Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej Firmy wybrac folie do bel

845 odpowiedzi na ten temat

#321 Share reflex52

reflex52

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 21:56

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja w tym roku zakupiłem folię firmy silotite za 260 zł brutto. Podobno dobra.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej Firmy wybrac folie do bel Dzisiaj, 07:04
  •  

#322 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 26 kwiecień 2012 - 22:11

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja już od kliku lat Power Stretcha biorę z Bofermu, już mam zapas na cały sezon. Rolki po 75 cm.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#323 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 22:21

Jakiej Firmy wybrac folie do bel U nas też najczęściej ona jest. Chyba że Krzysiek nie dowiezie. Był u nas z ofertą kukurydzy miesiąc temu to powiedział że Silotite i Power Stretch są obecnie w jednej cenie tylko Silotite jest 5 warstwowa a PS 3. Ale PS jakoś lepiej się nawet klei i bardzo wydajna jest. Niestety u nas nie da się 75cm założyć.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#324 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 26 kwiecień 2012 - 22:36

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Aha, ja kiedyś miałem polską samozaładowczą, też była na 50cm to wolno się owijało, ja w McHale'u jedną belę poniżej minuty owijam i nie przekraczam 30 obrotów stolika na minutę. Przy 75cm 16 razy wystarczy.

Edytowany przez sebekwolkasos, 26 kwiecień 2012 - 22:50.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#325 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 04 maj 2012 - 19:01

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Którą folię byście wybrali z tych trzech marek i cen jakich dzisiaj otrzymałem: (wszystkie 500mm)

Silotite 270 zł
ensibal 265 zł
Agriflex 258 zł

Która z tych foli będzie najlepsza i ma dobrą wydajność?

#326 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 04 maj 2012 - 19:11

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja bym wziął agrflexa :) bo bije na głowe silotke patrzac na wydajność a jakoscia nie odbiega. nigdy nie uzywałem einsibala wiec nie mma zdania. Ja kupuje tylko agriflexa lub unterlanda ze wskazaniem na ta duga firme :)

#327 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 04 maj 2012 - 22:11

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Wszystkie trzy nie będą ci sprawiać kłopotu. Ja bym wziął najtańszą.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#328 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 05 maj 2012 - 06:29

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja zwykle używam ensibala m.in. dla tego, że ma silny klej i jest mocna co do wydajności to coś tak w granicach 25-27 owiniętych bel.

#329 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 05 maj 2012 - 08:01

Jakiej Firmy wybrac folie do bel A ja uważam, że agriflex jest dużo gorszy od silotte. Miałem go dwa razy i więcej nie chcę. Poza tym jest on 3 warstwowy(może dlatego bardziej rozciągliwy a co za tym idzie wydajny) a wydaje mi się że standardem powinny być folie 5 warstwowe.

#330 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3440 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 06 maj 2012 - 16:58

DejmondSamWDolinie jeżeli na paczkach folii agropak masz zieloną krowe to ta folia jest polska w zeszłym roku kupiłem ten szajs bele po owinięciu same pekały nic nie pomagało ani zmniejszanie naciągu folii ani zmniejszanie obrotów w ciągniku, ta folia to dziadostwo ledwo uprosiłem tych cwaniaków z firmy żeby mi kase oddali nigdy więcej polskiej folii.

siloerg z bierunia to polska ale niezła folia

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 07 maj 2012 - 21:50

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Też miałem agriflexa i już więcej go nie dotknę nawet kijem podczas owijania na folii aż robiły się prześwity nie wiem czym to było spowodowane może trefna partia ale się zraziłem. Za to silotite mogę polecić dobra wytrzymała folia z 750 wychodzą 32-33 bele u mnie jest po 330zł brutto oczywiście 750mm Na ten rok zakupiłem ensibala bo miałem w zeszłym roku dwie rolki i jest to zdecydowanie najlepsza folia (moim zdaniem) pod względem jakości bardzo wytrzymała i dobrze przylega do beli cena 330zł brutto za 750mm

#332 Share Maroslaw0770

Maroslaw0770

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 10 maj 2012 - 13:23

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Co sądzicie o folii agroperfecta, używał jej ktoś??

