coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

sumek666    5084

W zeszłym roku listopad-grudzien. Diler mi powiedział, że poniżej 250 tyś netto nie mamy o czym rozmawiać .

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
2 godziny temu, fulton napisał:

Pytal ktoś o cenę valtry n104?

rowniez pytalem pod koniec 2017 bo mosialem podjac decyzje 235 okolo cena ostateczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ja miałam samą podstawę. lepszy fotel, hydraulika coś koło 100 litrów 3 pary hyd, bez ośki i bez tuza przedniego na oponach 440R28 i 540R38


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

czyli cena podobna jak u korbanka 6612. Tylko, że Valtra ma słabszy silnik, jest lżejsza i ma mniejszy udźwig. Ale za to więcej biegów. Co kto lubi i co komu potrzeba. Faktycznie Korbanek jaki był taki był. Ale jakoś to wyglądało. teraz jest chaos choć AGCO to duży koncern nie wiem kogo zatrudniają w Polsce. Bo widać głowy nie ma. Dlatego sprzedaż Valtry w Polsce do tej pory kulała a gwiazdami były MF i Fendt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Teraz ci nie podam. Bo go już nie ma w ofercie a i importer się zmienił. Za czasów Korbanka pisało się o cenie około 240 - 260 tys netto. 7614 kosztował około 260 - 280 tys netto. Poszukaj na forum w tym wątku było pisane. Oczywiście ceny wersji w podstawie.

Na polagra premiery kilka dni temu słyszałem jak handlowiec z AGCO mówił człowiekowi ceny 57xx tego lepiej wyposażonego od około 200 tys netto. A serii 67xx od 250 tys netto.  Przy czym zaznaczył, że najsłabszego 6712 jeszcze nie mają. a ceny mówi z głowy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
A czy wiesz może co w końcu jest z MF można zamawiać go u dealerów Valtry? bo jak pytałem jakiś czas temu to sami nie wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
3 godziny temu, hubertuss napisał:

czyli cena podobna jak u korbanka 6612. Tylko, że Valtra ma słabszy silnik, jest lżejsza i ma mniejszy udźwig. Ale za to więcej biegów. Co kto lubi i co komu potrzeba. Faktycznie Korbanek jaki był taki był. Ale jakoś to wyglądało. teraz jest chaos choć AGCO to duży koncern nie wiem kogo zatrudniają w Polsce. Bo widać głowy nie ma. Dlatego sprzedaż Valtry w Polsce do tej pory kulała a gwiazdami były MF i Fendt.

nie wiem na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski.pewnie dlatego ze korbanek ladniej mowi i ladniej czaruje co kto woli.biznes jest biznes.to ze przez 7 lat od daty wejscia nowych 700 i nie tylko sprzedawali wersje profi lub profi plus nie oferujac wersji power to tez ciekawostka. sprzedaz valtry nie kulala i nie kuleje kto chce ten moze ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, hubertuss napisał:

Teraz ci nie podam. Bo go już nie ma w ofercie a i importer się zmienił. Za czasów Korbanka pisało się o cenie około 240 - 260 tys netto. 7614 kosztował około 260 - 280 tys netto. Poszukaj na forum w tym wątku było pisane. Oczywiście ceny wersji w podstawie.

Na polagra premiery kilka dni temu słyszałem jak handlowiec z AGCO mówił człowiekowi ceny 57xx tego lepiej wyposażonego od około 200 tys netto. A serii 67xx od 250 tys netto.  Przy czym zaznaczył, że najsłabszego 6712 jeszcze nie mają. a ceny mówi z głowy.

około tylko 210 goły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Czy Valtra n104 to odpowiednik MF 5711 czy bardziej MF 6712? Valtra n104 bez miekkiej osi i tuza 265 netto to chyba sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46
A n114 cenę znasz bo tu juz jest kilka koni więcej i 2 mapy silnika. Ja pytałem o n114 w tamtym roku to ok 250tys netto w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

No a ma ktoś info o tej wersjii MF-a 5708 SL? kurde, kończy mi się cierpliwość bo nigdzie o tym nie ma ani słychu ani widu a przedstawiciel twierdzi że nie ma nigdzie tego bo jeszcze nie produkują a dopiero zaczynają od lutego. No ale jak bym chociaż zobaczył 1 krótki wpis na stronie korbanka,czy agco  lub innej że będzie taki model tego mf-a  to bym spał spokojnie a tu w internecie 0 o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie ma takiego ciągnika. Jedynie nowa seria zaczyna się od modelu 5709S. Taki był na Polagrze.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ludzie po co wy na siłe chcecie toto kupowac ? 

ten koncern ma nasz kraj gdzies ...

nie ma innych ciagników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Może przywiązanie do marki lub rozwiązania techniczne w ich modelach. Sam jestem ciekaw oferty na 5711sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, fendt8188 napisał:

nie wiem na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski.pewnie dlatego ze korbanek ladniej mowi i ladniej czaruje co kto woli.biznes jest biznes.to ze przez 7 lat od daty wejscia nowych 700 i nie tylko sprzedawali wersje profi lub profi plus nie oferujac wersji power to tez ciekawostka. sprzedaz valtry nie kulala i nie kuleje kto chce ten moze ja kupic

Jak to na jakiej podstawie? Poczytaj sobie posty dookoła. Wcześniej ludzie wiedzieli chociaż gdzie o te ciągniki pytać. Teraz nic nie wiadomo co zresztą masz tu napisane. nawet strony nie ma. A przecież o tym, że te marki przechodzą pod skrzydła AGCO od Korbanka było wiadomo od dłuższego czasu. A tu ani strony, ani sieci dealerskiej. Nic nie wiadomo. Porażka

Oczywiście, że przedtem można było Valtrę kupić. Ale jeśli chodzi o promocję, dostępność informacji o sprzęcie sieć dealerów, czy choćby co roczne demo tour. To to co robił Korbanek to było widoczne dla klienta o wiele bardziej niż to co robili dealerzy Valtry. Korbanek robił to od lat. Valtra od bardzo niedawna zaczęła bardziej się promować. Nawet patrząc po targach to kiedyś tych ciągników praktycznie nie było widać. Słabo jak na tak wielki światowy koncern jakim jest AGCO.

A co do ceny mf serii 57xx. Facet się pytał o takiego najbardziej gołego i dostał odpowiedź około 200 tys. Tyle słyszałem. Seria 67xx od 250 tys. Prawda czy nie nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Człowieku mam do wyboru 5 ciągników między innymi MTZ,82 URSUS C-382 famtrac 80 ps john deere 5080g lub właśnie wcześniej MF 5608 papiery są złożone do arimr i klamka zapadła. Jak bym miał kupować za "swoje" to bym to miał w d*pie i bym kupił john deera 105 konnego z amortyzacją osi, ramą i z czterema garami po 4,4 cm3 za 30 tysi taniej od 85 konnego mf-a który ma garstke elektroniki ale kupuje za 60% zwrotu to chcę coś konkretniejszego niz golasa famtracka... A problem polega na tym że nagle okazuje się ze nie ma mojego zaklepanego ciągnika i co byś robił? olać toto?

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ja bym olał całe agco ale rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Podejscie  AGCO jest co najmniej śmieszne. Ogłaszając decyzję w kwietniu czy maju już powinni mieć gotowe listę dilerów serwisow itd nowi kooperanci mieli by czas na naukę nowej marki i modeli. A to że nie ma strony www to nawet skomentować nie umiem. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
20 minut temu, hubertuss napisał:

Jak to na jakiej podstawie? Poczytaj sobie posty dookoła. Wcześniej ludzie wiedzieli chociaż gdzie o te ciągniki pytać. Teraz nic nie wiadomo co zresztą masz tu napisane. nawet strony nie ma. A przecież o tym, że te marki przechodzą pod skrzydła AGCO od Korbanka było wiadomo od dłuższego czasu. A tu ani strony, ani sieci dealerskiej. Nic nie wiadomo. Porażka

Oczywiście, że przedtem można było Valtrę kupić. Ale jeśli chodzi o promocję, dostępność informacji o sprzęcie sieć dealerów, czy choćby co roczne demo tour. To to co robił Korbanek to było widoczne dla klienta o wiele bardziej niż to co robili dealerzy Valtry. Korbanek robił to od lat. Valtra od bardzo niedawna zaczęła bardziej się promować. Nawet patrząc po targach to kiedyś tych ciągników praktycznie nie było widać. Słabo jak na tak wielki światowy koncern jakim jest AGCO.

A co do ceny mf serii 57xx. Facet się pytał o takiego najbardziej gołego i dostał odpowiedź około 200 tys. Tyle słyszałem. Seria 67xx od 250 tys. Prawda czy nie nie wnikam.

agcco czyli fendt mf valtra itd.ciezko wejsc w google wpisac chociazyb valtra POLSKA  i poszukac sobie najblizszego dillera i zapytac?,korabnek 20 lat sprzedaje fendty to jest zoorganizowany. jak nowi dilerzy maja ci zaoferowac demo toour skoro zaczeli sprzedaz z dniem 1 stycznia.aczkolwiek jest to ich niedopatrzenie ze wczesniej nie zaczeli organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, fulton napisał:

Może przywiązanie do marki lub rozwiązania techniczne w ich modelach. Sam jestem ciekaw oferty na 5711sl

Szału ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj