Skocz do zawartości
RolnikMat

Valtra N-Jak mocowany jest ładowacz ?

Polecane posty

WHATEVER

RolnikMat    29

Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

parę km od Mnie jeden ma n91 i n82 to przy ładowaczach jest rama pomocnicza z boku i chyba z dołu, a jak to dokładnie wygląda to nie wiem

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekxwz    0

witam panowie chciałbym zaczerpnąć wiadomości na temat valtry n 92 z ładowaczem czołowym. jaki jest koszt kupna takiego traktorka, jak się sprawuje . proszę o szczere odpowiedzi użytkowników valtry. aha i jeszcze jedno czy firmy dilerskie valtry zajmują się pomocą w wypełnianiu wniosków na dofinansowanie

PatrykGY    4

Pewnie tak aby przyciągnąć klienta :lol: Traktorek fajny kompaktowy wg do tura oprysków nawozu itp do paszowozu idealny ale w polu też sobie poradzi ;)

Koszt obstawiam do 200 tys z ładowaczem ;[

wojo123    3

Valtra N92 i tur valtry,(Quicke) to coś koło 240tyś valtra+tur.

Edytowano przez wojo123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodociany17
      Co sadzicie o ciagnikach Valtra serii A | C | M ?? Który ciagnik z tych serii byłby odpowiedni na 30 do 50 ha
      MI najbardziej podoba sie C100. Jakie zalety ma ten ciagnik a jakie wady?? Jakie ma spalanie?? Prosze o komentarze wypowiedzi, i czy ktos jedził lub posiada taki ciagnik??
      Co to jest ten Wentylator ze sprzęgłem lepkościowym??
    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez Futrzak
      Ej jaką valtre powinienem wybrac na gospodarstwo 180 ha bo zamieżam kupic zastanawiam się nad seriami T/N/lub XM bo była by idealna do manewrowania w kurniku.Lecz nie wiem czy była by dobra w pracach polowych, bo transportu mam juz NewHollanda TL80A.Więc poszukuje ciągnika do prac polowych.pomóżcie z wyborm.
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?