Skocz do zawartości

Zdjęcie

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
217 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:07

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! A masz w tej instrukcji opis komputera Electronic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Dzisiaj, 03:40
  •  

#122 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:28

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Tematy połączone

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#123 Share Damianrolnik

Damianrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Muzyka, Rolnictwo

Napisany 16 styczeń 2008 - 14:14

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! A masz w tej instrukcji opis komputera Electronic?

Nie mam przykro mi że nie moglem pomuc
U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.co...er/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto....ser2482.html>>>

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Dzisiaj, 03:40
  •  

#124 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2008 - 18:23

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! To pewnie mamy takie same instrukcje <_<. W mojej też nie ma.

#125 Share Damianrolnik

Damianrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Muzyka, Rolnictwo

Napisany 17 styczeń 2008 - 20:20

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Pewnie tak bo ja mam od takiego gościa z allegro

,,To pewnie mamy takie same instrukcje . W mojej też nie ma.''
U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.co...er/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto....ser2482.html>>>

#126 Share SpaceJockey

SpaceJockey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Authoring DVD

Napisany 21 styczeń 2008 - 01:01

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Witam

Katalog części URSUS Seria 32/34 z roku 1988 (od 932-1634) 314 stron. Większość części jest taka sama jak w serii 912-1614.
Mam nadzieje że sie komuś przyda.

Katalog Cęści Zamiennych URSUS 932-1634

plik RAR wielkości 102MB
Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0
Mario Ranieri dla mnie Mistrz

#127 Share dmnk217

dmnk217

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 14:44

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! poszukuję instrukcji obsługi do jd 6400

#128 Share SpaceJockey

SpaceJockey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Authoring DVD

Napisany 22 styczeń 2008 - 19:14

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Katalog części do Ursusa 912-1614 z roku 1988.

Katalog Części Zamiennych URSUS 912-1614

plik RAR 129MB
Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0
Mario Ranieri dla mnie Mistrz

#129 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 20:04

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Witam

Potrzebuje instrukcji obslugi do zetora 7245. Moze mi ktos pomoc?

mail: dj_danex@o2.pl

Pozdrawiam

#130 Share sbchp250

sbchp250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 08:41

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Poszukuje i z góry dziekuje :P

Instrukcja obsługi Ursus C-355
Instrukcja napraw Ursus C-355
Instrukcja obsługi Ursus C-360
Katalog części Ursus C-355
Katalog części Ursus C-360

Za cokolwiek z tej listy dziękuje ślycznie.

Do 30MB mozna wrzucac na speedyshare.com (jak cos to mozna podzielic party po 29MB w wrzucac)

Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 16:38

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! sbchp250 instrukcję napraw do c-360 znajdziesz powyżej zeskanowaną. A 60-tka jest ciuchnę podobna do 55-tki.
a

#132 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 16:42

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Poszukuję instrukcji obsłógi to mf 3060.... odp prosze przesłać na maila: monteks@o2.pl. Z góry dzieki

#133 Share sbchp250

sbchp250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 18:25

sbchp250 instrukcję napraw do c-360 znajdziesz powyżej zeskanowaną. A 60-tka jest ciuchnę podobna do 55-tki.

No wlasnie ta ksiazke mam, przeczytalem caly temat :P

Mam C-355... no i wlasnie wiem ze rozni sie od c-360 kilkoma szczegolami.
Miedzy innymi ma mniejszą moc, a to za sprawa hmmm... chyba rozrządu.

Los mnie rzucil do obslugo tego ustrojstwa.. i instrukcja od 355 lub chociaz 360 by mi sie niezmiernie przydala :) (instrukcja obsługi nie napraw.... ewentualnie instrukcje napraw do 355, do 360 mam)

Nie znam sie za bardzo na tym wszystkim... No bo ja jestem z miasta.. i to na dodatek ekonomistą :) Ale taki los.

Jesli jest ktos w stanie mnie poratowac tym ksiazeczkami to bede dozgonnie wdzieczny

Pozdrawiam.

#134 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 18:31

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Masz rację tam moc mniejsza jest przez rozrząd w 355.
Tej książeczki to na sieci nigdzie nie widziałem. A co dokładnie chcesz wiedzieć, to może będę wiedział, bo mam taki silnik od 355 (chyba s4002) w mojej c-4011.
a

#135 Share sbchp250

sbchp250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 19:14

Masz rację tam moc mniejsza jest przez rozrząd w 355.
Tej książeczki to na sieci nigdzie nie widziałem. A co dokładnie chcesz wiedzieć, to może będę wiedział, bo mam taki silnik od 355 (chyba s4002) w mojej c-4011.

A rozne rzeczy chce wiedziec...

Np. chcialem kupic olej... taki sam jak byl lany do tej pory... Znalazłem te banki z olejem... to był dokladnie taki:

http://www.mobil.com...iesel_0W-40.asp

O tu jest zdjecie http://allegro.pl/it..._fakt_vat_.html

Do niego potrzeba ok. 13l i mnie to bardzo drogo wyszlo i teraz nie dziewie się ze rolnicy narzekaja na brak pieniedzy.

Widzialem tansze oleje.. konieczny jest taki ?? wiem ze wymieniany jest wnim co 2lata.
Od 20lat rocznie nim zjezdzane jest ok 80l ON...
To znaczy ze duzo byl eksploatowany ?? Wiem ze ciezko nie mial... jezdzil tylko z rotosanem i opryskiwaczem.
Ojciec ma małą farme ok 1ha. I ja uprawiał w wakacje zawsze.. głownie jabłonie. Ja sie do tej pory tym w ogle nie zajmowalem

Mam w sumie bardzo duzo pytan :P

aha.... ten silnik ma turbo spręzarke ???

I bardzo przepraszam za OT, w tym temacie. NIe poruszam sie jeszcze po forum zbyt dobrze.

#136 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 19:31

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Jest to olej stanowczo za drogi do starego Ursusa, dodatkowo on jest do silników turbodoładowanych, a c-355 ma silnik bez turbiny. Ja leję do swojego silnika oleje z rodziny Superoli (chyba taki jest zalecany w instrukcji, ale oznaczenia oleju się przez tyle lat zmieniły). Za Superol 30 lub 40 za 5 litrów zapłacisz około 30-35 zł a do silnika wchodzi chyba coś około 9-10 litrów a nie aż 13, czyli zapłacisz około 70 zł + filtr oleju kilka złotych.
Jeśli dobrze zrozumiałem to rocznie ciągnik wypala 80 litrów, czyli trochę ponad jeden bak, a to tyle co nic, czyli on praktycznie stoi, więc olej w silniku wymieniany jest raczej ze starości niż z wypracowania.
Ogólnie w sklepie możesz jeszcze popytać o Superol w wersji na zimę, silnik łatwiej odpali.
a

#137 Share sbchp250

sbchp250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 20:24

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Olej juz zakupilem... od znajomego slyszalem ze wchodzi ok 13l to tyle kupilem, trzeba zalac jakis filtr ?? tylko jaki tam filtr sie olejem zalewa ??

Z samochodem jedzie sie do ASO, podadza ciastko, kawe.. a z Ursusem gdzie mozna jechac ?? Sa ASO dla Ursusa ??
Chcialbym sam sprobowac to wymienic, tylko nie wiem jak :P Korona mi z glowy nie spadnie.
Jesli jest tak samo jak w c-360 to odszukam w instruckcji.

Udalo mi się znalezc instrukcje obsługi do C-360 w formie elektronicznej... mam jeszcze instrukcje napraw wiec mysle ze sobie poradze. Duzo jest róznic miedzy C-360 a C-355 (mogl by ktos wymienic)

Zastanawiam sie czy nie sprzedac tej całej "gospodarki" wraz z budynkami.

Jesli z tym zostane... to na wiosne trzeba bedzie juz to wszystko miec gotowe.
Cała ta sytuacja jest troche irytujaca, no ale moze ogarne to wszystko. Kupilem taka ksiazeczke... program ochrony rosli 2008 i tam jest kiedy i czym pryskac. Tylko musze kogos znalezc, aby wytlumaczyl mi jak sie obsługuje opryskiwacz. Model to Termit, albo cos w ten deseń.

A co do tego ze spala w ciagu roku 80l ON to dobrze mnie zrozumiles, wlasnie to mialem na mysli.

Aha, udalo mi sie okiełznac tego potwora... ale jak zjezdzalem z gorki, wcisnalem hamulec to tylko jedno kolo hamowalo.
Mam instrukcje napraw do 360, 355 ma taki sam układ hamulcowy ??

Bardzo chce sie nauczyc obłsugi tego wszystkiego.

#138 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 23:11

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Siema mam zeskanowaną instrukcję i katalog części do owijarki Sipma Z-274 więc jeśli ktoś by potrzebował to pisać na mateus_2@interia.pl lub 3552132
z kolei ja szukam katalogu części do URSUS-a 5314 z góry dzięki

#139 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 26 styczeń 2008 - 19:50

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! Jeśli masz instrukcję od c-360 to dasz radę sam wymienić olej, najpierw rozgrzej trochę silnik, następnie odkręć korek do spuszczania oleju pod silnikiem, ale pierw podstaw jakąś bańkę, potem wykręć filtr oleju taki "czarny" po prawej stronie silnika u dołu, potem zamknij korek spustu oleju, zakręć nowy filtr oleju, ale pierw zwilż olejem podkładkę gumową filtra (do odkręcania przyda ci się specjalny klucz do filtrów). Potem wlej olej z lewej strony silnika z przodu koło sprężarki i sprawdzaj poziom wskaźnikiem, żebyś nie zalał za dużo.
Co do hamulców to w tych ciągnikach są kiepskie, najprawdopodobniej zapowietrzyła ci się jedna strona, odpowietrzanie tak jak w c-360. Ja nie mam hamulców w swoim, ale nie polecam takiej jazdy.
A ciągnik który wypala rocznie 80l ON to prawie nówka.
a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share sbchp250

sbchp250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 11:35

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych ! @cosmos - dzięki za dogłębne i rzeczowe info.