Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

746 odpowiedzi na ten temat

#341 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 17 styczeń 2013 - 16:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jakiego tura polecacie do Farmtraca? Na zdjęciach dużo jest turów z agromaszu czy sa takie dobre a moze jakiś inny? Jak z ceną bedzie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 20:31
  •  

#342 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 17 styczeń 2013 - 18:15

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] do tego ciągnika w ogóle tura nie polecam lekki dziad wąski na kołach no chyba ze go poszerzyć na kołach to widziałem fajnie sie prezentuje i go nie podrywa metal Fach wysoko jest osadzony ładowacz i to jest trochę wada chyba agromasz byłby leprze wybór cena myślę wszędzie podobna nie ma tu jakiś większych odchyleń no chyba ze weźmiesz tura stoll /MX /Quicke ceny nieporównywalne do tych polskich stawiał bym na agromasz widziałem go na pokazach spodobał sie i nie będzie brzęczał przy jeździe jak u mnie bo ma przykręcane te relki pod spodem a u mnie na swożniach

#343 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 18:48

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] To nie w skrzyni ci stuka tylko w przednim moście się blokada włącza ;)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#344 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 20:10

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Właśnie widziałem że metal fach ma tą rurkę i ona pewnie cały czas przeszkadza, inne tury takie jak Quicke Stoll czu MX nie wchodzą w gre, cena ale i nie ma aż tyle roboty przy turze że trzeba coś mocnego chociaż mało też nie jest, ale polski narazie wystarczy

#345 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 20:19

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] http://agroplac.pl/p...rac_____x_treme a co powiedziecie na taki ładowacz? Lżejszy od poprzednika (TUR16) a do tego beż żadnych prętów przed kabiną.

#346 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 17 styczeń 2013 - 20:50

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] A więc tak ja posiadam Agromasza Ł-104 przy swoim 675DT ładowacz godny polecenia mam go dwa lata wiekszych luzów nie widać w miarę wysoko unosi i kopie i dzwigam nim trochę to mało powiedziane zaczepiałem 3 big bagi 500kilo mocznika to podniósł ale d*pe w górę , metal fach mi się nie podoba wysoko zamieszczony , tą wersję co podał KRIS14 osobiscie mi się podoba szybka mozliwość sprzęgania ładowacza z ciągnikiem , przewody w ramę wprowadzone stopki zgrane z ładowaczem a i jak brac to odrazu amortyzator inna praca ;)

#347 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 21:36

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Właśnie jeszcze nie napisałem żęby tur był blisko ciągnika tzn nie tak jak w zetorach że tur jest 1m dalej oraż żeby nie zasłaniał pół kabiny (żeby był nisko zamontowany)
To co podał @kris14 to dość ciekawy ładowacz tylko ciekawe jaka cena

#348 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 22:28

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] 19800zł brutto.

#349 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 13:48

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] przy swoim fm posiadam tur-a agromaszu kupionego razem z ciagnikiem juz ok 7 lat bez awaryjnie...jedynie z osprzetu wymieniony silownik od chwytaka jeszcze byl na gwarancji, no i w krokodylu wyrwalem ucho do montarzu silownika ...teraz ma juz troche luzu ale przy liczniku mth ok 6000 ma prawo byc luz...wozenie balotów, zaladunek obornika ,czyszczenie rowów do wszystkiego co mozna tylko nim zrobic jest uzywany...

#350 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:08

Witam, jestem nowym na forum. Posiadam Farmtrack 675 dt od 6 msc.
Mam pytanie odnośnie stukotu ze skrzyni biegow. Przy wlaczanym 4wd przy zmianie kierunku jazdy przod-tyl wydobywa sie pojedyncze uderzenie w skrzyni biegow. Czy u Was tez to wystepuje ??? Bede wdzieczny za odpowiedz. pozdrawiam.

Te stuknięcie to załączenie się sprzęgła kłowego, normalna rzecz, nie masz czym się martwić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 19 styczeń 2013 - 21:06

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Kolego, a gdzie niby masz w nim sprzęgło kłowe ?

#352 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 21:10

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Tak mi odpisali z serwisu FT. A te sprzęgło zapewne siedzi w przystawce od przedniego napędu

#353 Share rolnik6666

rolnik6666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 14:08

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ile średnio pali Farmtrac 675DT 75KM.?
Post w złym dziale. Przeniesiony

Edytowany przez danielhaker, 22 styczeń 2013 - 11:38.

#354 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 18:56

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] rolnikursus a wez popatrz na tura z Hydrometal-u jeszcze niżej niż agromasz tylko udźwig troche mniejszy no i wysokość podnoszenia też
nie wiem czy to pawelposty nie opublikował nawet. hyba jak obornik ładuje na tym filmiku jest

#355 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 20:45

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] No dokładnie oni mają też rózne wersjie łądowaczy mój a akurat jest z tych mniejszych bo ma 1000 kg udzwigu tu masz strone producenta http://www.hydrometal.pl/
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#356 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 21:21

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ładowacze hyrdometalu są nawet dobrze wykonane i widać ze konstrukcja jest dobra oraz nawet pasuje do Farmtraca nie jest wysoko osadzony oraz nie jest daleko wysuniety tak jak np w Zetorach

#357 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 26 styczeń 2013 - 20:26

Tak mi odpisali z serwisu FT. A te sprzęgło zapewne siedzi w przystawce od przedniego napędu

Nie sądzę aby tam było sprzęgło kłowe - jeśli tak by było, to nie można by było załączać przedniego napędu w trakcie jazdy, co prawda wolnej ale jednak jazdy...

#358 Share goral123

goral123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 14:36

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam. mamy zamiar zakupic nowego farmtraca 675DT oczywiscie na prow. ogolnie ciagnik mi sie spodobal dosc tani. opinie o nim sa dosc dobre. ale niektorzy narzekaja na ta pompe wtryskowa, ze gwaracji wtedy nie uznaja wina paliwa itp. i teraz juz nie wiem co robic. pomozcie :) jak mozocie to napiszcie jak wasze FT :)

#359 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 17:09

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Faktycznie jak przeczytałeś jak jeden tutaj kolega miał problem roczny ciągnik a nie chcą uznać mu gwarancji inni też mieli pompy wymieniane to można się wystraszyć tylko Perkins ma silniki w połowie innych markach ciągników, ładowaczy ,koparkach i jakoś chodzą a trafisz na usterkowy czy to Fiat Zetor John Dere,Ursus lub paliwo złe trafisz i klops ,mało jest w mojej okolicy ich z 5 lat widzę mają w rejonie dróg i jeden w sasiednej wsi ma ok 6 lat tak myślę, ten z 73 km perkins chyba z początku produkcji u niego ma masę roboty cały rok i co mi mówił z pompą nie miał kłopotów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share goral123

goral123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 18:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] aha dzieki:) a jak myslicie brac go z turem od razu?? mam prawie 10 ha 9 sztuk bydła no i ciapka teraz mam :)
125tys z turem to mysle ze chwytaka by dozycili i radio chociaz heh :)