Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mustang261

mustang261

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 11:08

przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa witam potrzebuje zdjecie tabliczki znamionowej i jak sie da jej wymiary dłu,szer,wys liter,oraz gdzie sie znajduje numer ramy zdjecie prosze na kuzma48@wp.pl

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa Dzisiaj, 21:12
  •  

#2 Share CIAPEK1981

CIAPEK1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 16:00

przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa Witam przyczepa D 44B to jest ta 3,5 tonowa z drewnianymi burtami i bez wywrotu? Jeżeli tak to ja mam taką, tabliczka znamionowa jest z tyłu na poziomym ceowniku z lewej strony od gniazdka elektrycznego. Mam taką przyczepę z 1985 roku. Co do wybitego numeru ramy to też nie mogę znaleść. Ale mam przyczepe D 44 to jest ta sama przyczepa co D 44B rama, felgi, dyszel, burty te same tylko starsza. Też mam taką z roku 1969 i też wybitego numeru na ramie nie mogłem znaleść to zadzwoniłem do rzeczoznawcy i odrazu powiedział gdzie ten numer był przy tych przyczepach wybity. I kazał mi papierem ściernym szlifować tylny ceownik z prawej strony zaczepu nad skrzynią do kluczy i coś sie pokazało jakieś zamazane numery. I to były te numery. Taki przypadek miałem z przyczepą D 44 (1969 r.) ale przy przyczepie D 44B (1985 r.)tego numeru w tym miejscu nie mogę znaleść. Sąsiad ma taką samą przyczepe to do niego pojechałem i też tego numeru nie mógł znaleść :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tomekcb5

tomekcb5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 maj 2012 - 19:43

przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa Witam też przyłączę się do pytania. Szczególnie chciałbym zobaczyć zdjęcie, gdyż interesują mnie jakie dane są tam opisane i jak opisany jest producent. Mam przyczepę oznaczoną D-44A.

Edytowany przez tomekcb5, 15 maj 2012 - 19:44.