Nowy? Napisz za ile i gdzie

I na przyszłość, nie pisz posta pod swoim postem ,chyba że po upływie co najmniej 24 godzin , wcześniej edytuj stary post

za to jest ostrzeżenie , ale teraz moderatorzy chwilowo nie moderują , to może się upiecze ;)

Edytowano przez mariuszd93

;)

(edytowany)

Znalazłem u gości którzy handlują tymi prasami.

Zamykam.

Edytowano przez darekmaster90

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez michal_xs
      Witam , prasa case rb344 nie owija mi na tym boku belki od strony hamulca ok 8 cm. Używam siatki 125cm 3000. Bawilem sie juz hamulcem nie pomaga. Ustawiona jest nawet bardZiej w strone hamulca. Ale zauważyłem ze przy podawaniu siatki wciaga jakby szybciej tamta strone i to powoduje ze siatka od strony hamulca schodzi do sśrodka i później juz te wałki rozprowadzajace siatke jej nie moga rozprowadZić ładnie . Ktos pomoze? 
    • Przez wujek2114
      Witam
      Niedawno spaliła mi się prasa John Deere 590. Była z 1996r i w sumie jak sie teraz okazuje za śmieszne pieniądze kupiona bo za 20tys. a z pełnym wyposażeniem czyli siatka, rotor, noże, szeroki podbieracz i koła. Wszystko ładnie działało i dodatkowo kupiliśmy nowe pasy no i baloty wychodziły super.
      Teraz po spaleniu szukaliśmy takiej samej, to nie dość że poniżej 30tys z takim wyposażeniem ciężko znaleźć to jeszcze są w strasznym stanie. W związku z tym moje pytanie.
      Czy można kupić tą prasę bez siatki i rotora a później przełożyć to z tej spalonej ?
      W aparacie do siatki widzę że tylko ten wałek z gumą jest opalony wiec jego pewnie musiałbym wymienić, ale najważniejsze czy wszystkie mają ten sam komputer tak żeby po dołożeniu sprzętu wszystko działało poprawnie i była opcja sterowania z panelu w ciągniku?
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Olka7863
      Witam czemu niechce sie otwierac prasa metal -fach podpieta do belarusa ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.