Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#4121 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 04 kwiecień 2013 - 16:20

Co z tą Pol... Fabryką Więcej! :D :D
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 12:00
  •  

#4122 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 04 kwiecień 2013 - 16:27

Co z tą Pol... Fabryką A co to za model tam pokazują 11034?? Tak wcześnie?

A tak wgl. to czemu ja mam godzine 17:28, a na forum 16:28, czyżby nie przestawiono czasu? B)

Edytowany przez dawidursus323, 04 kwiecień 2013 - 16:28.

#4123 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 04 kwiecień 2013 - 17:31

Co z tą Pol... Fabryką Faktycznie częściej mogą pokazywać takie zdjęcia z obecnych prac :-) a co do największego to prawdopodobnie jest składany jeden z prototypów bo nie jest na taśmie tylko gdzieś z boku hali

#4124 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 17:34

Co z tą Pol... Fabryką Ja to widzę jakieś kabarety na tych zdjęciach ale trzymam kciuki za niedźwiadka... brat miał kupić mido 8024 z EHR i TUZ ale perfidnie rozprzedali fabrykę w stolicy, puścili ludzi z dnia na dzień na bruk, wycofali najbardziej POSZUKIWANE modele 5524, 6824 i zmienił zdanie, kupił agrotrona

#4125 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Sport (stunt)

Napisany 04 kwiecień 2013 - 18:21

Co z tą Pol... Fabryką Jak prototyp jak tam cała linia kabin jedzie :D
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#4126 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo, a dopiero później sport, wędkarstwo i takie tam pierdoły

Napisany 04 kwiecień 2013 - 18:40

Co z tą Pol... Fabryką a nie są to kabiny do 11024 i 11034?? które mialy być już produkowane w Lublinie :)

#4127 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 18:54

Co z tą Pol... Fabryką Co do montażu modelu 15014 jest to zdjęcie wykonane przy montowaniu prototypu, spokojnie, jeszcze go nie montują.

#4128 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 19:05

Co z tą Pol... Fabryką

a nie są to kabiny do 11024 i 11034?? które mialy być już produkowane w Lublinie :)

To są kabiny do 10014T :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4129 Share pawel011392

pawel011392

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 19:33

Co z tą Pol... Fabryką No to jeżeli Locke ma racje to to są również kabiny do 15014 bo to te same jeżeli się nie mylę :P

#4130 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 20:28

Co z tą Pol... Fabryką No chyba tak.Na pierwszy rzut oka są identyczne.Może do 15014 są większe, ale pewności nie mam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4131 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 06:39

Co z tą Pol... Fabryką http://ww.motoagro.p...w-maju-premiera

#4132 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 07:33

Co z tą Pol... Fabryką HAHHA Wszystkie modele wiernie odwzorowane - w Kielcach ciapek miał dźwięki z kramera,a o pozostałych już nie wspomnę...
Lepiej sobie ściagnąć moda porządnego ciapki czy unnego ursusa i lepiej sie na tym wyjdzie...
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#4133 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 10:44

Co z tą Pol... Fabryką O czym Ty piszesz człowieku? Pojęcia nie masz - cała ścieżka do tej gry zawiera oryginalne dźwięki wszystkich ciągników Ursusa zawartych w tym dodatku - specjalistyczna firma zrealizowała ścieżkę dźwiękową do tej gry nagrywający odgłosy wsystkich ciągników z realnych pracujących maszyn. Jak nie masz pojęcia to nie wypisuj głupot - firma Giants, która odpowiada za produkcję całej serii Farming Simaultor - nie dopuszcza innych standartów niż orygalne dźwięki z prawdziwych maszyn - mody nigdy nie będą odwzorowywać tak jak oryginalna gra, która powstała na dokumentacji pochodzącej z fabryki - dla takich speców jak ty jest gra, która spełni Twoje oczekiwania : http://metal-farm.pl -
A tak wogóle - to jaka firma to taka gra :lol:

Edytowany przez demolka, 05 kwiecień 2013 - 10:45.

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

#4134 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 11:16

Co z tą Pol... Fabryką Giants - niby taki dobry i mądry,a zrobili Deutza którego tak na serio nie ma i prawdopodobnie nie będzie,nawet słyszałem że płacili karę :lol:

Znakomite mody są znacznie lepsze niż oryginalne modele !

Może w Kielcach to byłą jakaś testówka tej gry czy coś,ale ciapek na pewno nie jechał sowim rytmem,jeszcze specjalnie się zatrzymałem aby zobaczyć jak oni grają...

#4135 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 11:29

Co z tą Pol... Fabryką W jaki sposób mody mogą być lepsze od modeli powstałych na oryginalnej dokumentacji produkcyjnej - możesz mnie oświecić geniuszu?
Coś odrysowane z karteczki czy ze zdjęcia vs profesjonalna dokumentacja? A argument, że się zatrzymałeś i posłuchałeś na targach jest równie genialny :blink: - normalnie audiofil na hali pełnej huku i ludzi :D

Edytowany przez demolka, 05 kwiecień 2013 - 11:30.

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

#4136 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 12:01

Co z tą Pol... Fabryką W taki że ktoś kto robi moda to chyba ma doczynienia z tym co robi jak ktoś robi ciapka to wie co i jak,gra zrobi ładnego z wygladu ale bez jakich kolwiek większych funkcji
Np. Mam ciapka w LS'ie i jest znacznie lepszy niż ten który będzie w tej edycji,widzę ti już po wyglądzie.
Jakie funkcje mają modele z gry ? w modach DF identyko jak orginał ma wszystko.

Ciekawe czy na tej całej dokumentacji jest napisane ze ciapek z przyczepą na zakręcie na 2 kołąch leci,twórcy tego zazwyczja nie mają żadnego pojęcia o rolnictwie,twierdzę to po tym ze miałem doczynienia z takimi grami,oczywiście nie wszystkie mody są rewelacyjne

#4137 Share 79agroJOHNY

79agroJOHNY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 12:43

Co z tą Pol... Fabryką widać ze produkcja idzie, i jak słysze, ze nic nie robio to mie krew zalewa

a i znowu wrzucili nowe fotki na facebooku https://www.facebook...=1&l=c3dbb791e5

W jaki sposób mody mogą być lepsze od modeli powstałych na oryginalnej dokumentacji produkcyjnej - możesz mnie oświecić geniuszu?
Coś odrysowane z karteczki czy ze zdjęcia vs profesjonalna dokumentacja? A argument, że się zatrzymałeś i posłuchałeś na targach jest równie genialny :blink: - normalnie audiofil na hali pełnej huku i ludzi :D

zgadzam sie!

#4138 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 14:04

Co z tą Pol... Fabryką A wiecie jak są robione modele do tych gier? Giants dostaje zdjęcia ze wszystkich stron i tworzą model i to wszystko, jaka tam dokumentacja... :P

#4139 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 14:28

Co z tą Pol... Fabryką Ha ! i prawda wyszła na jaw :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4140 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 16:47

Co z tą Pol... Fabryką Ja widzę że zaraz zaczniecie pisać że jakie modele są w grze niedopracowane i w ogóle, to takie są w rzeczywistości...Co ma gra do realnego życia?! Co do wykonania modeli to ursus tego nie robił i nie można mieć pretensji do niego.A robienie takich modeli jest taka że najpierw robisz zdjęcia i na podstawie tych zdjęć kształtujesz bryłę a, później kopiujesz pliki i tak robi się każdy model, nawet ten całe DF

Dodaj odpowiedź