Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z cyklu znalezione na allegro

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15423 odpowiedzi na ten temat

#4241 Share strd

strd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 11 wrzesień 2012 - 22:18

http://otomoto.pl/ze...45-A211853.html co o tym sądzicie ? :) Według mnie kusząc oferta A dla was? :)

Kolejne ogłoszenie z cyklu napisz do nas powiemy Ci jak przelać pieniądze, żebyś mógł obejrzeć traktor... a sprzedający pewnie z botswany, tylko ma umówiony kontakt w białymstoku. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z cyklu znalezione na allegro Dzisiaj, 06:03
  •  

#4242 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 00:51

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ci...2613963649.html

http://www.midantrim...Recent&offset=0

hehe, cwaniaczki, chcą sprzedać ciągnik którego nie posiadają... Dobre.

Na wiosnę kupiłem samochód w NL, dałem zaliczkę i wróciłem do kraju załatwić formalności. Z ciekawości wszedłem na allegro by sprawdzić jeszcze raz wartość rynkową tego modelu u nas. A że silnik był dość unikalny to w allegro wyskoczyło tylko kilka aut tego typu w tym moje.. heh... Oferowała go firma z Białegostoku. Po telefonie tam dowiedziałem się że mogę w każdej chwili przyjechać i obejrzeć auto, oraz że na placu mają duży wybór jeszcze innych gdyby to nie przypadło do gustu. Na moje pytanie czy warto jest jechać, czy auto jest warte drogi bo będę jechał z Warszawy czyli dość daleko uzyskałem odp. że tak jak najbardziej zapraszają by obejrzeć właśnie to auto... Gdy wyjaśniłem w jakiej sprawie dzwonie rzucili słuchawką. A jeszcze lepsze jaja są dalej, firma z NL która mi sprzedała auto gdy się o tym dowiedziała (ode mnie, hehe) miała zamiar wytoczyć im proces. Wysłali do nich emaila żeby natychmiast usunęli ogłoszenie oraz że kierują sprawę na drogę sądową. Jednak gość z firmy z NL który mnie obsługiwał znał język rosyjski, tamci z białego też i telefonicznie jakimś cudem uprosili aby nie robić z tego afery bo już więcej się to nie powtórzy.

Edytowany przez damianzbr, 12 wrzesień 2012 - 00:55.

#4243 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 09:25

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ki...2602905429.html Nowy Kirowiec :D

#4244 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 13 wrzesień 2012 - 07:39

Z cyklu znalezione na allegro Firma agropeks znajduję sie niedaleko mnie. nigdy nie słyszałem aby cos było nie tak.

#4245 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 13 wrzesień 2012 - 09:03

Z cyklu znalezione na allegro http://moto.allegro....2593198666.html Miniaturka niezła :lol:
http://moto.allegro....2613761205.html Co myślicie o tej cenie?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#4246 Share niutekTM140

niutekTM140

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Jestem z KPK Kumurun Team

Napisany 13 wrzesień 2012 - 18:54

Z cyklu znalezione na allegro co do firmy "agropeks" owszem maja drogie maszyny, cenią się ale żeby był jakiś problem to nie słyszałem a mieszkam 15 km od nich.

#4247 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 14 wrzesień 2012 - 21:15

Z cyklu znalezione na allegro O fajnie temat jest to wiadomo o co chodzi.. Panowie tego fendta znalazłem, zadzowniłem pod podany numer, rozmawiałem z gościem, cena tak ja kw opisie brutto do negocjacji, adres podał można przyjechać oglądać. Ale ta cena, normalna cena to by była 115-120 netto, a nie brutto wcale z takim przebiegiem, rocznikiem... Jak myślicie ?
http://otomoto.pl/fe...14-A215511.html

#4248 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 14 wrzesień 2012 - 21:31

Z cyklu znalezione na allegro Nie rozumiem cię. Ciągnik wydaje ci się za tani? A może musisz przypomnieć sobie czym jest cena netto i brutto?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#4249 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 22:18

Z cyklu znalezione na allegro Koleś od tej 714 ma na allegro też 412

http://otomoto.pl/fe...io-A213529.html

Ta sama jest tutaj

http://www.agriaffai...-412-vario.html

Ciekawi mnie co ci powie jak do niego zajedziesz. Poszukaj tej 714 ba agriaffaires. Może się dowiesz chociaż ile wogóle ma mth.

Edytowany przez hubertuss, 14 wrzesień 2012 - 22:20.

#4250 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 22:21

Nie rozumiem cię. Ciągnik wydaje ci się za tani? A może musisz przypomnieć sobie czym jest cena netto i brutto?

Przecież napisałem. Normalna cena za taki model fendta to 115-120tyś netto. Netto czyli cena ciągnika bez Vatu. Jak ciągnik był zakupiony z odprowadzaniem Vatu to ten Vat trzeba zapłacić czy 23% 115*1,23 i wychodzi ok 143ty brutto wtedy. I tak te modele fendta chodzą.. A ten z Vatem brutto jakby cena netto. Gość powiedział, że cena brutto, więc dlateto wgl sie zastanawiam na nim co może być nie tak..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4251 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 22:27

Z cyklu znalezione na allegro Na agriaffaires jest ten 714 przebieg 9800 h rok 2000. Niestety linku nie moge wkleić. Jeśli masz niedaleko do gościa podjedź zobaczysz co ci powie. Jedno jest pewne okazji nie ma praktycznie. A w czasach kryzysu jest coraz więcej zdesperowanych oszustów pragnących szybko, dużo i łatwo zarobić. Na allegro aż roi się od takich okazji.

Edytowany przez hubertuss, 14 wrzesień 2012 - 22:35.

#4252 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 22:38

Z cyklu znalezione na allegro Taa, tam są normalne ceny na agriaffaires , tam nie zaglądam, bo ceny kolosalne a w pl prawie nic nie ma. Na allegro jeszcze największy wybór, reszta to byle co od 2 lat stoi, bo zajechane i jeszcze kasy nie wiadomo ile chcą.
No mnie też właśnie ciekawi co zastane na miejscu.. Chyba, że on z francji i innych krajów je przywozi tam Vat mniejszy, ale to i tak tanio bardzo, a stan bardzo dobry. Pytam tutaj, bo do gościa mam 350km. Ale jechać pojade raczej, bo może to serio okazja, na miejscu sie zobaczy, a gość co chwile wstawia nowe i ceny podobne, 2004r 130ty brutto - to taniocha jak na te fendty..
Tylko właśnie, widze, że te aukcje mają mase wyświetleń, i te traktory co wstawia to tylko raz i wiecej nie daje tych samych więc może schodza mu..

Edytowany przez Famer21, 14 wrzesień 2012 - 22:48.

#4253 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 23:02

Z cyklu znalezione na allegro Ale tu nie chodzi o to aby kupić z agriaffaires. Tylko chodzi o to, że tam wiele sprzętów wystawionych u nas jako okazje. Są wystawione przez prawdziwych sprzedawców z inną ceną, przeważnie większym przebiegiem i starszym rocznikiem.

http://www.agriaffai.../fendt-714.html

#4254 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 19:20

Z cyklu znalezione na allegro Kolejne okazje:
http://tablica.pl/of...47fe6cfb;r:8;s:
http://tablica.pl/of...d577fd26;r:8;s:
http://tablica.pl/of...52661a73;r:8;s:
Czy ktoś w miarę rozgarnięty jest w stanie uwierzyć w takie okazje i wysłać jakąś zaliczkę?

Edytowany przez MFrolnik26, 15 wrzesień 2012 - 19:25.

#4255 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 20:10

Ale jechać pojade raczej, bo może to serio okazja. Tylko właśnie, widze, że te aukcje mają mase wyświetleń, i te traktory co wstawia to tylko raz i wiecej nie daje tych samych więc może schodza mu..

Po awatarze widać że duży a dalej wierzy w takie bajki... Hubertuss podał link i chyba już wiesz czy jechać?

#4256 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 22:42

Czy ktoś w miarę rozgarnięty jest w stanie uwierzyć w takie okazje i wysłać jakąś zaliczkę?

Tam masz kwotę 16 tyś takich ofert jest w necie od ...... traktory w idealny stanie, nowe roczniki za 80tyś - to rozumiem, że ściema, ale te, które ja podałem to są powiedzmy "potwierdzone". Cena nie odbiega 90tysiacami, a 10-15tyś. Po za tym telefonicznie rozmawiałem z gościem, podał adres i można przyjechać i zobaczyć te traktory, wszystkie są jego sprowadzone. Żadnej zaliczki bez zobaczenia, sprawdzenia stanu technicznego, dokumentacji bym nie dał. Takie, że zaliczke na konto przelać, i oni wyślą traktor z stanów na ich koszt do mnie, a potem jeśli sie nie zdecyduje na maszyne to odeśle na ich koszt - w takie bajki to wiadome, że nie uwierze choćby nie wiem jak bardzo zapewniali, że legalna firma..

Te, które podałem zainteresowany nimi jestem, bo jest podany adres i telefonicznie z gościem rozmawiałem. Mówi po polsku i bez problemu można sie z nim umówić. Tylko przez telefon wiele sie nie dowiem choć pytałem trzeba zobaczyć wszystko tylko no 300km mam do niego trochę trasy jest i właśnie nie wiem czy sie opłaci tam jechać, bo jeśli jest jakiś chaczyk w postaci rzeczywistego stanu technicznego czy dokumentacji i jeszcze odprowadzenia Vatu (choć zapewnił, że brutto) to szkoda dnia i kasy na paliwo.

Przeglądam oferty od dobrych 1,5 roku czekając na jakąś dobrą maszynę w dobrym stanie za okazjną cene (a pojawiają sie tak, ale idą bardzo szybko, że bdb stan i kasa okazyjna, ale to aukcja sie pojawi o 11 rano, a o 17 jak sie dzowni to sprzedany) i tak na prawdę to tylko allegro. Żadna inna strona nie ma takiego wyboru. A od 1,5 roku, bo z kupnem nam sie nie spieszy póki co, więc przeglądam, aż sie trafi na coś dobrego i wtedy. Normalnie szukamy ferguson 6475-80, ale póki co nie ma odpowiedniego. A fendtami z ogłoszeń, które podałem zainteresowałem sie przez wzgląd na ich stan na fotkach i cenie głównie, bo fendty to najdroższe i najlepsze traktory, ale za to najdroższe, więc takie ceny to wolę takiego fendta niż fergusona. Liczę się, że żeby kupić dobry i w dobrym stanie traktor 130,000zł muszę mieć. Ale jak widze fendt 5xx 98 rok z 8 tyś mtg za 110 tyś (wypucowane i wymienione wszystko prawie to śmiech na hali).

Edytowany przez Famer21, 15 wrzesień 2012 - 22:45.

#4257 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 07:15

Z cyklu znalezione na allegro Przejechać się zawsze możesz. Na paliwo majatku nie wydasz. ciekawi mnie bardzo jaki efekt będzie. Niestety mf czy fendt to drogie maszyny. W Polsce cięzko coś tanio znaleźć a ceny na stronach zagranicznych pokazują ile tak naprawde kosztują dobre egzemplarze.

#4258 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 11:28

Z cyklu znalezione na allegro Sam jestem ciekaw efektu. Szczerze wolałbym żeby okazało się wszystko ok, bo gość ma kilka 716 w idealnym stanie z tak małym przebiegiem, że mozna powiedzieć nówka. Siedzenia oryginalne (a jak wiadomo siedzenie w ciągniku to jego "dusza" tak jak wygląda siedzenie tak używany był traktor, a w pl siedzenia wymieniane 10 razy i wyniszczone kompletnie) w bdb stanie, nic nie malowane, wymieniane i za taką cene to aż nie możliwe. Jedyne co mi do głowy przychodzi to sprowadzony z Francji, Belgi lub innego kraju, bo tam Vat jest 17% lub też umowa kupna sprzedaży, więc gość Vatu wgl nie odprowadzał, ale podana brutto, więc..

Edytowany przez Famer21, 16 wrzesień 2012 - 11:32.

#4259 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 11:56

Z cyklu znalezione na allegro moze być cena brutto bo dostaniesz fakturę nie od niego ale od sprzedawcy w niemczech, francji czy innego kraju i wtedy vat 0% proste

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4260 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 12:08

Z cyklu znalezione na allegro Jak Vat jest 0%? To on nie zapłacił wgl tego Vatu wtedy podał by chyba cene netto, a nie brutto? To znaczy pytam, bo nie wiem jak to jest dokładnie z tym Vatem z traktorami.