kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

mickas092    500

@Fugeo Coś z Kuboty M6060, M7060, NH T4.
Musisz dzwonić po dilerach może da się na specjalne zamówienie jakieś niższe koła założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
6 godzin temu, kocur666 napisał:

Jaka cena za john Deera 6120m ???

Zależy jakie chcesz wyposażenie, podstawa to około 230 netto teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

A case puma cvx ma oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny czy wszystko idzie z i do skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
Dnia 23.01.2018 o 20:28, ZELKOW napisał:

Cześć forumowicze , wczoraj dostałem oferte na case pume 165 cvx z amort. ośki kabiny, z monitorem z 5 paramo elektrozaworów , z przednim tuzem , opony tył 650 r 42 treleborg i przód 54 r 30 i do tego isobus , grzałka bloku , kabina nie w skurzanej tapicerce , i oświetlenie 10 lamp ledowych , delerowi wyszło 670netto katalogowo albo 640netto ale po rabacie 390netto złociszy i nadal myślę że to dużo za dużo , może ktoś się orientuje ile mogą zejść z tej ceny ?

Też stawiałem na case-a ale cene taką mi zawalił że szkoda gadać więc udałem się do HN i za ciągnik z tym samym wyposażeniem i o model wyższy dostałem ofertę 30tys. mniejszą. Na drugi dzień sprzedawca case-a dzwoni i jak się dowiedział że rezygnuje bo dostałem lepszą ofertę to cena zeszła od razu do tej samej co NH, ale i tak go miałem w d...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21

Panowie ci brac dodatkowego do tego john deera 120m wiem oska amortyzowana ale jaka skrzynia ? I tur ile moze mniejwiecej kosztowac + tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
Dnia Monday, January 22, 2018 o 23:14, macin87 napisał:

Słabą sprzedaż to będą mieli bo za dużą marżę chcą. Liczą się jak za MF a to marki niebo a ziemia 

MF lepszy od Case? A tak z innej beczki to John 150M z dobrym wyposażeniem wycenił mi diler na 375 netto ale przy zakupie taniej by było na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, petro11 napisał:

MF lepszy od Case? A tak z innej beczki to John 150M z dobrym wyposażeniem wycenił mi diler na 375 netto ale przy zakupie taniej by było na pewno. 

Zależy jaki model, ale w większości lepszy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48
Dnia 21.01.2018 o 09:04, Fugeo napisał:

Panowie jaki ciągnik z ładowaczem czołowym wraz z osprzętem do 190-195 brutto? Z wyposażenia ciągnika to klima, rewers elektro/hydrauliczny, obciążniki na tylne koła. Ważne jest aby ciągnik miał 2,55 metra wysokości maksymalnie.

Steyr Kompakt ma coś koło 2,5 metra. A z ceną do 190 brutto się wyrobi raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
@macin 87, z jakiej do jakiej ceny chciał zejść diler case ? i jaki model case brałeś pod uwagę i w jakim wyposażeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

za maxxuma  125 cvx chciał 312netto. Chciałem 135cvx ale on upierał się na 125 i późniejszym tuningu do 135

Wyposażenie NH T6.165 AC to wentylator wiskotyczny, przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny, fotel typ "comfort", radar, skrzynia eco, skórzana kierownica, 4 x ehr, sterownie wom podnośnik i 1 x ehr na błotniku, sterowanie tuz na zewnątrz, system zarządzania na uwrociach htc II, opony michelin szerokości standard, zaczep góra automat dól kula k80, zbiornik paliwa powiększony z osłoną 230l, radio, wom 540/540e/1000, oświetlenie led 8 szt., monitor intelliview IV, stabilizatory belek zwykłe, instalacja pneum. jedno- i dwuobwodowa, kabina zwykła bez panoramy

Cene sobie znajdź już nie raz ją podawałem ^_^

MF wizualnie jest jakby lepiej wykonany a czy lepszy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Wiesz jaka jest różnica w cenie między T6.165 a T6.155 albo odpowiedników w Case i czy duża jest dopłata do AC względem EC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

NH to chyba 7tys. a case 10tys. steyr 11tys. jakoś tak to było ale z tym jest różnie ile razy się pytasz to za każdym razem inna bajka xD

EC w NH to nie wiem nie brałem w ogóle go pod uwagę ze względu na brak podłokietnika sidewinder wolałbym claasa

multicontroler w case to była w podobnym zestawieniu było jakieś 40tys. ale cvx i tak mi zawyżył to i sądzę że multi też- ale zależało mu abym jednak tego cvx brał

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
1 godzinę temu, grucha18 napisał:

Wiesz jaka jest różnica w cenie między T6.165 a T6.155 albo odpowiedników w Case i czy duża jest dopłata do AC względem EC?

Sam podłokietnik poniżej 10 tys, cvx 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1105    4
Dnia 24.01.2018 o 21:09, macin87 napisał:

Też stawiałem na case-a ale cene taką mi zawalił że szkoda gadać więc udałem się do HN i za ciągnik z tym samym wyposażeniem i o model wyższy dostałem ofertę 30tys. mniejszą. Na drugi dzień sprzedawca case-a dzwoni i jak się dowiedział że rezygnuje bo dostałem lepszą ofertę to cena zeszła od razu do tej samej co NH, ale i tak go miałem w d...

No tak tylko ten model Nh większy od tego case mniejszego prawie niczym się nie rożni, a to dlatego że niby ten nh co podałeś to model T6.165  i tak naprawdę ona będzie miał około 140 km czyli prawie tyle co ten case więc dla mnie pisanie że o model większy to żaden argument, znam ten przypadek dobrze bo był u nas przedstawiciel nh jesienią i miał być nh o mocy 200km, wszystko ładni gdy cenę porównywaliśmy do innych marek o tych samych km, wszsytko nagle się zmieniło gdy powiedzieliśmy, że będzie chodził z maszyną o zapotrzebowaniu około 200km miała to być przyczepa objętościowa około 40m3 i ma mieć lekki zapas mocy i wtedy nagle zaproponował nh o 30km większego gdy zaczeliśmy go męczyć dlaczego byłby lepszy to wyszło że np nh T7.210 ma zaledwie 180km i będzie miał cięzko i że jak chcemy aby miał realne 200km to musi być nh T7.225 albo cos większego i wtedy cena prawie się równa z casem choc i tak taniej jak jh 200 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Po prostu Nh na masce podaje moc maksymalną z systemem zarządzania, a Case moc znamionową, czyli taką jaką ciągnik dysponuje np wo orce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
6 godzin temu, szymon1105 napisał:

No tak tylko ten model Nh większy od tego case mniejszego prawie niczym się nie rożni, a to dlatego że niby ten nh co podałeś to model T6.165  i tak naprawdę ona będzie miał około 140 km czyli prawie tyle co ten case więc dla mnie pisanie że o model większy to żaden argument, znam ten przypadek dobrze bo był u nas przedstawiciel nh jesienią i miał być nh o mocy 200km, wszystko ładni gdy cenę porównywaliśmy do innych marek o tych samych km, wszsytko nagle się zmieniło gdy powiedzieliśmy, że będzie chodził z maszyną o zapotrzebowaniu około 200km miała to być przyczepa objętościowa około 40m3 i ma mieć lekki zapas mocy i wtedy nagle zaproponował nh o 30km większego gdy zaczeliśmy go męczyć dlaczego byłby lepszy to wyszło że np nh T7.210 ma zaledwie 180km i będzie miał cięzko i że jak chcemy aby miał realne 200km to musi być nh T7.225 albo cos większego i wtedy cena prawie się równa z casem choc i tak taniej jak jh 200 km

Kolego radze zapoznać się z dokładniej z danymi technicznymi. To co na masce nie zawsze jest moc to tylko oznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1105    4

Ja o tym wiem tylko napisałem ze podałeś jako argument że nh był tańszy a w tej cenie był większy model który nic nie wnosi i to wszystko było odnośnie tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Puma 165 i T7.210 mają te same parametry mocy i momentu.

Najmniejsza Puma150- 150 km, najmniejszy T7.165 - 140 km.

Moc znamionowa tj przy 2200rpm.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Case Farmalla 75A - poprawiona wersja np. zwolnice planetarne do tego klima, kabina de lux, radio fotel pneumatyczny, euro haki, rewers hydrauliczny, skrzynia 12x12, 40 km/h - cena waha się w granicy 115-119 tys netto. Wysokość ciągnika 2,49 m

Co sądzicie o tym ciągniku? Osobiście siedziałem w Farmallu 85A i jest pod mega wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj