Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920?

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rogatymaciek

rogatymaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:54

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? @tymtus
Znalazłem dźwignie włączania wom i załączyłem, a następnie włączyłem przełącznikiem, włączyła się lampa kontrolna a wał w dalszym ciągu pozostaje zablokowany i nie obraca się.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Dzisiaj, 15:53
  •  

#22 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 19:07

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Kolego a co z tym przełącznikiem o którym Tobie pisałem? I jeszcze jedno przełącznik który znalazłeś załaczałeś na zapalonym silniku jeśli tak to czy zgrzytał {czułeś że trybi)?Ja mam troche inny 820 i tam jest wszystko mechanicznie .

k

#23 Share rogatymaciek

rogatymaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 19:35

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Znalazłem przełącznik pod siedzeniem i przy załączaniu na włączonym silniku zgrzytało, czuć było załączanie.Włącznik pod skrzynią jeszcze nie sprawdzałem, a wałka nie można obrócić nawet ręką.

Edytowany przez rogatymaciek, 27 marzec 2013 - 19:36.

#24 Share tymtus

tymtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 734 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:01

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Hmm.. Ja mam 952, to to samo co 920 tylko z turbo : P
A pompę hydrauliczną sprawdzałeś?

#25 Share rogatymaciek

rogatymaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:07

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? pompa hydrauliczna jest włączona bo podnośnik działa. Chyba nie działa siłownik wom.

#26 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:16

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Choć nasze belarusy trochę sie różnią to moje zdanie jest takie żę jeśli mechanicznie wyczuwasz że załącza i nie idzie nim obrócić to szukał bym błędu w elektryce lub tym co załącza wałek począwszy od przycisków po hydro ,włącznik jeżeli taki jest, sory ale moja wiedza nie jest tak zaawansowana w twój model więc nie potrafię Tobie pomóc .

#27 Share tymtus

tymtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 734 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:33

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? No to teraz rozkręcaj skrzyneczke, i sprawdź, czy działa włącznik.. Jeżeli to nie włącznik, to możesz zaczynać sie bać ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share rogatymaciek

rogatymaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:38

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Jest założony nowy przełącznik i sprawdzony bezpiecznik.

#29 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:48

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? No tak ale czy połączenia prądowe są prawidłowe może da się podłączyć to na krótko aby zobaczyć czy załącza albo sprawdzić je przy ostatnim odbiorniku ,ja tak miałem ze świecą żarową kontrolki działały a nie grzała przeryłem całą instalację a okazalo się że spirala przerwana .

#30 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 27 marzec 2013 - 22:20

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Czy siłownik się wysuwa? To podstawowe pytanie!

#31 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 28 marzec 2013 - 10:52

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Włącz przełącznik od wom a następnie przyciśnij przyciskiem aż zapali się konrolka że wom jest włączony następnie wyjdz z kabiny i zobacz czy siłowniczek od wom się wysunął jaśli tak to elektryka ok a coś jest z napędem np.jest nie przełączona dzwignia pod siedzeniem lub pod ciągnikiem jest rozłączone 540/1000 obr i tyle

#32 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 28 marzec 2013 - 12:04

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Albo jeżeli kontrolka się zapaliła a siłownik się nie wysówa może być coć z elektrozaworem zaciął się albo nie działa. Autorowi tematu radzę pobrać z sieci instrukcję obsługi a najlepiej kupić w wersji papierowej i zapoznać się z nią solidnie gdyż to pozwoli uniknąć kilku lub kilkunastu założonych tematów w najbliższym czasie typu co to za przełącznik, do czego to jest?.

#33 Share rogatymaciek

rogatymaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 14:13

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? Odłączyłem z elektrozaworu wtyczkę i drugim przewodem podłączyłem na krótko, siłownik zaczął się wysuwać i wałek obracać, coś jest z instalacją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 16:15

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920? alternator bedzie siedzial i nie wlaczysz womu zobacz najpierw czy z ladowaniem wsio dobrze

Dodaj odpowiedź