Skocz do zawartości

Zdjęcie

która nowa przyczepa 10t najlepsza?

66 odpowiedzi na ten temat

#61 Share emilko

emilko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 291 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 07:21

która nowa przyczepa 10t najlepsza? W poniedziałek przywieźli mi nową przyczepę 10t firmy kellfri. Zamawiałem przez internet nie oglądając jej osobiście więc jest mała wtopa. Posiada hamulce hydrauliczne - gdzie nawet na stronie producenta nie ma o tym informacji, jest tylko napisane że posiada hamulce na wszystkie 4 koła. Druga wtopa to stopka podpierająca dyszel - nie ma żadnej korbki do regulacji wysokości - porażka. Kosztowała 30tys, - mimo to wygląda solidnie, służyć mi będzie tylko do transportu zboża.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
która nowa przyczepa 10t najlepsza? Dzisiaj, 21:26
  •  

#62 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 20:40

która nowa przyczepa 10t najlepsza? musze stanąć w obronie przyczep z BRZEG-u Unia Pilmet ktoś napisał ze mają słabą ramę to neich przyjedzie do miejscowosci Łosiów i zobaczy jak w jednym z gospodarstw wielkoobszarowych są one wykorzytywane i ile wożą, mają założoną 3 burtę 50cm i wtedy na jedną wchodzi 20ton zboża, kukurydzy i ciągają je JCB fastrak 60-70km/h. przyczepy pracują bardzo intensywnie w gospodarstwie i przy obsłudze handlu zbożem. Bardzo czesto je widuje jak jadą z Brzegu do Bielan Wrocławskich do Cargila.

#63 Share KrychaV

KrychaV

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 11 luty 2014 - 20:39

która nowa przyczepa 10t najlepsza? A teraz coś o Zasławkach i Wieltonach. Niedaleko mojej miejscowości jest osp tam mają 2 zestawy przyczep Wielton 12. Uprawiają tylko pszenice i rzepak, ale tymi przyczepami wożą tylko pszenice, gdyż są za mało szczelne do rzepaku.U nas sezon temu przyszły 2x Zasław 10t. Przyczepy na razie przepracowały tylko jeden sezon a sprawowały sie znakomicie, dzięki krótkiej długości bardzo dobrze sprawują się przy koszu. I mogę szczerze polecić przyczepy Zasław, słyszałem, że przyczepy Metal-tech są dobra ale nie miałem z nimi kontaktu. Mam nadzieję, że komuś pomogłem.

#64 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 12 luty 2014 - 08:32

która nowa przyczepa 10t najlepsza? Ja mam Wielton 12t i niech je cholera weźmie. P pszenicy w pierwszym roku burty porozczelniały się że musiałem na polu pianować. Pojechały do fabryki wymienili dolne burty i zawiasy, było ok.
Teraz w styczniu wywoziłem pszenicę to przestały się otwierać do dołu. Burty powiginały się jak beczka, po dopięciu łańcuchów, otworzyły się z 15 cm, i jak dopiero z połowa s]pszenicy spadła to burty wyprostowały się o otworzyły się do końca.
Musiałem pasami w środku burty spinać bo połamał bym je chyba.
Przyczepy w tym sezonie były 14 razy załadowane pszenicą i rzepakiem, i tandem raz gruzem.
Był serwis porobiłem filmy, i w nad dniach czekam na oświadczenie z fabryki od głównego konstruktora, jak coś będzie nie tak to jadę do nich i dam im popalić, taczki mogą projektować a nie przyczepy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share filipek

filipek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 luty 2014 - 12:31

która nowa przyczepa 10t najlepsza? tak się właśnie kolego kończą oszczędności na porządnym materiale, schodzenie z wagi itp.płacimy słoną kase a jakości można zapomnieć. co by było z tymi przyczepami jak by chodziły codziennie i dostały w d*pe jak stare przyczepy ;) Ja mam D55 z 86 roku jak by przemówiła to by można było napisać książkę ile i czego przewiozła.

#66 Share dzikv

dzikv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 09:56

która nowa przyczepa 10t najlepsza? Dokladnie, tez mam d 55 6 t ładowności , burty maja 125 cm. wysokości . Wchodzi na nią ponad 10 ton żyta , worki trzeba tylko w dwóch narożnikach położyć i kipuje do tyłu.A burty spinałem jak były zgnite i ledwie kupy się trzymały , tak dla pewności. Też właśnie planuje kupić jakąś przyczepę 10 t , ale trochę mnie to dziwi jak Piszecie że przy prawie normalnej eksploatacji burty powyginały się. .ZASŁAW robi teraz też d 55 ale to nie jest już to samo , co te z lat 80 . Moja jest z 89r. kolega ma starsza , to też jest dużo masywniejsza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share tanie-przyczepy

tanie-przyczepy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 15:51