Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bogus56

Wyciek z rozdzielacza mf 675

Polecane posty

bogus56    44

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że z elementów zaznaczonych na foto cieknie oklej. Mam pytanie dla znających temat hydrauliki jak ten wyciek usunąć? ta tulejka zaznaczona strzałką jest luźna i tym wejściem wchodzą dwa węże. Pozdrawiam

post-6613-0-47406400-1387806396_thumb.jpg

Edytowano przez bogus56

bogus56    44

To jest zabezpieczone jaką zawleczką, wydaje mi sie że chyba jakieś uszczelniacze są do wymiany. Tylko jes jeszcze pytanie czy jak to rozkrece to nie zapowietrze układu i będą problemy.

Wiadomość z agroFakt.pl

bogus56    44

Najlepiej by chyba było to wymienić na normalne skręcane złacza. O hydraulice nie wiem za dużo wiec lepiej zapytac kogoś z doświadczeniem :)

emilchaja    4

Zminiałem te oringi w kilku MF-ach i do tej pory użytkownicy nie mają problemu z wyciekiem, więc nie wiem czy jest sens zmieniać to na skręcane.

bogus56    44

Dziekuje bardzo za cenne informacje. Po świętach musze się zabrać za to bo szkoda oleju. Musze jeszcze uszczelnić połaczenie pompy od wspomagania ze zbiorniczkiem na olej bo też cieknie.

Assasin    497

Widzę że już wszystko koleda Ci powiedział ;) Zabieraj się zabieraj wzzystko musi być na perfect ;d

bogus56    44

Powiem tak , że lubie jak w ciągniku wszysko dziala jak należy. Chociaż czegoś nie używam to i ak musi dzialać jak z fabryki :)

Assasin    497

Dokładnie lubię takie podejscie ;d Dał bym zieloną gwiazdkę ale jestes na telefonie. Jak będę nq kompie i nie zapomne to dam ;d

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować