node3mer

Fahr m750 Dlaczego silnik gaśnie po kilku minutach ?

Polecane posty

node3mer    24

Mam problem z moim kombajnem. Pochodzi trochę a potem silnik gaśnie jakby brakowało paliwa. Postoi 10 min i jedzie dalej. Wszystkie przewody i zbiornik paliwa były czyszczone, zmieniony filtr paliwa. Nie wydaje mi się żeby kiepskie paliwo było przyczyną bo było spuszczane z baku i różne próbowane.
Co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Miałem ten sam problem w żniwa odkręciłem górny dekielek w pompie zasilającej a tam siateczka cała zabita jakimś syfem wyczyściłem sprężarką i bez problemów do końca żniw.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rold    12

ja miałem tak w mf 3050 pompka zasilająca cała była w czarnnej mazi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    24

Dzięki za odzew. Ciekawe czy mechanik który próbował naprawić tą usterkę i wziął za to 100 zł zaglądał do tej pompki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Proponuję skorzystać z rady @tommy83, miałem ten sam problem jak kupiłem swojego Fahra, zapowietrzał się ciągle, a sitko całe było zabite śmieciami, po wyczyszczeniu i szczelnym skręceniu silnik pracował jak nowo narodzony.

  • Like 1

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilos48
      Witam
      Podpowie ktoś do czego ten przycisk? 
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

    • Przez pulek227
      Witam
      Mamy taki problem z odpaleniem ciągnika mianowicie po przekreceniu kluczyka kontrolki się zapalają po chwili gasną i jak chce zakręcić rozrusznikiem to nic się nie dzieje. Dopiero jak przypadkowo bujnalem kabina to trochę zakręcil.
      I wygląda to tak że jak przechyle troche kabinę to kręci i pali normalnie a jak kabina jest normalnie to po przeleceniu kluczyka nic się nie dzieje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj