Skocz do zawartości
mustang261

przyczepa D-44b piława górna-tabliczka znamionowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mustang261    0

witam potrzebuje zdjecie tabliczki znamionowej i jak sie da jej wymiary dłu,szer,wys liter,oraz gdzie sie znajduje numer ramy zdjecie prosze na kuzma48@wp.pl

CIAPEK1981    7

Witam przyczepa D 44B to jest ta 3,5 tonowa z drewnianymi burtami i bez wywrotu? Jeżeli tak to ja mam taką, tabliczka znamionowa jest z tyłu na poziomym ceowniku z lewej strony od gniazdka elektrycznego. Mam taką przyczepę z 1985 roku. Co do wybitego numeru ramy to też nie mogę znaleść. Ale mam przyczepe D 44 to jest ta sama przyczepa co D 44B rama, felgi, dyszel, burty te same tylko starsza. Też mam taką z roku 1969 i też wybitego numeru na ramie nie mogłem znaleść to zadzwoniłem do rzeczoznawcy i odrazu powiedział gdzie ten numer był przy tych przyczepach wybity. I kazał mi papierem ściernym szlifować tylny ceownik z prawej strony zaczepu nad skrzynią do kluczy i coś sie pokazało jakieś zamazane numery. I to były te numery. Taki przypadek miałem z przyczepą D 44 (1969 r.) ale przy przyczepie D 44B (1985 r.)tego numeru w tym miejscu nie mogę znaleść. Sąsiad ma taką samą przyczepe to do niego pojechałem i też tego numeru nie mógł znaleść :) .

tomekcb5    0
Napisano (edytowany)

Witam też przyłączę się do pytania. Szczególnie chciałbym zobaczyć zdjęcie, gdyż interesują mnie jakie dane są tam opisane i jak opisany jest producent. Mam przyczepę oznaczoną D-44A.

Edytowano przez tomekcb5

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się