vipergangsta

Ciągnik na 60 ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam :) Poszukuje nowego ciągnika na areał 60 ha . W gospodarstwie jest już ursus c-330 c-360 c-360 3p i ursus 912. Ciągnik mam być głównym koniem pociągowym czyli orka uprawa transport :) kwota na niego przeznaczona to 130 tys jaki ciągnik polecacie i jak jest jego cena z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Do tej Forterry trzeba jeszcze ponad 50 000zł dołożyc :P

 

Nowy czy Uzywany?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobry by był nowy New Holland TS100 ma 100km i na ciągnik główny będzie dobry ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysiu133    1

Ja proponuje ciagnik Fendt 412 vario tylko te 50 tys to bys musiał jeszcze dołozyc zeby był taki lepszy B) Ciagnik ma 130km, predkosc do 55km/h jak jest odbblokowany tak to do 45 leci spokojnie. Skrzynia bezstopniawa popychasz jojstick i leci. Ogółem ciagnik bardzo zgrabny i do 10 000tys mtg chodzi bezproblemowo (a wiecej to niewiem). Klima w standardzie była we wszystkich. Przedni tuz tez prawie we wszystkich ogólnie jak do ciebie na 60 ha pług 4 obrotowy z wałami i bedzie spokojnie szedł. Ja radze brac fendta uzywanego bo mało pali i jest najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Coś ze stajni DF. Albo jaśka sobie kup, ogólnie ciągnik przy którym nie musiałbyś sie grzebać za dużo, jakie klasy ziemi posiadasz i jaki sprzęt do niego przewidujesz no i określ w jakims stopniu moc, daleki dojazd do pól masz?


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOm dojazd dobry do pól a co do sprzętu to z czasem nowy pług siewnik i agregat pod ten ciągnik tylko chciałbym a by teen ciągnik był nowy a ile kosztuje ten NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Błędne koło sie zamyka, z nowych ciągników zbyt dużego wyboru nie będziesz miał, moca nie odbiegną bardzo od 100 KM

http://allegro.pl/case-jx-90-fabrycznie-nowy-i1801610338.html czyli tak jakby NH ale w innych barwach

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysiu133    1

Ja radze fendta u nas w okolicy tylko fendty i radzko jd. Uzywany fendt jest o niebo lepszy niz towy nh Te nh to nawet ehr pewnie w standardzie niema, skrzynia tez pewnie do 30 km h a fendt ma do 45km/ h, tempomat amortyzowana przednia os. Bierz uzywanego fendta 412!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Masz? Użytkujesz? Czytasz to co autor pisze? Weź spokojniej wyrażaj swoje emocje


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Nie wiem jak z Ceną ale może taki DF Agrotrac? Mechanik, zgrabny, tylko, że ceny nie znam niestety;/ Ale może ktoś zna?

Edytowano przez RolnikMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

moim zdaniem na 60 Ha powinno byc min 120 km ale wszystko zalezy od sprzetu z jakim ciagnik ma pracowac bo jesli 4 skibowy pług obrotowy to napewno nie ten case z allegro no chyba ze masz 4 zagonowa :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za taką cene jak nowy to tylko Belarus no niestety nic innego nie wyczarujesz za takie pieniądze. A i do pana od Fendta daruj sobie chłopczyku bo kolega nie ma 400tys czylko 130 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

@yahooo777 Mam, uzytkuje i wiem co pisze. Zobacz u mnie w galeri ;[

 

nie no spoko, takie zdjęcie to moge zrobić będąc u sąsiada na podwórku, zrób kilka z pracy i zapraszamy do galerii;] więc co możesz o nim powiedzieć, spalanie, awaryjność, użytkowanie-opisz coś bo jestem ciekaw bardzo;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152

moze jakiegoś zadbanego ursuska 1x34 , częście tanie , większość sam bedziesz mógł zrobić:)

Edytowano przez Murphys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Cysiu i po temacie, litr na kilometr pali Twój ciągnik czyli 100 litrów na sto kilometrów, a podobno zetory dużo palą;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj