Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manipulacja testami ciągników

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 06 luty 2012 - 21:25

Manipulacja testami ciągników Przeczytałem artykuł w Top Technika na temat systemu EGR I DPF odniosłem wrażenie że jest to manipulacja danymi liczyłem że uzyskam porównanie spalania obu systemów z artykułu wynika jednak tylko to że silnik z dpf nie spala wiecej paliwa podczas czyszczenia filtra cząstek stałych. A w założeniach artykułu pisze że zbadano czy silnik z z DPF zużywa więcej paliwa od technologii SCR. Niestety redaktor jakiś napisał ze obie technologie maja porównywalne spalanie bez testowania technologii SCR. Jeśli nie mam racji i czegoś nie doczytałem w tej gazecie to niech ktoś mi to udowodni

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Manipulacja testami ciągników Dzisiaj, 23:26
  •  

#2 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 luty 2012 - 22:55

Manipulacja testami ciągników Prenumeruje top agrar i tam raz na kwartał przychodzi ta top technika, gdy ją niekiedy czytam to nie wiem czy się śmiać czy to pomyłka w druku... niepoważny dodatek, a raczej krótko pisząc dużo bredni tam pisze, np. w teście kombajnów młócono rzepak o wydajności o ile pamiętam 14t/ha, czy inne śmieszne rzeczy... w agromechanice też niekiedy czytałem niekiedy niezłe wymysły...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#3 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 06 luty 2012 - 22:58

Manipulacja testami ciągników No 14 t/h ja bym się zadowolił nawet 10 tonami hahaha

Edytowany przez milanreal1, 07 luty 2012 - 15:28.
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 luty 2012 - 23:01

Manipulacja testami ciągników

Prenumeruje top agrar i tam raz na kwartał przychodzi ta top technika, gdy ją niekiedy czytam to nie wiem czy się śmiać czy to pomyłka w druku... niepoważny dodatek, a raczej krótko pisząc dużo bredni tam pisze, np. w teście kombajnów młócono rzepak o wydajności o ile pamiętam 14t/ha, czy inne śmieszne rzeczy... w agromechanice też niekiedy czytałem niekiedy niezłe wymysły...

Zapewne autor zapominał postawić przecinka.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 luty 2012 - 23:05

Manipulacja testami ciągników Oczywiście autor artykułu w top technika :)
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#6 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 06 luty 2012 - 23:07

Manipulacja testami ciągników garek posądzasz TopAgrar o krypto reklamę czy o brak wiedzy fachowej?

#7 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 06 luty 2012 - 23:52

Manipulacja testami ciągników o to że pomylili tytuł i założenia artykułu . I o to że za kasę każdy coś może udowodnić tym bardziej jeśli trzeba coś udowodnić na korzyść jd

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 luty 2012 - 01:45

Manipulacja testami ciągników wg mojej wiedzy nie ma mozliwosci by rozwiazanie proponowane przez dps bylo w stanie dorownac pod wzgledem zuzycia samego paliwa z SCRem.
przyczynia sie do tego znacznie (sztucznie) opozniony kat wtrysku (to samo co w normie tier IIIa) oraz cala ta machina ktora trzeba napedzic przy redukowaniu szkodliwych czastek.
w rozwiazaniu proponowanym przy uzyciu SCR silnik i jego nastawy technologicznie przypominaja silniki z norma Tier II, czyli znacznie oszczedniejsze od obecnych, gdzie jeszcze nastawy w miare optymalizowano pod wzgledem uzyskania jak najwiekszej mocy przy zachowaniu jak najmniejszego jednostkowego zuzycia paliwa, a nie jak najmniejszej liczby wytworzonych Nox i innych badziewi.
oczywiscie, ze my jako maluczcy jestesmy niezle dymani przez wszystkich, od ustawodawcow, poprzez producentow, az na pismakach konczac.
przeciez juz w tier III mozna bylo zastosowac katalizator, scr i inne systemy, ale po co jak najtaniej jest wpisac program w kompa, a zuzyciem paliwa kto sie bedzie martwil oprocz rolnika?
przeciez nie panstwo, ktore bierze podatek z paliwa, nie stacja paliw czy rafineria i nie producent, ktory moze zaoferowac towar konkurencyjny.
wystarczy by kropke nad i postawili pismaki, wychwalajac jakie to nowe cudowne traktory produkuja.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 07 luty 2012 - 08:09

Manipulacja testami ciągników @gary a czytałeś opis JD 7R w RPT??? z tymi artykułami to tak już jest, jak ktoś pisze a nie ma o tym pojęcia, także wydaje mi się, że robią to za darmo :D najwięcej wpadek miał RPT, ale od kiedy są w nim artykuły kolegi z AF trochę się poprawiło ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 07 luty 2012 - 08:20

Manipulacja testami ciągników ALe nie można bardziej zmanipulować tekstu niż ten tytułowy Politycy to pikusie w czarowaniu przy takich redaktorach

#11 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 07 luty 2012 - 10:46

Manipulacja testami ciągników Oryginalny test w języku niemieckim
http://develop.dob-l...hne_Ad_Blue.pdf

#12 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 07 luty 2012 - 17:44

Manipulacja testami ciągników ona tej stronie chociaż jest podpisane że to jd a w Polsce podane już bez tego masakra na polagrze ich zbrechtam

#13 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 luty 2012 - 18:23

Manipulacja testami ciągników Garek-podrzuć ten tekst z Top Techniki-porównam z oryginałem i zobaczymy co namieszano.

#14 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 07 luty 2012 - 19:29

Manipulacja testami ciągników W styczniowym rpt było porównanie kosztów uprawy pasowej buraków cukrowych z mulczem, wszystko ładnie wypisane, w sumowaniu wychodzi że pasowa dużo tańsza a jak policzyć te koszty co napisali to wyniki zupełnie inne wychodzą :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:03

Manipulacja testami ciągników nie mam tego tekstu w cyfrze a nie chce mi się przepisywać manualnie

Dodaj odpowiedź