Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mercedes Benz

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 19:29

Mercedes Benz Witam. Wyleciało mi lustro z lusterka bocznego. Jak mogę je założyć bez kleju itp, próbowałem jak mogłem i nic. Może ktoś miał z tym do czynienia. (mercedes 202) Za odpowiedzi z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mercedes Benz Dzisiaj, 16:25
  •  

#22 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 19:41

Mercedes Benz Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem W202 z silnikiem 2,2D Celinka sprawuje się jak na razie rewelacyjnie. Porównując ją z innymi markami to śmiem powiedzieć że "bez gwiazdy nie ma jazdy"
kolego tomi382 lustro trzyma się na zatrzaskach i zabezpieczone jest drucikiem z góry. Żeby założyć lustro musisz zdjąć obudowę lusterka, trzeba się z nią troszkę nagimnastykować żeby zeszła bo trzyma się na zatrzaskach, ale jest to do wykonania we własnym zakresie.

#23 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 20:36

Mercedes Benz Dzięki @frutis :lol: już wiem co i jak a jeśli ktoś miałby podobny problem to macie filmik instruktażowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2009 - 17:38

Mercedes Benz Ojciec ma Vito z 1997r ,a więc do wad można zaliczyć psującą sie elektrykę :lol: (szwankujące elktryczne sterowanie szybami,lusterkami,już tam jakaś lampka od podświetlenia zegarów się przepaliła) marna dynamika bo ma tylko 98km co pozwala na nieco ponad 150km/h, z korozją u nas nie jest tak źle w porównaniu do tego co ma wujek w 112 cdi z 1999r. A plusy to wytrzymałość bo ma prawie 400tys.km przebiegu i nie ma większych problemów z silnikiem,dobre prowadzenie w zakrętach (porównując do innych aut tej klasy),no i dobra trakcja na śniegu ;[ .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 19:51

Mercedes Benz Jeżeli ktoś by miał zamiar kupić DIesla klasy E lub C to uwaga na Lucasa lubią cieknąć:) mi nie cieknie ale Ci co sie przymierzają- patrzcie na pompy wtryskowe. Jak się sączy paliwo to odpuście albo utargujcie te 1000 - 1500zł. W Sztumskiej Wsi jest gość co zakłada pompy od 2.3D vito lub 2.0D z C klasy oczywiście mechaniczne. Po zmianie pompy należy się pożegnać z ASR i wszelkiego typu wspomagaczami ;) Chodzi o silnik 2.2D w E i C klasie który jest na pompie Lucasa