Skocz do zawartości

Zdjęcie

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 19:14

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego mam opryskiwacz KWAS 800 L 12 M , i postanowiłem go przerobić założyć większą belke polową , pompe w przyszłości większy baniak ale że nawiększe problemy stwarzał mi rozdielacz więc postanowiłem go wymienić i żeby nie tracić kasy na kolejny tani skoro i tak chcialem taki kupić ale wprzyszłości , niestety obecny siad wiec zakup trzeba było przyspieszyć to kupiłem odrazu rozdzielacz stało ciśnieniowy firmy BURY i teraz problem bo do tej pory miałem zwykły czterosekcyny - trzy na lance i wejście i wyjście cieczy a w tym poza tymi na lance tych na gruby waż jest storo wejść i nie wiem gdzie co podłączyć . moja prośba , może ktoś w stawić instrukcje jak to podłączyć albo opisać , czas pryskać i musze szybko to zrobić a zjęcia nie wstawie bo mam problem z kompem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego Dzisiaj, 02:40
  •  

#2 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 30 kwiecień 2013 - 20:21

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego Jak nie możesz wstawić swoich zdjęć ,to znajdź na Allegro np taki rozdzielacz i wklej link do ogłoszenia, bez foto nikt raczej Ci nie pomoże

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#3 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 20:48

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego http://zapodaj.net/3...087f7f.jpg.html

Jeżeli to jest zawór taki jak podałem to : dolny zielony prawy to zasilenie, obok biały powrót, z przelewu sekcji również powrót, z tyłu zielonego pokrętła również powrót, żółte to zasilenie na sekcje i rozwadniacz.

Edytowany przez Sadek, 30 kwiecień 2013 - 20:52.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 01 maj 2013 - 11:03

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego Dzięki Sadek za odpowiedz to samo tylko mój ma jeszcze między zielonym a białym dzwie sekcje ale to szczegół mam tylko jeszcze pytanie , którym ustawia się ciśnienie żółty czy zielony i tak wogóle to poco ten żółty , pod tym filtrem też pokrętło co to ustawia .

Edytowany przez bel920, 01 maj 2013 - 11:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 01 maj 2013 - 21:40

proszę o instrukcje podłączenia rozdzielacza stałociśnieniowego Pod filtrem regulacja przepływu na mieszadło, ja zielonym ustawiam max ciśnienie a żółtym ciśnienie robocze.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Dodaj odpowiedź