Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie, informacje o NH T6010

50 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 26 luty 2011 - 17:46

Opinie, informacje o NH T6010 A ile kosztuje NH 6010 plus albo delta?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie, informacje o NH T6010 Dzisiaj, 01:21
  •  

#42 Share Bezelix

Bezelix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 18:12

Opinie, informacje o NH T6010 Powiem tak na temat tego sprzętu 1.5 roku padł silnik naprawa od 40 do 60 tyś więc szczerze powiem jak się uda to podobno chodzi jak nie to lepiej zastanowić się czy jest nas stać na niego

#43 Share Zajcev

Zajcev

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 18:35

Opinie, informacje o NH T6010 Bezelix to był Twój traktor czy może tą rewelacje wyczytałeś gdzieś w internecie, bo jeżeli był Twój to należy się głęboko zastanowić czy go prawidłowo użytkowałeś, skoro gwarancja nie objęła tej naprawy. Zalecam powściągliwość z takimi opiniami.

#44 Share Bezelix

Bezelix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 22:56

Opinie, informacje o NH T6010 Mój traktor do czasu awarii sprawował się niezawodnie ale był wyczuwalnie słabszy od forda new hollanda 7740 którego miałem wcześniej choć moc miał katalogowo większą.

Ciągnik używany był głównie na drogach przy naczepie z beczką asenizacyjną więc tu zbyt wielkich przeciążeń ani szarpań jak przy orce na przykład nie miał dbałem jak o nowy ciągnik czyli oleje i wszystko obawiam sie tylko ze poprzedni właściciel zamiast dotrzeć go zatarł albo do męczył i to dało w kość bo tak jak mówię od początku był dziwnie słaby

#45 Share agentczor

agentczor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 19:38

Opinie, informacje o NH T6010 Dziś pan kupił dół silnika oraz reszte uszkodzonych części + oleje i filtry.

Przyznał pan i to zaszokowało nas na serwisie; przebieg w/w T6010 ponad 3000 h, w których pan sam powiedzial, iż zrobił sam ponad 2200 h, a ani razu nie wymieniał żadnych filrów hydraulicznych/skrzyni a nie wspominając, że co najmniej 2 razy wypadało by zrobić wymianie oleju w skrzyni/hydraulice, ze 6 razy czy w przedniej osi+przednich zwolnicach...

Pewnie i wymiany oleju w silniku były podobnie robione, wiec efekt mamy. Sam pan powiedział, iż sprzęt ma zarabiać, a nie dokładać do niego.

Pamiętajmy też jak wrażliwe na zanieczyszony i przepracowany olej są sprzęgła w skrzyniach...

Później mamy oponie, że NH się psuje?

Edytowany przez agentczor, 11 marzec 2011 - 19:43.

#46 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 05 kwiecień 2011 - 12:03

Opinie, informacje o NH T6010 Z wersji delta i plus nie ma możliwości zwiększyć mocy do 132 KM bo mają mechaniczną pompę wtryskową rotacyjną ( jaki pompowtryskiwacz? komuś się z deutzem pomyliło) z kolei elite ma common rail ale najmniejszy model to 6020 więc 6010 w tej wersji nie dociągniesz do tej mocy, musiałby być common rail,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2011 - 04:04

Opinie, informacje o NH T6010 Mechaniczną pompę też da się przestawić. Dodany obrazek Panowie z serwisu i nie wiedzą. Dodany obrazek No tak, zapomniałem, nie można podcinać gałęzi na której się siedzi. Dodany obrazek

#48 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 14 maj 2011 - 11:52

Opinie, informacje o NH T6010 Ja akurat z serwisu nie jestem :)

#49 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim to Rolnictwo
    Samochody i sprzęt car audio

Napisany 17 wrzesień 2011 - 19:13

Opinie, informacje o NH T6010 Ja też planuje zakup takiego NH 6010 na modernizację gospodarstw rolnych tylko że deltę najprostszą wersje

#50 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 29 styczeń 2012 - 23:06

Opinie, informacje o NH T6010 no dobra koledzy czytam to forum i nie ma az takiej jasnej odpowiedzi , jaka skrzynie polecacie , moj nh t6010 bedzie ciagnikiem pomocniczym , tur i te sprawy , co bedzie lepsze ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 30 styczeń 2012 - 08:46

Opinie, informacje o NH T6010 Tylko electro command masz 16 biegów z czego 4 pod obciązeniem co z tego ze w dual command masz więcej biegów jak tylko 1 pod obciążeniem