RolnikMat

Valtra N-Jak mocowany jest ładowacz ?

Polecane posty

RolnikMat    45

Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

parę km od Mnie jeden ma n91 i n82 to przy ładowaczach jest rama pomocnicza z boku i chyba z dołu, a jak to dokładnie wygląda to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekxwz    0

witam panowie chciałbym zaczerpnąć wiadomości na temat valtry n 92 z ładowaczem czołowym. jaki jest koszt kupna takiego traktorka, jak się sprawuje . proszę o szczere odpowiedzi użytkowników valtry. aha i jeszcze jedno czy firmy dilerskie valtry zajmują się pomocą w wypełnianiu wniosków na dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Pewnie tak aby przyciągnąć klienta :lol: Traktorek fajny kompaktowy wg do tura oprysków nawozu itp do paszowozu idealny ale w polu też sobie poradzi ;)

Koszt obstawiam do 200 tys z ładowaczem ;[


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

Valtra N92 i tur valtry,(Quicke) to coś koło 240tyś valtra+tur.

Edytowano przez wojo123

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
    • Przez mastid
      Witam, może ktoś mi podpowie gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego w traktorze Valtra n101 ?? Jak go najlepiej sprawdzić czy działa??
    • Przez Rosomak22
      Mam problem bo chciałbym kupuc ładowacz czołowy do masseya 6260 sześcio cylindrowy silnik i nie mogę znaleźć na ten model ale juz sa na 6270 i teraz pytanie czy bedzie pasował? Czy adaptacja bedzie taka sama do 6260 i 6270? Czy rozstaw srob będzie sie zgadzał?
    • Przez Marcin06
      Witam, mam na sprzedaż:
      -Ładowacz UNHZ 500. Stan dobry w komplecie widły + łyżka. Cena 2800 zł do negocjacji.
      -Dmuchawa do zboża z kompletem rur. Bez silnika. Cena 600 zł do negocjacji.
      -Rozdrabniacz Bąk.  Bez silnika. Cena 120zl do negocjacji.
       
      Woj. Wielkopolskie.  Powiat Grodziski
       
      Więcej informacji na priv.



    • Przez KOSTEK12
      Witam,czy po zatrzymaniu ciągnika rewers mechaniczny powinien delikatnie zgrzytać ,oglądałem ostatnio Valmeta 6300 i właśnie tak się dzieje,nie jest to mocny zgrzyt ale jednak wyraźnie słychać, dodam że przerzuca się bez większych oporów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj