Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paliwo do C-360

75 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 24 kwiecień 2011 - 21:28

Paliwo do C-360 Osobiście opału nie stosuje... kiedyś czytałem że opału spali więcej. Prawda to czy mit ? A jak się ma olej ? dużo taniej wychodzi niż ON? Jaki koszt instalacji na ten olej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paliwo do C-360 Dzisiaj, 05:08
  •  

#42 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 21:30

Paliwo do C-360 żeby ciebie policja nie złapała na opale bo będzie ciekawie

#43 Share PioterKolo

PioterKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 08:19

Paliwo do C-360 Policja nie łapie jak już tylko służba celna.... Każdy ma inne zdanie o opale i o ON ale u nas np JD 6210 od nowości chodził tylko rok na czystym ON tylko jak był na gwarancji itd a potem i aż do teraz chodzi na opale tj już prawie 8 lat i NIC powtarzam NIC nigdy się nie działo a robi +/- 1000 mth na rok także polecam

#44 Share fordtw15

fordtw15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 08:37

Paliwo do C-360 prawda jest taka że łatwiej kupić fałszywą rope niż opał, opału jeszcze nie spotkałem żeby ktoś chrzcił, wydaje mi sie że piece są czułe na to a ON to różnie bywa zależy od źródła. jak masz kupić nie pewną rope to lepiej kupić pewny opał, jak dla mnie to różnicy niema miedzy OP i ON tylko taka że jak ktoś nie jeździł to straszy że się sprzęt psuje. Ogólnie to o to chodzi żeby nastraszyć ludzi to nie będą jeździli tylko kto spróbował wiele lat temu to dalej jeździ i nic sie nie dzieje.

#45 Share endriu007

endriu007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 10:11

Paliwo do C-360 Co do tego oleju to porównaj cenę ropy do oleju choćby w markecie to za litr ropy wychodzi ponad 2 oleju, a spalanie mniej więcej na podobnym poziomie. Co do ceny instalacji to nie wiem bo kolega z Niemiec od jakiegoś gościa ja przywiózł. Jedynym minusem tego jest zima bo nie da się w mróz na tym ujechać. Ale wiem że w żniwa jak ciągnik chodził bez zarzutu.

#46 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 10:24

Paliwo do C-360 Jest ktoś zaufany kto jeździ autem na OO. I w powiem że spalanie jest mniejsze o jakiś 1L na 100km i ciut więcej mocy także nic nie zaszkodzi silnikowi

#47 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 03 maj 2011 - 19:19

Paliwo do C-360 Moim zdaniem najlepsze paliwo to Olej Opałowy czerwony.U mnie wszystko na tym chodzi nawet WV 1.9 TDI i nie narzekam , cena to 2.60 za litr.Połowa taniej jak ON.

#48 Share darko

darko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 03 maj 2011 - 19:41

Paliwo do C-360 ja jeździłem c385 i nie narzekałem teraz mam mf699 i zetora 7011 i też nie narzekam

#49 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 04 maj 2011 - 16:24

Paliwo do C-360 Ja jak już pisałem od kilkunastu lat jeżdżę na tym towarku i nie nażekam lecz sobie chwale. Któryś poprzednik już tu pisał o super doładowaniu w bizonku nie wiem jak to się dzieje ale na OO jest ciut większa moc chyba ma więcej oktanów.

Któryś kolega pisał o cenie 2,6 zł to super cena u nas jest po 3,8 i jak tu żyć jak mi 180l na jedno zatankowanie jest potrzebne. I mi mówią że znoszą!

Panowie jak macie ten towar to nie parzeć na nic lać do bólu ile tylko wejdzie.

A i jedna informacja raz na rok wzmienic filtry i bdzie ok
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#50 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 04 maj 2011 - 19:42

Paliwo do C-360 filtry to się wymienia jak przy normalnym z bio trzeba wymieniać raz do roku lub szybciej hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 04 maj 2011 - 20:01

Paliwo do C-360 Teraz o opał jest naprawdę ciężko , bez dowodu i numeru pieca nie przywiozą :(

#52 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 04 maj 2011 - 20:06

Paliwo do C-360 szukaj kogos kto co ma piec. Lub znajomy znajomego ma piec to łatwiej. Lub może ma ktoś suszarnię?
W okolicy u mnie jest gość tzw pośrednik który sprzedaje bez zaśwaidczenia ale drożej niż u dostawcy.
Ten pośrednik to zwykły zjadacz chleba który bierze więcej OO bo wie że sprzeda a że ma suszarnie to może brać różne ilości i może śmiało się podpisać ( spisać) i sobie zarobi te 40gr na litrze. Dużo wg mnie ale mamy wolny rynek

#53 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 maj 2011 - 20:38

Paliwo do C-360 My jeździliśmy kilka ladnych lat na OO i ciągniki szły jak burza :D Ale pompa w 3P to teraz wiem że ledwo zipie dostała pewnie od OO. O tłoczkowe pompy nie ma co się martwić gorzej z rotacyjnymi
Mój Wladimirec podbija świat

#54 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 05 maj 2011 - 17:21

Paliwo do C-360 Kolego @tomi382- Owszem możesz wymieniać filtry tak jak na normalnym paliwie tylko że weź sobie roczne filtry po OO i roczne filtry po ON i zobaczysz rużnice. Nie wiem ile u cb przepływa paliwa rocznie w ciągniku bo jak ja bym filtrów nie wymienił co 8 miesięcy to bym ciągnika nie zapalił z tym że u mnie rocznie przez ciągnik przelatuje kilka tyś litrów paliwa marki OO.

A wy musicie se łatwić karteczki hehe a ja mam OO w prywatnym małym wiejskim cepeenie i biore sobie samochodzik dwukułeczke i zbiornik mni 500l i jade po OO na legalu
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#55 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 maj 2011 - 19:20

Paliwo do C-360 To co u was niema służby celnej? u nas na wieś wpadła rok temu to u każdego trzepała baki, zbiorniki kanistry itp, jak znalazła i nie ma papierów, to do 5000zł zależy od ilości,
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#56 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 05 maj 2011 - 19:28

Paliwo do C-360 Nic się nie bój Dawid i na Ciebie przyjdzie czas :lol:
Myślisz że forum jest anonimowe? :rolleyes:

#57 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 06 maj 2011 - 18:07

Paliwo do C-360 Panowie ostatnio jade sobie w sobote z zabawy i przypalałem papieroska i zwolniłem było to na przeciwko tego cepeenu jest godzina ok 3 w nocy i patrze a tu policja z karnistrami opał tankuje i co tu nam służba celna ma zrobić jak nawet mundurowi tankują OO.

To co ta służba celna ma do domu mi przyjść i karnistry wywracać???

#58 Share lukash0

lukash0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 06 maj 2011 - 20:10

Paliwo do C-360 tez jeżdżę na opale już kilka lat i nic się nie dzieje :D

#59 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 06 maj 2011 - 20:34

Paliwo do C-360 ja tez spokojnie sobie jezdze na OO teraz nawet mamy dwa miejsca zakupu :) w tygodniu przyjedzie z tys litrów :) tak na poczatek sezonu :)a jak co to faktórke moge miec tyle ze nie na mnie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 14 maj 2011 - 10:48

Paliwo do C-360 Kurcze u mnie coraz gorzej z opałem , jeżdże na oparach , a przywozić zbytnio nie chcą , ostatnio mi 1000 litrów już z pretensjami przywieżli .......ale dałem w kieszeń 100 i się uspokoili :lol: , cena 2.80 za litr.