Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z cyklopem czeskim

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bynio

bynio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 18:59

problem z cyklopem czeskim mam w cyklopie olej hydrauliczny 46 - taki zalecił mi fachowiec... wałek WOM napędzam ciagnikiem C-360 przez skrzynie , bieg 5, obroty 1000/min, cyklop dźwiga jsk szalony a po 10 minutach prcy olej robi się jak woda i cyklop nie ma siły nawet przy max obrotów silnika. pompa jest dobra więc ten olej chyba kiepski. a jaka wydajnięjsza pompe mozna założyc by ciągnik tylko "porkotał" a cyklop chodził jak trzeba???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z cyklopem czeskim Dzisiaj, 14:52
  •  

#2 Share FarmerX2

FarmerX2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 23 sierpień 2010 - 22:32

problem z cyklopem czeskim U siebie w UNHZ-500 miałem założona pompe od bizona - 40L /min. Powiem tak: WICHURA. W MF 255 na 1000obr szalał jak diabeł, rwał na rozłożonym wysiegniku i bez problemu przestawiałem się w inne miejsce.

Druga sprawa to olej. L-HL to to najgorszy olej jaki może być. Przeznaczony jest do mało obciążonych instalacji. Kup olej L-HV, np. HYDROL L-HV 46, który jest dużo bardziej stabilny termicznie - nie zmienia drasatycznie gęstosci pod wpływem temp.

#3 Share paul7

paul7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 18:04

problem z cyklopem czeskim TO jest oryginalna pompa do UNHZ-500 i ma większą wydajność...
a z resztą gdy ma już swoje lata (mój ładowacz ma 20 lat) to już nie to samo co nówka...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 03 wrzesień 2010 - 07:05

problem z cyklopem czeskim

TO jest oryginalna pompa do UNHZ-500 i ma większą wydajność...
a z resztą gdy ma już swoje lata (mój ładowacz ma 20 lat) to już nie to samo co nówka...

Zgadzam się w zupełności z kolegą, bynio kup sobie tą pompę, którą proponuje Ci paul7, będzie wydajniejsza.

#5 Share paul7

paul7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 11:09

problem z cyklopem czeskim Możesz też dołożyć kilka złotych i kupić taką od unhz 750 ale niewiem czy ci ładowacza nie rozsadzi B) (54l/min)
PS nie napisałeś czy masz unhz 500 czy 750

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Damian68

Damian68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 10:28

problem z cyklopem czeskim panowie mam uhz 750 mam wyrobine tuleiki przy zamykaniu opaty lub wideł morze ktoś wie gdzie mukbym takie kupić lub odczego pasuja srednica blca 40 mil