#333 Share cichy5540

cichy5540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 12 maj 2012 - 11:25

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Pomocy - Wie ktoś może gdzie dostane folie TrioWrap 500mm ??? Potrzebuje raptem tylko 10 rolek ale ojciec nie chce innej. A on jak sie uprze to jak wół stoi w zaparte na swoim. W necie nie moge nic znaleść, a to pierwszego pokosu tuż tuż.. Jestem z Kuj-Pom więc jeśli będzie trzeba to kurierem zamówie... Koledzy pomóżcie ! ....

Edytowany przez cichy5540, 12 maj 2012 - 11:25.

#334 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 12 maj 2012 - 14:49

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Używaliście może folii Eurobela? Wiecie coś na jej temat? Mam możliwość kupienia jej w dość niskiej cenie ale nic o niej nie wiem.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#335 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 14 maj 2012 - 12:29

Ja takiej przezroczystej nigdy nie próbowałem ;) używam tylko specjalnej do sianokiszonek SILOTITE koszt ok.270 zł i starcza na 24 bele ;)
pozdro

U nas w tamtym roku Silotite trafil sie jakis kiepski-trasznie sie rwal, przy owijaniu pojawialy sie dziurki(nie bylo mocno naciagniete). Oczywiscie o reklamacji mozna zapomniec. Ale to jakos tak jednorazowo sie trafilo pare rolek wybrakowanych. Generalnie z foli tej firmy jak do tej pory zadowolony jak najbardziej.
A co do przezroczystej, to kiedys na owinelismz pare zeby zobaczyc co to sie bedzie robic i porazka-na sloncu folia sie zaczela rozchodzic, porobily sie dziury itd.
Niestety oszczedosc jest tylko pozorna, ale z tego co widze masa osob tak robi

ja stosowalem ensibala i balensil to chyba to samo jedna jest zielona a druga niebieska i kosztowala 275 za 50mm w zeszlym roku i bylem zadowolony a stosowal ktos folie agrokomplex ???

Ensibal sprawdzil sie rok temu bdb. Ceny szczerze mowiac juz nie pamietam, ale nie byla przesadnie duza. W porownaniu z tym silotite'm folia-bajka

#336 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 15 maj 2012 - 08:59

Jakiej Firmy wybrac folie do bel mam pilną sprawę do osób które kupiły folię ENSIBAL - czy jest w środku tulei jakiś napis (naklejka) i co na nim pisze? A to wszystko przez to, że był u mnie dystrybutor folii i chce mi sprzedać folię ,,niby" marki ENSIBAL ale bez opakowań kartonowych w cenie 260 zł
Wiem, że oryginalny Ensibal jest na tulei plastikowej.

Jak jeszcze rozpoznać czy to oryginał czy podróba?

#337 Share paszczak

paszczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 15 maj 2012 - 20:42

Używaliście może folii Eurobela? Wiecie coś na jej temat? Mam możliwość kupienia jej w dość niskiej cenie ale nic o niej nie wiem.

Nie kupuj nie warto, nie ma filtra uv bele rozpadają się po miesiącu-dwóch, do tego się rwie przy owijaniu

#338 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:17

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Dzięki za informację i ustrzeżenie przed zepsuciem sobie paszy.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#339 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:34

Jakiej Firmy wybrac folie do bel u nas przewaznie Ensibal albo Unterland i koszt za 75 około 340 zl.. niestety im cena nizsza tym folia co raz bardziej do.. wiadomo :) ktos tam pytał jak ustawic folie wiec ja owijam na 75 bele 120/120 16 razy na liczniku i starcza na około 33 belki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2423 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 15 maj 2012 - 22:10

Jakiej Firmy wybrac folie do bel U nas od samego początku Unterland, podobnie jak wyżej. Sprawdziła się więc została. Dobrze się klei i nie zrywa. Kiszonka też dobrze się w niej przechowuje więc generalnie mogę ją polecić. Ceny niestety nie pamiętam a w tym sezonie jeszcze nie kupowana.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/