Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

748 odpowiedzi na ten temat

#81 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 07:46

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ok dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 21:34
  •  

#82 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 28 czerwiec 2011 - 07:08

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] kolejne pytanko do użytkowników:
po wyłączeniu sprężarki i spadku ciśnienia zapala się czerwona kontrolka - niby poprawnie bo informuje że nie ma ciśnienia ale czy to jest uzasadnione ?? skoro nie ma potrzeby jazdy z włączoną sprężarką to kontrolka będzie cały czas się paliła na konsoli, wg mnie powinno to być inaczej rozwiązane.

#83 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 28 czerwiec 2011 - 11:47

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Tym się nie przejmuj świeci się albo nie ,a zobacz czy da się wyjąć filtr powietrza aby przedmuchać po pracy w kurzu w tym modelu u mnie 670 trzeba odkrecic obudowe filtra przeszkadza maska aby wyjąc wkład to już problem ,po rozmowie z mechanikiem co robił przegląd pomyśle kiedys aby go lekko przechylić

#84 Share szymonp24

szymonp24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 21:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] mam pytanie jak jest przekazany napęd do przedniego mostu wał jest w jakiejś obudowie czy coś
jakby ktoś mógł zapodać zdjęcie to proszę

#85 Share arturmen

arturmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 05:46

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Panowie, pomocy!!!!
2 miesiące temu kupiłem Farmtraca 675DT z ładowaczem czołowym, Nie wiem czy ten typ tak ma czy tylko tak jest w moim. Ciężko się kręci kierownicą a czsami nawet potrafi się zaciąć ze nie da sie wogóle skręcić - trzeba wtedy ruszyc kawałek. I drugi problem - przedni naped. Coś w nim hałasuje jak jest załączony (słychac jak coś trzeszczy) Jutro mam miec robiony przegląd, zobaczymy co na to serwis...

#86 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 20:01

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] daj znać co serwis powiedział na temat wspomagania. U mnie to się zdarza ale tylko jak mam coś ciężkiego w łyżce i jak jest pełna oraz na grzązkim podłożu. Może siłownik od wspomagania jest za słaby w tym modelu ??

#87 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 21:47

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] arturmen co serwis powiedział na temat wspomagania i napędu ??
Dziś trochę więcej popracowałem z turem i (tura mam ł-104 podłączonego pod zewnętrzne wyjścia hydrauliki) przy pełnej załadowanej łyżce piachu (1,8m) i załączonym napędzie słychać lekki "trzaski" hmmm bardziej jak skrzypienie desek, na postoju ciężko chodzi kiera (za słaba pompa ??) - wszystko znika gdy opróżnię łyżkę. Zaobserwowaliście coś podobnego ??
A teraz najważniejsze pytanie. Jak pozbyć się ciśnienia w TURze aby podłączyć szybkozłącza ?? W ciągniku dźwignią od hydrauliki a co z turem ?? Przewody trzymają ciśnienie i jest problem aby podpiąć przewody - jak sobie z tym radzicie ??

Edytowany przez zorak, 26 sierpień 2011 - 21:48.

#88 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2643 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:08

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Z tym wspomaganiem tak jest. <_<
Co do ciśnienia w przewodach, to przed odpięciem tura zgaś ciągnik i machaj joystickiem na wszystkie strony i powinno zejść ;)
A jak nadal bedziesz miał problemy i nie będziesz mógł tura podpiąc to musisz spuścić cisnienie z ramy tura poprzez poluzowanie przewodów ;)

Edytowany przez Ursusc385, 26 sierpień 2011 - 22:09.

#89 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 09:28

arturmen co serwis powiedział na temat wspomagania i napędu ??
Dziś trochę więcej popracowałem z turem i (tura mam ł-104 podłączonego pod zewnętrzne wyjścia hydrauliki) przy pełnej załadowanej łyżce piachu (1,8m) i załączonym napędzie słychać lekki "trzaski" hmmm bardziej jak skrzypienie desek, na postoju ciężko chodzi kiera (za słaba pompa ??) - wszystko znika gdy opróżnię łyżkę. Zaobserwowaliście coś podobnego ??
A teraz najważniejsze pytanie. Jak pozbyć się ciśnienia w TURze aby podłączyć szybkozłącza ?? W ciągniku dźwignią od hydrauliki a co z turem ?? Przewody trzymają ciśnienie i jest problem aby podpiąć przewody - jak sobie z tym radzicie ??

Mógł byś bardziej opisać kiedy ci trzeszczy ten napęd ,gdy ruszasz ,skręcasz ? A co do ciężko chodzącej kierownicy to trzeba zwiększyć ciśnienie najlepiej zadzwoń do tego u kogo go serwisujesz ;)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#90 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 27 sierpień 2011 - 09:49

arturmen co serwis powiedział na temat wspomagania i napędu ??

Kolego jak ty podniesiesz pełną łyzkę 1,8 piach to na moje oko jest to około 1,5 tony (łyżka ma 0,8m3 bądz 0,9m3 a m3 piachu waży 2tony) to ma prawo coś czeszczeć i ciężko chodzić wspomaganie z tytułu masy którą podniosłeś. Jeśli chodzi o problem z podłączeniem złączy to jak kolega pisał wcześniej i ewentalnie możeż końcówką samca udeżyć w coś twardego by zeszło ciśnienienie, tylko owiń końcówkę szmatą jak tak będziesz robił bo upierdo... się olejem. :D

Edytowany przez michal1313, 27 sierpień 2011 - 09:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 09:36

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] michał - nie bardzo może tyle ważyć bo udźwig tura to tylko 1,2 tony - wg producenta, co nie zmienia faktu że ciężar jest. Z tą końcówką i szmatą to mogliście mi powiedzieć miesiąc temu jak pierwszy raz odczepiałem -cały byłem w oleju ;)
pawel - co do tych lekkich trzasków to tylko przy załadowanej łyżce i włączonym napędzie i gdy skręcam a podłoże jest nierówne czyli gdy pracuje oś. Może faktycznie za ciężko dla osi ?? Dodam tylko że na razie pracuje bez przeciwwagi - może jak podczepię przeciwwagę i odciążę troszkę oś to ucichnie ?? To mówisz że serwis może podkręcić ciśnienie ??

#92 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 16:36

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Był u mnie do ft serwisant bo mam problem ze wspomaganiem i sprawdzał ciśnienie jakie jest i powiedział że jak mi ciężko kręcić to może trochę zwiększyć ciśnienie bo tak do tura robią .U mnie też oś trzeszczała ale okazało się ze się jajko na siłowniku zapiekło zobacz może i u ciebie też to samo ;)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#93 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 18:59

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jak się te ciśnienie zwiększa?

#94 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 02 wrzesień 2011 - 21:05

kolejne pytanko do użytkowników:
po wyłączeniu sprężarki i spadku ciśnienia zapala się czerwona kontrolka - niby poprawnie bo informuje że nie ma ciśnienia ale czy to jest uzasadnione ?? skoro nie ma potrzeby jazdy z włączoną sprężarką to kontrolka będzie cały czas się paliła na konsoli, wg mnie powinno to być inaczej rozwiązane.

no u mnie też w 670 się świeci ta kontrolka gdy nie ma ciśnienia, gdyby ciągnik pracował głównie w transporcie to spoko, ale jak żadko to troche lipa :P chyba wyjmę żarówkę, a zegar wskazujący ciśnienie w zbiorniku jest więc zegar wystarczy, a jedno wsówke ściągnełem przy zbiorniku powietrza i lampka zgasła ;) ale chyba ciśnienia nie pokaże ile jest

#95 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 08 wrzesień 2011 - 17:20

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam. Koledzy jakim biegiem orzecie? Ja ma pług 4x35 i tak się zastanawiam jakim biegiem najlepiej by się orało tak aby ciągnik miał w miarę lekko i pola ubywało?

#96 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 08 wrzesień 2011 - 21:12

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] najlepiej takim aby praca była wydajna a silnik nie był obciążony powyżej 90%,

#97 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 06:21

Witam. Koledzy jakim biegiem orzecie? Ja ma pług 4x35 i tak się zastanawiam jakim biegiem najlepiej by się orało tak aby ciągnik miał w miarę lekko i pola ubywało?

Jeżeli chodzi o bieg to zależy od wielu rzeczy m.in. jak głęboka orka, jaka klasa ziemi, piaski czy glina.
Ja orzę przeważnie 3M ( pługi Kverland 4x35 ) ale jak słabsza ziemia to daję rade na 1H ( tylko jest jemu trochę ciężko ;/ ) A jak glina i mokry rok to i 2M trzeba pod górką włączyć ;p

#98 Share krzys45

krzys45

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 10:11

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jestem tutaj nowy.mam zamiar kupić 675DT >Proszę o opinie użytkowników tego modelu . Z góry dziękuję za wszystkie informacje

#99 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 13:35

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] jeśli chcesz kupić farmtraca to napisz do mnie na pw lub gg 5118068 to załatwimy gratisa dla Ciebie przy zakupie i dla mnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share ursus5524

ursus5524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 24 wrzesień 2011 - 20:06

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Koledzy nagrajcie jakiś fajny filmik wnetrza kabiny. Plis :rolleyes: