News
Zaloguj się, aby obserwować  
damianzb9613

Mechanizm wyrównoważający Renault 85-14 MWM D226-4

Polecane posty

Witam , czy mechanizm wyrównoważający po odkręceniu trzeba później ustawiać (czy coś w tym stylu ). Silnik MWM D226-4 Renault 85-14 rok prod. 1984.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Panowie czy Ares występuje w wersji mechanicznej? Np bez ehr i tych wszystkich bajerów?
    • Przez RenoTeam
      Proszę o opinie Renault 155.54 tz rewers elektro hydrauliczny pół biegi i ehr. Głównie interesują Mn opinie posiadaczy. Rocznik 95 przedni tuz. Liczę na odpowiedź 
    • Przez Slevyn
      Witam jak przeprowadzić proces synchronizacji rewersu w Cergosie, bo zaczyna mi lekko szarpać sprzęgło. proszę o pomoc
    • Przez skywalker89
      Witam, zakładam nowy temat bo nie znalazłem konkretnego na temat tego ciągnika.
      Teoretycznie to to samo co niby Claas Ares, ale w specyfikacjach technicznych zauważyłem drobne różnice. 
      Założyłem ten temat ponieważ myślałem o zakupie większego ciągnika do głównych prac w gospodarstwie i przeglądając forum i będąc użytkownikiem 120.54 wiem juz, że chyba aresy na tle konkurencji wyglądają dosyć dobrze jeśli chodzi o różnice cenowe. Przeglądam ogłoszenia i trafiłem za granicą właśnie 720 rz niby od gospodarza, chyba 99r z przednim tuzem, opony przód 75% jest, tył koło 50%.. przebieg  ponad 4tys i wg zdjęć może tyle mieć...
      Chciałem się dowiedzieć jak tam wyglądają różne sprawy, o spalanie nie będę pytał ani czy da radę z akpilem km180 4skiby czy z agregatem aktywnym 3m na ciezkich glebach, bo wiem że raczej na pewno sobie dobrze poradzi, w końcu to 160km. Skrzynia 4x4, ale to chyba dosyć dobre są, bardziej chodzi mi o układ paliwowy bo gdzieś trafiłem że ktoś narzekał.. tam jest Bosch czy ten delikatniejszy amerykański system? I główne pytanie czy jeśli faktycznie ma ile ma czy warto taką maszynę bez większych obaw kupić za ok 80tys zł plus koszty sprowadzenia. Widziałem wypowiedzi że coś z elektroniką tam bywa.. 
      Pozdrawiam
    • Przez kamilekw1221
      Witam. Jak w temacie. Ubywa płyn chłodniczy ale przy silniku i chłodnicy sucho. Czy jest tylko jedno wyjście że ściągać głowicę i zobaczyć stan uszczelki czy macie jakieś pomysły gdzie on może ginąć?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.