Polecane posty

Vrykoulakas    11

Co wy macie do Case, że co z wydmuszek jest ? Mój Maxxum 110 czyli 4 cylindry waży ok 6400kg, na wadze elektronicznej ;) a Gmax 125 to już 6 cylindrów


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon8    0

Vrykoulakas Mozesz nie wiezeyc ze tyle mozna nabic nie pier** ze 12 mth robie dzienne maszyna pracuje usługowo a u mnie to tylko do orki agregat siewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon8    0

tobago Ja ci polecm mtz 1025.4 ewntualnie 1025.5 juz są sprzedarzy posiadam mtz 1025.5 i to jest maszyna nie do zaje**nia ciągam nim płuy kwernelanda 3x50 u mnie jest zemia II i III klasa non stop lyknie mi w orce okoolo 13 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11
Napisano (edytowany)

na 30ha najlepszy bedzie belarus 1025.4 posiadam go od stycznia 2014 r ma 1500mt zero awari ciągnik jest nowy a tym przedziale cenowym kupisz dobrego mtz 82

od stycznia 2014 no niech będzie od 1, do twojego postu z 1 maja jest 5 mieś x 30 dni to jest 150 dni, 1500mtg : na 150 dni to wychodzi średnio po 10h dziennie, ja założyłem, że nie kupiłeś go 1 stycznia, więc jakoś mi wtedy wyszło po 12h na dobę. Zobacz zresztą na ostatni emot w moim poście.

 

 

Z ładowaczem i przednim tuzem może będzie tyle ważył Case.

bez ładowacza z przednim tuzem i womem, ładowacz był zdjęty, trochę dodatków i ciężar się robi, no chyba, że waga u znajomego na młynie zawyżała, w co nie wierzę, prędzej będzie zaniżać ;)

post-25402-0-27798200-1399883647_thumb.jpg

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

tylko zależy co w tym wyposażeniu jest

bo case może nie mieć kg obciążników a Mc będzie miał ich pełną opcję

nie wiem czy teraz też bo się nie zaglębiałem w nowe ciągniki a kilka lat temu Mc I case to z jednej linii zjeżdżały, tyle że odcień czerwieni był inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domikars    0

Już wybór podjęty przyjedzie do mnie tak na połowę lipca to wstawię zdjęcia ;)

 

Raz się żyje ciągnik proty więc zobaczymy czy będzie awaryjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Z dodatkami tak będzie ale ciągnik case goły bez dodatków wazy w zaokrągleniu 5 ton wg danych producenta.

nie pisałes o papierkowej wadze tylko elektronicznej, no to ja też.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Witam posiadam 30 hektarow glownie uzytki zielone, hoduje krowy mleczne. Mam zamiar kupic nowy traktor do ladowacza i prasy belujacej. Zastanawiam sie nad Zetorem major 80 lub Kubota M7060( ewentualnie jakis inny, ktory polecacie). Chcialbym dowiedziec ktory bylby lepszy i dlaczego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

kup minimum 90 km, przy prasie taki 80 km dostaje mocno w palnik, a przy turze też troszkę wiecej mocy się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

To zależy jakim budżetem dysponujesz , napisz najlepiej w ile k chciałbyś zmieścić zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48

U nas na ponad 30 ha pracuje jako główny ciągnik Pronar 82 A i daję sobie doskonale radę :) Od 2008r. jest,a właściwie od grudnia 2007r. Działa bez awaryjnie wymieniane jedyne wtryskiwacze :) Do tej pory ma lekko ponad 1000 mth. Za ok 60 tyś będzie ładna nie wykorzystana sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Moge uzyskac wiecej kasy teraz zastanawiam sie nad steyr 4085 kompakt lub jakims case w podobnym przedziale mocy (ogolnie to farmall lub jx). Ktory polecacie, a ktory tanszy?

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOZEEKK    0

Siemka... Szukam ciagnika do mojego gospodarstwa. Ma to byc glowny ciagnik. Chce na niego przeznaczyc do 50 tys. Ma miec ok.80 koni.
Co polecacie? A i jeszcze zeby byl z tych nowszych z elektonika.

 

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Kolego popierwsze 80 kucy tona 15 ha na 30ha tood 120 Głębosza nie zaczepisz, pługa 4 nie pociagnie do agregatu up.siewnegoza słaby i po co 80 kM na 30ha do kosiarki i karuzeli to za mało mocy sam mam 100k Deutz i pluje sobie w brodę że nie kupiłem 140kM co mam zamkiatr uczynić.

 

100kM to

pług 3x40

Gruber 5 łap

AgregAT UPRSIEWNY BEZ CIĘZKIEGO WAŁU.

Może na 15 ha takalena 30 to przesada nie dasz rady zagregatować wzystkich potrzebnych i czasami cięzkich narzęzi i maszyn

 

Pozdr....

 

Przemyślte 80kM to błąd jako pomocniczy traktor Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOZEEKK    0

Jak do tej pory mialem Zetor 5340 i dawal rade... Nie chce znow takiego duzego bo to sie liczy jeszcze spalanie zeby malo palil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

100km bym wziął na twoim miejsu. 90km to bym polecił case mx 90c Jest EHR powershift silnik bez elektroniki, mało skomplikowany i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Ty gadasz jak te 30ha to są razem łąki i grunty orne to po co mu wiekszy ciagnik. Za te 50 tys to nic dobrego z 120km nie znajdzie. Myśle ze MF 3060 i podobne były by dobre. Wyposażenie nie złe, 4x4... Ale ja nie polecam zbytnio używanych ciągników z dużą ilością elektroniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    317
Siemka... Szukam ciagnika do mojego gospodarstwa. Ma to byc glowny ciagnik. Chce na niego przeznaczyc do 50 tys. Ma miec ok.80 koni. Co polecacie? A i jeszcze zeby byl z tych nowszych z elektonika.

Chyba jest już taki temat.

Uprawiamy ok 33ha z czego łąk jest 4,5 bo nie idzie wyorać. Zwierząt nie ma.

Robią u nas MTZ952.3 (90KM), Zetor10145 (93 lub 96KM) i C-330M.

Pierwszy robi max 200godzin, drugi ~100 a ciapek max 50 rocznie więc nawet nie wyrabiają tyle aby olej w silnikach zmieniać a zmienić muszę więc koszta są. Widzę obecnie że spokojnie obrobimy tym i 50ha.

Tak więc branie większej mocy niż 80KM ciut mija się z celem wg mnie.

Polecić Ci nic nie polecę bo nowego fajnego 80konnego w 50 tysiach nie kupisz a używany znaleźć to chyba, że od komornika.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj