Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć??

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share power2347el

power2347el

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 12:30

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? Witam wszystkich,
Mam problem, kupiłem fendta 311 z 98 roku, i ma on tylko 3 wyjścia hydrauliczne (jedna para tak jak do siłownika hydraulicznego dwustronnego działania, i jeszcze jedno wyjście do siłownika jednostronnego działania- kipujesz przyczepe i gałke w drugą strone i opada pod własnym ciężarem.
POTRZEBYJE wsómie trzy aktywne pary (prasa, siewnik) mają po trzy sekcje siłowników dwustronnego działania.
Myślałem na zastosowaniu zwykłego rozdzielacza takiego jak są na allegro???.
Ale może można podpiąć się pod wejścia sprzodu do tura co są i jakiś rozdzielacz?? a czy tam jest cały czas ciśnienie??
może można kupić rozdzielacz orginalny i się gdzieś wpiąć i mieś drugą gałke z tyłu?? może ma ktoś na zbyciu??
Jeśli ktoś przerabiał podobny temat prosze o wskazówki???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? Dzisiaj, 07:24
  •  

#2 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 13:44

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? Te wyjścia z przodu to te same co i z tyłu i są obslugowane tym samym i te z przodu mają pierwszeństwo nad tymi z tyłu :) Najlepszy jest oryginalny drugi rozdzielacz i druga wajcha ale to cieżki temat do zobienia..

#3 Share power2347el

power2347el

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 20:10

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? aha, dzięki za info JD1052,
ale czekam na inne propozycje, rozwiązania??

#4 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 13:17

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? Czyli potrzebujesz do prasy 3 pary złączy? Co to za prasa... O ile dobrze kojarzę to żeby zwiększyć ilość wyjść musiałbyś wymienić cały rozdzielacz, a nie tylko dołożyć dodatkowy.

#5 Share power2347el

power2347el

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:34

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? prasa new holand br 7060 albo siewnik do kukurydzy (rozkładanie, znaczniki,zasyp-żmijka)
i co dalej z tymi złączami prosze o propozycje??

#6 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 12:22

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? Są chyba dostępne takie rozdzielacze dzięki którym możesz z jednej sekcji przekierowywać ciśnienie na dwie sekcje. Znajomy coś takiego stosował jak ciągnął prasę jeszcze c-360, w jednej pozycji podnosił i opuszczał podbieracz a w drugiej otwierał i zamykał komorę. A jeśli chcesz powiększyć ilość złączy to wydaje mi się że bez wymiany całego rozdzielacza się nie obejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share power2347el

power2347el

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 18:49

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? aha, tak też myślałem to najprostrzy, chyba pomysł???

#8 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 14:11

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? No najprostszy i najtańszy... Bo zmiana rozdzielaczy to pewnie trochę gotówki pochłonie chyba że ten dasz na wymianę, sam nie wiem musisz się popytać.

#9 Share 123kom

123kom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 31 grudzień 2013 - 14:28

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? To ja może odświeże temat. Otóż kupiłem niedawno fendta 512 c bez tura i chce go właśnie do niego założyć. Wyjścia do hydrauliki do tura są z boku, słyszałem też że turem steruje się dźwignią z boku od wyjść z tyłu. I tu moje pytanie czy jeżeli mamy podłączonego tura to nie możemy używać wyjść z tyłu? Na jakiej zasadzie to działa, to jakoś się przełącza? Proszę o pomoc mowa tu o ładowaczu oryginalnym.
Edit: JAk używać 3 sekcji i czy pasuje jakaś rama od innego tura?

Edytowany przez 123kom, 31 grudzień 2013 - 17:24.

#10 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 17:48

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? @123kom
3 sekcji uzywasz za pomoca elektrozaworu :P bylem w kilku FENDTach i mialy one zalozona glowke od joysticka po to aby wygladalo to estetycznie i aby miec wlasnie zasilanie do elektro
Co do ramy to STOLL pasuje tylko ze trzeba miec redukcje na oryginalna rame co malo kto ma :/ My mamy wlasnie STOLLa zakladac ktory wlasnie ta redukcje ma :D / padl mi alt :( dlatego bledy w pisaniu :?

Edytowany przez MrJCBx7m, 31 grudzień 2013 - 17:49.

Traktor Fendt Favorit 514C

#11 Share 123kom

123kom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 31 grudzień 2013 - 17:51

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? A jeżeli będę miał tura i np podłączony pług obrotowy to jak to się rozdziela żeby obróciło mi np pług a nie podniosło tura?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 03:13

Wyjścia hydrauliczne fendt 311 turbomatic, jak dołożyć?? u mnie sa zawory na przewodach od tuza ;D w turach tez widzialem :D
Traktor Fendt Favorit 514C