Skocz do zawartości

Zdjęcie

co myslicie o tych ciagnikach:)

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 06:32

co myslicie o tych ciagnikach:) Eee tam razem z usługami co robimy to więcej jak 50ha nie bedzie..A traktorek robi 450h rocznie..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co myslicie o tych ciagnikach:) Dzisiaj, 23:35
  •  

#22 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 19 grudzień 2010 - 14:51

co myslicie o tych ciagnikach:) No to u nas tylko 25ha rocznie na żniwach transport zboża te kilka naście przyczep po 6 ton, potem orka, uprawa i teraz jakbyśmy mieli fendta to gruberowanie bo c-360 sie zesra z gruberem :P Więc mocny, ale nie z duzy chcemy.

#23 Share FFTH

FFTH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 23:04

co myslicie o tych ciagnikach:) Ta marka jest naszpikowana elektroniką. nie wiem jak ten model, o którym mówisz.
A im starsza elektronika tym gorzej do tego kto jest jej właścicielem.

np. w MF w końcówce lat 80 montowali komputer, który był odpowiedzialny za prawie wszystko.
Oczywiście ten komputer lubił sie wysypywać ( tracić zawartość pamięci ) i w tedy nic nie działało:
WOM, napęd, blokada, półbiegi, podnośnik itp.

Dlatego myślę , że im prostszy tym lepszy.

Kieruj się tą regułą.

#24 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 05:56

co myslicie o tych ciagnikach:) Dobrze mówisz ;) Tyle, że nie porównywałbym elektroniki MF to Fendta, bo w tych modelach , o których mówisz nie postarali sie z umiejscowieniem tego sterownika..

#25 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 779 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 17:28

co myslicie o tych ciagnikach:) FFTH no My właśnie chcemy jak najmniej elektroniki... Jak coś siądzie z sterownikiem czy kompem to serwis :/ WOM + TUZ 125ps do 80tyś zł. Nie wiem u nas wszyscy fendty zachwalają, od jakiegoś roku jest o nich u nas głośno. te 500tki i 300 są "małe" z wyglądu, ale moc mają. Ja właściwie to szukam takiego modelu, który kupie do 80tyś i dobrym roczniku :D Nie jestem jakoś konkretnie zdecydowany na jakiś model obojętnie byle spełnia kryteria, który wymieniłem :) Od 312 lsa LSA zacząłem rok temu poszukiwania, bo wujka sąsiad takiego ma i na żywo robi wrażenie z wyglądu jak i pracy dlatego tak się tych "300tek" uczepiłem w postach, ale jeśli macie inne propozycje to słucham :lol: Ja od jakiegoś czasu jak szukam tego fendta to co szukam to znajduje jakiś inny model o którym nie wiedziałem :D 312 jest dość trochę, ale z dobrym wiekiem i wyposażeniem (WOM + TUZ) nie ma co liczyć na mniej niż 20 tyś euro jedynie Niemcy, Francja, włochy to widzę, ale to bez Vatu potem to 20% doliczyć to wychodzi polska cena :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share DieselrossTMS

DieselrossTMS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 19:08

co myslicie o tych ciagnikach:) są "małe" z wyglądu, ale moc mają /mówisz Fendtach dokładnie to szczera prawda ja mam 309 Vario jest gabarytowo nie za wielka ale siły to ona ma od zajeb*nia :o

#27 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 779 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 09:05

co myslicie o tych ciagnikach:) Jesteśmy z wujkiem zdecydowani na tego Fendta, ale ta cena... 41tyś to jest nie mozliwe, ona normalnie po 80tyś chodzą, chyba, że ten własnie ma coś z silnikiem nie tak, ale pisałem do gościa i odpisał, że wszystko bdb stan. Cena netto, brutto wyjdzie ok 17tyś euro może, więc i to nieźle...

www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Traktory-120-139-KM/Fendt-FAVORIT-512-C/f3d062e0-9f4b-49cc-8a0d-6e83fd3b38dd.html#contact

co sądzicie ?

#28 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 16:21

co myslicie o tych ciagnikach:) 512 za 41 tys? Powodzenia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 779 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 17:55

co myslicie o tych ciagnikach:) Kurcze no właśnie jesteśmy zdziwieni bardzo tą ceną... Zastanawiamy się nad nim tylko ze względu no to, że może to być naprawdę szansa jedna na milion i fajnie by było z niej skorzystać. 41 tyś do tego napewno Vat dojdzie ok 10 to i tak 53 tyś od razu opony, tuz kupić i 80 akurat wyjdzie na lata jeśli rzeczywiście to wielka okazja...