hos

Troll T-274 350 - Instrukcja obsługi

Polecane posty

hos    0

Witam wszystkich serdecznie.
Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?

Z góry dzięki za pomoc.

koper88    55

Posiadam ale wersję papierową. Interesuje cię coś konkretnego czy tak ogólnie szukasz?

hos    0

Niedawno kupiłem i chciałem go trochę odremontować. Chciałem zobaczyć czy w instrukcji są podane takie dane jak: jaki olej hydrauliczny i najważniejsze ile tego oleju potrzebuję. Nie wiem czy takie informacje są w tej instrukcji zawarte, ale generalnie miło by było mieć instrukcję od sprzętu który się posiada. Dużo stron ma ta instrukcja? Istniała by taka możliwość żebyś zrobił zdjęcia?

Dzięki za odpowiedź.

Wiadomość z agroFakt.pl

koper88    55

Jak dobrze pamiętam to nie jest jakoś strasznie gruba książka. Jak znajdę chwilę to ci zeskanuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roosiuu_xd
      Witam, kupiłem sobie trolla i mam problem, otóż chodzi o nieprecyzyjny obrót, o ile na bokach jest w miare okej, to na środku lata jakby bezwładnie, jak przekręcam ramie z jednej strony na drugą, to od pewnego momentu leci bezwladnie zatrzymuje sie na środku, chwile stoi aż olej napłynie, i dalej dopiero jedzie, a druga sprawa jest taka, ze i tak to ramie troche, i nie chodzi tu o luzy w konstrukcji tylko siłownik pacuje mimo ze nie ruszam rozdzielaczem, dodam ze rozdzielacz jest nowy, z innymi silownikami nie ma problemu, silownik rozbieralem wszystkie uszczelnienia sa w porzadku, przewody tak amortyzuja? Jakiś zamek na to zakładać bo obecnie to strach tym robić zeby w cos nie przywalić. Dodam ze to jest jakas polska konstrukcja ale nie jest to tego typu jak troll 350 na tej listwie zebatej tylko cos chyba starszego na takim grzebieniu zębatym.
    • Przez patataj_
      Witam, tak jak w temacie troll nagle działał miał siłę i nagle przestał działać. Stało się to bez obciążenia tylko na pusto podczas składania. Gdy doczekam kilkanaście sekund i ruszę dzwignia to podniesie się troszeczkę i koniec. Co może być przyczyną?
    • Przez kamilmacheta335
      Witam zakupiłem ostatnio trolla z kompletną łyżka podsiębierna w celu kopania, problem w tym że wydaje mi się on słaby . Wszystkie siłowniki chodzą powoli i czasami się zatrzymują, np. gdy chce zgarnąc bokiem łyżki ziemię do wykopu. Jedynie siłownik od pierwszego ramienia bardzo szybko opuszcza z tym już sobie poradzę bo będę zakładał dławik, ale tak poza tym rewelacji nie ma. Przy rozdzielaczu jest jakiś zawór tylko o ile obrotów i w którą ze stron go kręcić żeby to coś dało ? I jeszcze jedno pytanie w zbiorniku ma być 35l oleju to wiem ale mniej więcej ten zbiornik ma być zapełniony w 2/3 , 1/2 ? Niestety nie ma żadnego bagnetu przy korku właściciel mówił że olej był wymieniany faktycznie wygląda na świeży, tylko zapewne w celach budżetowych za mało go wlał, tak że pod wzniesieniem mi tego oleju brakło i hydraulika nie ruszyła. Powiedział mi jaki olej chcę dolać tylko pytanie ile wlać żeby nie przesadzić 🤔
    • Przez woj987
      Witam, otóż nabyłem nie dawno ładowacz Troll do używania w gospodarstwie, ale również sporo pracuje przy drzewie i chciałbym zapytać czy da się i jeśli tak to z czego założyć chwytak z rotatorem do trolla? Ręcznie przerzucać drewno w lesie na przyczepy już przykro, a jak stoi maszyna na podwórku to trzeba wykorzystywać. Pozdrawiam
    • Przez Krzysiek_case
      Witam! Mam problem z siłownikiem głównym w ładowaczu mianowicie jeżeli biorę dźwignię w do góry siłownik odpadając szarpie tak jakby zamykał i otwierał przepływ oleju, w druga stronę jest ok. Na sucho czyli gdy wybije stworzeni siłownik chodzi nie zacinając się, zamek przekładany z drugiego siłownika który pracuje dobrze nadal to samo. Filtry oczyszczone rozdzilelacz regenerowany, siłownik regenerowany, bez zamka pracuje ok. Ktoś miał taki przypadek i może mi pomóc? Z góry dziękuję!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj