Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie nie kupować belarusa

52 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 25 luty 2011 - 22:11

Gdzie nie kupować belarusa rysiardo widze ze jestes sprzedawca :rolleyes:

Ja mam zamiar kupic belarusa i po lekturze ogłoszen z allegro po prostu zbaraniałem
bo każdy pisze co chce i jak chce a jak zadzwonisz to całkiem co innego słysze I np dziwiło mnie ze 952.(3) kosztuje 70 tys a 952.3 85 tys Dopiero rozmowa tel wyjasniła ze jeden to euro1 a drugi euro3

Wiec jak wiesz to dla wiadomosci wszystkich podaj na przykładzie jak sa oznaczane te traktory

Podobnie z mostami jak masz zdjecia to wyjasnij jaki to most bramowy belkowy stożkowy krzyżakowy ,typu carraro bo takie okreslenia sa spotykane w ogłoszeniach na allegro Ja podałem zródła gdzie spotkałem sie z wyjaśnieniem tego Jeżeli jest inaczej to chetnie zapoznam sie z opinia dilera który musi wiedzieć co sprzedaje

Co do tego ile kto na tym zarabia to uważam że to jego szczęscie jak znajdzie osobe która mu da 120% ceny wiecej zarobic ale na takiego klienta trzeba czekać Lepiej tak jak wy mniej na sztuce zarobic a wiecej sztuk sprzedać Tylko przy targowaniu nie mówcie że wam nic nie zostaje Masz wyżej przykłady jak rozbiezne sa ceny jednego modelu /otomoto firma z miasta kraka/ :D
wIEC PODAJ CENE JEDNEGO MODELU ILE KOSZTUJE ZA GRANICA A ILE W KRAJU PO DODANIU PODATKU I OPLAT CELNYCH /BEZ PROWIZJII BO TO INDYWIDUALNA SPRAWA KAŻDEGO DILERA/

a GDZIE TA RADOSNA TWÓRCZOŚC W MOICH POSTACH KTOS ZAŁOŻYŁ TEMAT GDZIE NIE KUPYWAĆ BO Z NAS ZDZIERAJA TO PISZE I PODAJE ŻRÓDŁA NA CZYM SIĘ OPIERAM WIEC I TOBIE PROPONUJE ZEBYS PODAWAŁ PRZYKŁADY JAK O CZYM PISZESZ Jak pisałes to sprowadzacie od jednego dostawcy wiec chyba tajemnicy handlowej nie złamiesz jak podasz cennik dostawcy

Pozdrawiam jednego z trzech najtańszych sprzedawców na allegro :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie nie kupować belarusa Dzisiaj, 03:16
  •  

#42 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 luty 2011 - 10:35

Tyle że ten ze zdjęcia to nie ten z opisu B)

i to mnie wkurza , bo każde ogłoszenie trzeba analizować na podstawie i opisu i zdjęć , a już jak coś do czego to w firmie jeszcze jest inaczej niż w ogłoszeniu ...
U nas w lubelskim w gazecie anonse jakieś 2tyg temu belarusy podrożały o tysiąc dwa a w piotkowym wydaniu znów cena powróciła do 58tys zł brutto i to podobno za wersję eksportową (to tylko chyba taki chwyt ) .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#43 Share jopi1991

jopi1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 14:55

Gdzie nie kupować belarusa http://moto.allegro....1459773507.html dobra cena ?? bo cos mi sie wydaje za niska :)

#44 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 12 marzec 2011 - 15:38

Gdzie nie kupować belarusa Belkowy, krzyżakowy, bramowy, stożkowy... Pomieszanie z poplątaniem. Belkowy= krzyżakowy; bramowy= stożkowy.

#45 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 21:31

Gdzie nie kupować belarusa Jak się gdzieś pytam jaki ma przodek to mówię czy na stożkowym czy na krzyżakowym, jak koleś mi wciska jakiś bramowy albo belkowy to mówię, że bramę to otwieram jak wjeżdżam na podwórko, a belki z prasy wychodzą ;[ Konkretnie albo stożek albo krzyżak, bo wcale do ładu nie można dojść, tym bardziej telefonicznie. @Indiana niestety nie wszyscy sprzedawcy/handlarze wiedzą co mają, jak jak napisałeś jest dobrze, ale w rzeczywistości nie jest to co dla niektórych takie proste.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#46 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 21:42

Gdzie nie kupować belarusa W "BIRAWIT", bo mają tera "prefekturę" na głowie. A "prefektura" sama mi dupe zatruwa.

#47 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 21:52

Gdzie nie kupować belarusa @zmija2a masz Belarusa z Birawitu? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 22:11

Gdzie nie kupować belarusa no niestety/stety mam "prefekturę" i Belarusa z 2007r!!! Tylko nie wiem jeszcze kto winien!

A w zasadzie wiem. Konkurencja. hehhe

Już wyzywać nie będę bo się już nawyzywałem.
Ktoś pisał, że nie będzie robił z gęby cholewy. Ja bym powiedział tak: nie mieć gęby jak cholewy, nie robić z gęby też cholewy, ale cholewę na gębę czasami trzeba założyć.

Pzdr.

Edytowany przez zmija2a, 14 marzec 2011 - 22:24.

#49 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 22:43

Gdzie nie kupować belarusa kuzyn kupił tez z brawitu w 2007 i bardzo narzeka

#50 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 22:53

Gdzie nie kupować belarusa Myśmy kupili w '05. Ciągnik jest ok. Ale hmm "uważać" trzeba, jak przy każdym zakupie ;)

#51 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 22:58

Gdzie nie kupować belarusa A ja mam z '07r. i wsio OK. PUK PUK w niemalowane. Ale czasami na ogonie jakiś huhu. Ale już nie chce mi się tego powtarzać. - "Strajk rolników 2011".

#52 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 21:04

Gdzie nie kupować belarusa Teraz w ogóle jest chyba problem z kupnem, ja polecam dla przyszłych kupujących KLUKOWO. Bdb kontakt ze sprzedającym i naprawde ciekawa oferta sprzętu, do tego najniższa cena z tego co od kilka lat obserwuję
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#53 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 23 marzec 2011 - 18:40

Belarusy przyjeżdżają z minska zatankowane a jeden rolnik od którego ciągnik kupowałem to opowiadał że jak jeździł tam Belarusem po placu to mu zgasł bo paliwa zabrakło. Nie wiem czy to składnica czy gdzieś po drodze ale ostatnio był Zetor który tylko zjechał z lawety i zgasł a w zbiorniku dno widać. Czyzby komuś z kalisza się przydało troche ropy?

Kolego ja właśnie to samo miałem w Birawicie. Zjechał ciągnik z naczepy chcieliśmy sie przejechać po placu a tu gaśnie WTF? Patrzymy a tu taa wskazówka leży no to gostek przyniósł wielką łaską ze 3 litry ropy dopiero odpowietrzali i można było jechać ale o to paliwo tak trzeba było sie kłucic.

Edytowany przez kamil496, 23 marzec 2011 - 18:40.

Dodaj odpowiedź