Skocz do zawartości
News
node3mer

Fahr m750 Dlaczego silnik gaśnie po kilku minutach ?

Polecane posty

node3mer    12

Mam problem z moim kombajnem. Pochodzi trochę a potem silnik gaśnie jakby brakowało paliwa. Postoi 10 min i jedzie dalej. Wszystkie przewody i zbiornik paliwa były czyszczone, zmieniony filtr paliwa. Nie wydaje mi się żeby kiepskie paliwo było przyczyną bo było spuszczane z baku i różne próbowane.
Co jeszcze mogę zrobić?

tommy83    41

Miałem ten sam problem w żniwa odkręciłem górny dekielek w pompie zasilającej a tam siateczka cała zabita jakimś syfem wyczyściłem sprężarką i bez problemów do końca żniw.

• Like 2

Wiadomość z agroFakt.pl

Rold    12

ja miałem tak w mf 3050 pompka zasilająca cała była w czarnnej mazi

• Like 1

node3mer    12

Dzięki za odzew. Ciekawe czy mechanik który próbował naprawić tą usterkę i wziął za to 100 zł zaglądał do tej pompki.

Marcin91    281

Proponuję skorzystać z rady @tommy83, miałem ten sam problem jak kupiłem swojego Fahra, zapowietrzał się ciągle, a sitko całe było zabite śmieciami, po wyczyszczeniu i szczelnym skręceniu silnik pracował jak nowo narodzony.

• Like 1

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o ten "komputerek" na lewo od kierownicy ten niżej jak na zdjęciu. Hodzi mi o to do czego służy i jak go włączyć (bo u mnie w deutzu nic się na nim nie pokazuje) czy na nim można sprawdzić motogodziny?

• Przez MIERZANIN
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem. Jak w tytule zastanawiam sie czy zmiana silnika w białoruśce jest mozliwa bez większych kombinacji. Dysponuje takim traktorem i byl pomysl by go sprzedac na złom ale jesli dalo by sie z niego jeszcze cos wykrzesać to przydał by sie do prac podwórkowych. Myslalem o silniku od Mtz lub jakimś perkinsie niewiem czy udał by sie taki przeszczep jesli ktoś ma jakies doswiadczenie w tym temacie bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję i zapraszam do dyskusji.
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam. Stoję przed wyborem silnika do dmuchawy. A więc czy silnik 5.5kw (2890 obr./min) da radę dmuchać zboże na odległość ok. 8m w poziomie lub 4m w pionie i 5 w poziomie ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez pwierzbicki
      ile powinno byc zalozonych filtrow powietrza massey ferguson 3690. W moim zalozone sa dwa mniejszy w wiekszym. Czy nie wplynie to na doladowanie
    • Przez Diwad890
      Jaki silnik lepszy by był co c355? silnik od c360 czy c360 3p? Perkins mniej pali ale za to czy cylindry wiec slabszy...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.