Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MF375turbo4x4

MF375turbo4x4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 03 maj 2013 - 08:16

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 Witam wszystkich . Mam taki klopot . Odziedziczylem w spadku gospodarstwo po nie zyjacych dziadkach jest tam kilka maszyn i dwa ciagniki
Jeden to MF 675 turbo 4x4 a drugi 330c
Sprawa dotyczy sprzedazy jednego ciagnika i pozostawienia rowniez jednego .
Ciagniki sa w nieznanym mi stanie ale daja sie uruchomic. Na Fergusona znalazl sie nabywca i proponuje 20tys zl.
Ja z racji klopotow zdrowotnych nie moge zajmowac sie gospodarstwem , ale chcialbym wyremontowac jeden ciagnik i zostawic go w stodole na wszelki wypadek
Moje pytanie dotyczy czy warto sprzedac mf 675 turbo za 20tys i pozostawic c330 czy raczej postapic odwrotnie
czy ten ferguson to prosty niezawodny sprzet , czy remont takiego ciagnika moze byc nie oplacalny jest na chodzie ale ma wycieki oleju i jest troche zaniedbany ,. Powiem jeszcze ze wczoraj pierwszy raz od trzech lat sprobowalem go uruchomic i zapalil od strzalu w sekunde
Pozdrawiam

Edytowany przez MF375turbo4x4, 07 maj 2013 - 22:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 Dzisiaj, 04:38
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 maj 2013 - 08:40

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 Nie wiadomo jaki jest stan tego mf a i który rok. To skąd mamy wiedzieć ile to może kosztować. Znajdź na allegro podobne modele i porównaj ceny. Jeśłi jest to 87 r a więc z początku produkcji w niezłym satnie 20 tys to mało. Jeśli młodszy to oczywiście tak samo. Nie wiem po co zostawiać coś na wszelki wypadek skoro nie będziesz prowadził gosp. MOja rada taka. Daj ziemie w dzierżawe wszelki sprzęt sprzedaj. Poleży/postoi pare lat i nic nie będzie warte. Jeśli nie zależy/ nie potrzebne ci są pilnie pieniądze. Sprzedaj c 330 tego już teraz nikt za bardzo nie chce za pare lat tylko do huty się nada.

#3 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 maj 2013 - 08:50

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 kolego napisz skąd jesteś do mnie interesuje mnie ten MF,

#4 Share MF375turbo4x4

MF375turbo4x4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 03 maj 2013 - 08:55

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 Rok prod fergusona 92-94 i nie ma takich modeli na allegro zebym mogl porownac ,
Zaproponowano mi 35tys zl lacznie za -belownice sipme w bardzo dobrym stanie kolor zielono baly jakis model jeden z pierwszych
-za fergusona 375 turbo 4x4 prod miedzy 92-94 nie pamietam teraz
- i za owijarke do bel w dobrym stanie nie zniszczona
-ziemia jest cala w dzierzawie
- pieniadze nie sa mi potrzebne
- gospodarstwo jest w woj podlaskim i nie planuje go sprzedawac nie mieszkam tam
- czy ten ferguson to dobry porzadny model bo ja na tym sie nie znam ,dlatego pytam profesjonalistow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal831

rafal831

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 03 maj 2013 - 09:22

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 35 tys to troche mało . wręcz śmiesznie mało bo tyle to za samego fergusona mógł bys szarpnąć z pocałowaniem w ręke http://www.agriaffai...type=&ltypeann=
do tego jeszcze ok 25 tys za prase bo zakładam że jest to z279 http://allegro.pl/ma...tring=sipma 279 a jeżeli to bedzie z569 http://allegro.pl/li...g=sipma 569��no to tak ok 30 możesz wołać bez niczego. no i do tego owijarka jakieś 4-5 tys

Edytowany przez rafal831, 03 maj 2013 - 09:24.

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 maj 2013 - 09:52

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 Pewnie jakiś handlarz się zainteresował. Za mf a około 35 do 40 tys ale to musi byc naprawde ładny za tą górną cene. Reszta tak jak wyżej. Za 30 jeszcze z 10 tys będzie może 12. Na twojm miejscu bym posprzedawał wszystko co ma jakąś wartość. Z czasem zaczną ci to rozkradac skoro tam nie mieszkasz. Pozatym to wszystko stojąc traci na wartości i niszczeje. W ciągniku panie akumulator czy coś i musisz dokładać nawet nie jeżdżąc. Za chwilę przyjdą sianokosy to dobry moment aby sprzedać belarkę i owijarkę. Nie musisz dawać najwyższych cen daj 10- 20 % niższe i sprzedasz szybko. Modele maszyn znajdziesz na jakichś naklejkach lub tabliczkach któe są do nich przynitowane. Ten model mf a ma opinię trwałego ekonomicznego prostego w obsłudze i taniego w naprawach. Więc jeśli dobrze wygląda ma dobre opony do 40 można wziąć. Ale to lepiej zimą jak ludzie dopłaty pobiorą.
Jeśli nie mieszkasz na miejscu nie możesz przyjeżdżać aby każdemu maszyne pokazać. Policz wszystko razem i sprzedaj w kupie. Powiedzmy mf 30-35 tys belarka owijarka 20 może 22 tys, c330 10.tys. Powiedzmy za wszystko 65 tys i będzie spokuj. Jeśli chcemy sprzedać szybko i bez zabawy lepiej dac dobrą cenę jeśli ktoś weźmie wszystko w kupie. Jeśli mf jest z turem może być cena wyższa.

Edytowany przez hubertuss, 03 maj 2013 - 10:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MF294S

MF294S

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 maj 2013 - 12:23

Prosba o pomoc MF 375 Turbo Synchro 4x4 ......

Edytowany przez MF294S, 07 maj 2013 - 22:27.

Dodaj odpowiedź